18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rebelianci zestrzelili rządowego MIGa

BlckSn • 2015-06-12, 15:13
Syryjscy rebelianci zestrzelili rządowego MIGa. Radości nie było końca, allahu akbar sączy się solidnie z głośników.


bosslolkowy

2015-06-12, 15:29
Dla niecierpliwych akcja od 0,2 ;)

okrutnyCham

2015-06-12, 15:47
za zestrzelenie rządowej k***y zawsze piwko!

BlckSn

2015-06-12, 16:46
okrutnyCham napisał/a:

za zestrzelenie rządowej k***y zawsze piwko!



Akurat to źle. Rząd syryjski próbuje trzymać za mordy ten radykalny motłoch, który upie**ala ludziom głowy. Jak Syria upadnie to ISIS ma bliżej do europy. Nawet uSSmani wycofali się z interwencji w Syrii i szerzeniu tam "demokracji" bo ISIS wymknęło się im z pod kontroli.

Volfodzio

2015-06-12, 18:15
Rebeliant_ZPF, obawiam się, że prędzej one zostaną zmasakrowane ;/ Jak to powiedział klasyk, Syria jest teraz między dupą a siusiaczem, uderzenie jest nieuniknione. Jedynie mogliby ich wygazować ale zaraz onz by się popłakał, że brzydko, że wystarczyło bardzo mocno fochnąć się na tfiterze i potupać nóżką, to na pewno przestaną chlastać główki i zrzucać pedziów z budynków.

rapidu

2015-06-12, 18:19
oni nie zestrzelili Miga - na ich poziomie ewolucji to zestrzelili Boskiego Ptaka zresztą widać jak pod koniec się skradają żeby nie spłoszyć....

pi...........ja

2015-06-13, 16:16
Pewnie strącony amerykańską rakietą od sponsorów saudyjskich czy izraelskich.

GhostRider32

2015-06-15, 13:07
Mam nadzieję, że przy uderzeniu w ziemię zabrał paru brudasów do brudasowego nieba

Mis_Yogi

2015-06-15, 13:46
Do autora : Nie ma w Syrii jakiejkolwiek rebelii. Fundamentalisci walczacy ze swiecka koncepcja Assada to "zolnierze" I(slamic)S(tate) ( nie ISIS ) . Cywile uciekaja zarowno od strony rzadowej jak i fundamentalistow.

flykarlos

2015-06-15, 14:30
To nie jakiś MiG tylko Sukhoi Su-24

ne...........ch

2015-06-15, 17:55
Przecież to nie ISIS, ugrupowania te walczą z radykałami.Chociaż sytuacja jest tam bardzo skomplikowana i można się pomylić.

M.K.

2015-06-15, 18:39
Dylemat pilota - nie katapultować się i zginąć, czy katapultować się i dostać się w ręce tych zwierząt... To jest problem.

IRONiczny

2015-06-15, 22:35
@Mis_Yogi
Islamic State of Iraq and Sham
albo
Islamic State of Iraq and the Levant
IS to taki sam skrót jakiego używają amerykanie (zamiast USA jest US i oznacza to samo).
I tak, to jest rebelia bo oprócz ścierwa z ISIS są jeszcze bojówki z wolnej armii syryjskiej i innych ugrupowań i oczywiście Ci pozytywni - Kurdowie.

Osobiście mam nadzieję że Assad wygra i zmasakruje to ścierwo, jest chłop jaki jest. Nie pasuje do naszych standardów "humanitarnych" ale trzeba pamiętać że tam jest inna cywilizacja i inna mentalność, tych "ludzi" trzeba trzymać za mordę, inaczej zaczną mordować innych