18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Realistyczność GTA IV

Mi...........13 • 2012-11-05, 18:43
Tak dokładnie to dodatek TBoGT

Lotharius

2012-11-06, 14:02
rockface123 napisał/a:

@luka5z chyba k***a w twoim gimnazjum...

1.Mafia
2.Mafia 2
3.Just cause 2
4.Gta III
5.Gta Vice city
6.Gta San andreas
7.i dopiero twoje zbugowane niczym gothic 3 gta4.




Mam nadzieje, że żyłka ci nie pie**olnie bo napiąłeś się rewelacyjnie.

HEmik

2012-11-06, 14:06
metin jest najlepszy

MusztardaPL

2012-11-06, 15:37
Won z tym GTA, Prince of Persia : Dusza Wojownika , koniec tematu xD

ll_Mario_ll

2012-11-06, 22:58
Abdulan napisał/a:

W kwestiach sprzętowych i dotyczących informatyki nie musisz mnie k***a pouczać bo kształciłem się w tym kierunku.



Cieszę się ze kształciłeś się w tym kierunku. Ale musisz to kontynuować bo nadal jesteś tępa strzała. Technikum Informatyczne nie czyni z Ciebie z specjalisty także nie gaś się bo aż mi cię szkoda -.-

Sz...........jk

2012-11-07, 08:33
ll_Mario_ll napisał/a:



Cieszę się ze kształciłeś się w tym kierunku. Ale musisz to kontynuować bo nadal jesteś tępa strzała. Technikum Informatyczne nie czyni z Ciebie z specjalisty także nie gaś się bo aż mi cię szkoda -.-



Miło mi, że tak sądzisz, ale zapewne nie uczęszczałeś do technikum informatycznego i nie posiadasz żadnej wiedzy na temat nauki w takiej szkole (lub uczęszczałeś do jakiegoś ch*jowego technikum dla debili). Myślisz, że czerpałem informacje wyłącznie z technikum? Grubo się kolego mylisz, egzamin zawodowy zdałem na komplet punktów więc śmiało mogę stwierdzić, że jestem jakimś tam specjalistą w tej dziedzinie (bez dyplomu ze studiów bo jestem za młody, sprawdź lepiej zdawalność egzaminów). A ty masz chociaż jakiś papierek o ukończeniu kursu MS Office specjalisto? Poza tym zalecam zapoznać się z pojęciem optymalizacji, gdyby to był jedynie zły port to gra działałaby jak trzeba na konsolach, ale to typowa multiplatforma jak i cały silnik RAGE. Była to pierwsza gra, która wyszła na tym silniku więc sprawia największe problemy. Gra jest zależna od procesora i to widać z każdym dodatkowym MHz. Wyjaśnij mi jednak braki mojej wiedzy skoro sądzisz, że musze się jeszcze wiele nauczyć.

Pozdrowienia dla hejtera (ll_Mario_ll), który musi wpie**olić swoje trzy grosze do cudzej rozmowy pokazując swoją pseudowiedzę na temat silnika RAGE. I k***a byś odpowiedział rzeczowo na poprzedni post, a nie plujesz się do jednego zdania, a głównego tematu rozmowy nawet nie poruszasz.

ll_Mario_ll

2012-11-07, 10:35
Wiedziałem że zaboli informatyczne ego :D Dalej się gasisz. Opieranie swojej wiedzy na temat Egzaminu zawodowego jest śmieszne. Czerpałeś informacje z innych źródeł ? Ohh jaki jestem dumny że masz konto na pclab.pl albo benchmark.pl :)

Chwalić się egazminem zawodowym? Człowieku ty masz coś z głową. Też mam fulla ale jakoś się tym nie podniecam bo wiem jaka to jest praca. Wszystko schematyczne. Wystarczy raz nauczyć się pisać projekt (np. przerobić sobie zadania z wcześniejszych lat) i już masz 100%. Który punkt cię tam podniecił najbardziej? Wykaz działań? Bo chyba nie powiesz że Założenia (wystarczy przepisać objawy z treści zadania i ma się komplet punktów) Podobnie jest ze wskazaniami dla użytkownika (we wskazaniach można pisać punkty które w ogóle nie odwołują się do treści zadania: Jakieś tam aktualizację Windowsa, nie otwieranie nieznanych załączników poczty)

Przecież ten egzamin to jedna wielka ściema. Każdy się go uczy jak na zdawanie wierszyka w podstawówce a ty myślisz że jesteś super znawcą bo udało ci się nie zgubić żadnego punktu. So sad.

Sz...........jk

2012-11-07, 13:24
Jeśli chodzi o przykładanie się do nauki do egzaminu, nigdy tego nie robiłem, napisałem i zdałem. Wiedze posiadam bo potrafie realnie ją zastosować. Budowałem już hamownie dla silników motocyklowych, urządzenie obliczające czas przejechania toru czy jakieś tam gówniane roboty na atmedze. Stworzyłem całkiem pokaźną kolekcję stron internetowych dla klientów, znam kilka języków programowania. Niczego z tych rzeczy właściwie nie uczyłem się w technikum. Uczyłem się sam i mam pewność, że znam się na tym co robie i nie ma potrzeby bym to tobie k***a udowadniał. Wracając do egzaminu, większe znaczenie moim zdaniem miał egzamin teoretyczny niż praktyczny. Praktyczny jest z dupy wzięty. Wcale nie chwale się zdaniem egzaminu, ale o czymś jego zdanie na maxa świadczy skoro szary człowiek tego egzaminu tak nie zda. Ja nie zdam na max pkt egzaminu z technikum mechanicznego/budowlanego itd. Bo się na tym nie znam. I nie, źródłem wiedzy nie są dla mnie pseudotematyczne portale typu pclab (wylęgarnia neokidów) czy jakiś benchmark. Kont tam nie mam i nigdy mieć nie będę.

Z głową to masz coś ty, skoro pie**olisz od rzeczy i nie na temat. Zamiast zainteresować się rozmową dotyczącą rage wolisz personalne docinki. Znowu czepiasz się czegoś co nie tyczy się tematu. Brak argumentów więc schodzimy na inny temat? Nie potrafisz rozróżnić spapranego portu od kiepskiej optymalizacji? Gra działa lepiej na dobrych PC niż na konsolach gdzie FPS jest koszmarnie niski. ch*jowy port to Dark Souls miał i to idealnie widać. pie**olij się raz czy dwa w ten głupi łeb to może wbijesz sobie do niego nieco wiedzy.



Zajebista płynność co? Co chwile krótkie szarpnięcie i pojawiające się przed autem obiekty. Tak ta gra działa na xbox 360, na PC jest dużo lepiej i ładniej.

Dla porównania:


Gra i tak potrafi zwolnić nawet na dobrym sprzęcie. Optymalizacja leży i kwiczy.

W ogóle co to za zwrot "gasisz", jakieś slangowe idiotyczne słówka. Sam mogę powiedzieć, że błądzisz w rozmowie i szukasz zaczepki.

EOT bo nie będę dyskutować z debilem.

ll_Mario_ll

2012-11-07, 16:48
Ileż w tobie agresji. Słabe argumenty oraz zakrzywioną psychikę nadrabiasz słowami z gwiazdkami i wyzywaniem kogoś od debili. Ahh i to słynne EOT. I tak przeczytasz mój post a palce będą cię świerzbić żeby dogryźć mi w kolejnym poście. No dajesz zaawansowany informatyku.. Filmiki to mało. Daj jakiś wykres z FPS. Czekamy aż zaprzeczysz samemu sobie.