18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Referendum okiem debila

Kuriki • 2015-08-22, 11:50
Szalom ;*

Dysmózgia i podludzizm strikes again.

"Panie ja nie wim ale myśle, rze to cuś zmjeńi".
"Ja to se myśle, rze nie wim ale obowiązek obywatelski trza wypełnić chyba ni?".
Te i wiele innych głosów narode wybranego w filmie ;*





bestli

2015-08-22, 13:19
Good_Side_Is_An_Left.,
głos ludu gówno znaczy, jak i ta cała demokracja poj***na. Ludzie maja swoje życie, swoje problemy i swoja sprawy i nie maja czasu zajmować się takimi pierdołami jak polityka. Jedna wielka ściema i robienie z ludzi debili. Wszystkie te sondy uliczne to chyba tylko dla śmiechu są organizowane

YBROB

2015-08-22, 23:40
4:00-4:30 xDDDDDDDDDDD

lesiot

2015-08-23, 10:01
Wiadomo... referenda to tylko gierka.
Budyń coś pierdzieli o inicjatywie 6 milionów Polaków - a jakieś dane, fakty... przecież to liczba z sufitu.

Sześciolatki... znam całkiem sporo rodziców 6 latków i jakoś nie słyszę ich sprzeciwów co do tego, że ich dzieci do szkoły chodzą... a same dzieci... zadowolone ze szkoły, a obecnie końca wakacji nie mogą się doczekać. Zabieranie dzieciństwa? Tak k***a... lepiej usadzić dziecko przed telewizorem czy kompem na 6 godzin, to na pewno rozwija dziecko.

j***ne PiSowczyki grają tymi lasami państwowymi, a swoimi głosami przeciw (pod koniec 2014) nie dopuścili do zmian w konstytucji (projektu PSL popieranego przez PO) które miały właśnie chronić lasy przed zmianami własnościowymi. Zakłamane PiSowskie mordy...

Wiek emerytalny... temat rzeka. Czemu wmawia mi ktoś, że nie da się pracować dłużej niż do 60 roku życia (pomijając niektóre zawody)? Może jeden z drugim ruszy dupę po zakładach pracy, po urzędach i sprawdzi ilu emerytów wciąż pracuje i może pracować całkiem sprawnie. Wolałbym pytanie czy przypadkiem nie jest za tym, żeby "w budżetówce" nie można było zatrudniać emerytów... albo emerytura, albo budżetówka - zakaz pobierania podwójnych świadczeń od państwa!!! Chce emeryt pracować... proszę... u prywaciarza, własna firma...

Tak więc pytania z dupy... dla idiotów... równie dobrze, mogliby zadać pytanie czy chcesz wygrać w totolotka.

Kolejna sprawa... pytania tylko PiSowczyków... przecież nie tylko Szydłowa składała propozycję pytania i wcale nie chodzi o PO (PO nie proponowało swoich pytań), bo i Korwin i Lewica proponowała pytania... czyli jednak Budyń to PiSowski prezydent.

Good_Side_Is_An_Left.

2015-08-23, 15:10
Powinno byc pytanie o związki partnerskie. Tak jak w Irlandii.