18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

edge

2011-06-22, 16:15
Hansss napisał/a:

up@
no nie k***a, w faktach i wydarzeniach to bylo . -.-



No bo było, kto niby upie**olił stół Durczokowi? Pies? Chyba bardziej prawdopodobne, że ręka z sufitu. :facepalm:

czaki126pl

2011-06-22, 16:48
oglądałem film dokumentalny na temat demonów i duchów i tam się wypowiadali na temat różnych filmików z neta również był podobny do tego jeden jak facet idzie przez mieszkanie z kamerą i nagle światło gaśnie i też takie ręce wystają .
Biegli w tej dziedzinie między innymi jak oni ich nazywali medium czy coś takiego mówili że to demon czy coś takiego .
Ile w tym wszystkim prawdy tego nie wiem , mimo wszystko ten stworek na końcu filmiku niezły aż minie ciarki przeszły po plechach :)

edge

2011-06-22, 17:31
czaki126pl napisał/a:

oglądałem film dokumentalny na temat demonów i duchów i tam się wypowiadali na temat różnych filmików z neta również był podobny do tego jeden jak facet idzie przez mieszkanie z kamerą i nagle światło gaśnie i też takie ręce wystają .
Biegli w tej dziedzinie między innymi jak oni ich nazywali medium czy coś takiego mówili że to demon czy coś takiego .
Ile w tym wszystkim prawdy tego nie wiem , mimo wszystko ten stworek na końcu filmiku niezły aż minie ciarki przeszły po plechach :)



Bym tobie powiedział co to za potworek ale by cbś do mnie wpadło.

RastaMan

2011-06-22, 17:33
kojarzycie ten obraz który przedstawia dwoje smutnych dzieci a za nimi jakieś ręce? podobno kto powiesi oryginał w domu dzieją się tam takie fanty :-P

KomarDK

2011-06-22, 23:44
@rastaman "hands resist him" o ile sie nie myle