18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Realistyczne crash testy...

Halman • 2022-04-04, 05:40

ale po co zakładać obiektom doświadczalnym 1701 i 1702 maseczki?

STRAW

2022-04-04, 10:56
Napinacze od pasów to jakieś chińskie dziadostwo. Poleciał na niej prawie jak na bungee. A poduszka to w ogóle mistrzostwo, lepiej wyczekać nie mogła..

Mpp2007

2022-04-04, 12:25
Boczne uderzenie od strony pasażera. Mały bez pasów zatrzymał się pewnie na drzwiach

Smokw

2022-04-04, 12:32
Zarejestruj napisał/a:

Jak wielu polskich januszy "nie zapięcie pasów ratuje życie".



No pięknie "obróciłeś kota ogonem". Jakby miał sprawne to by wyszedł bez szwanku. Tak samo poduszki zadziałały z opóźnieniem. Więc jak coś to masz tu przykład co się dzieje z człowiekiem bez zapiętych pasów., a nie na odwrót. Ale u wiadomo, Ci brak pasów na pewno uratuje zdrowie i życie. Powodzenia i się nie rozmnażaj.

Kałdi napisał/a:

Witam
Jestem strażakiem.
Taka mała rada na przyszłość:
Jadąc powyżej 120km/h odpinaj pasy, zaoszczędzisz nam pracy.
Dziękuję. Pozdrawiam



Rozgryzłem Cię. Za ciężko rannych z wraku wycinać, za to łatwiej trupy z ulicy zbierać. A tak trzeba sprzęt rozłożyć i się męczyć. Później strażak musi udzielać pierwszej pomocy i trzeba poszkodowanego delikatnie przenieść. Zakładać jakieś kołnierze na szyje. A tak trupa co przez przednią szybę wypadł nie trzeba nawet dotykać i jeszcze sam przez przednią szybę opuszcza samochód. Sprytny jesteś. Prawdziwy sadol.

TomRar

2022-04-04, 12:41
Wy tacy głupi na poważnie?
Poduszka zadziałała dokładnie tak jak powinna. W pierwszym bocznym uderzeniu ma się nie otworzyć choćby dlatego, że czujniki zderzeniowe są z przodu, więc poduszka wybuchła dopiero kiedy osobówka uderzyła w jakąś przeszkodę przodem. Gdyby samochód był wyposażony w kurtyny boczne to wtedy montuje się czujniki boczne i wszystko gra.

jkllll485

2022-04-04, 13:37
RODO k***a RODO

Userek

2022-04-04, 14:28
Badają wpływ maseczki na przeżywalność. Wychodzi 50/50.

jus55

2022-04-04, 16:01
Na jego miejsce jest już 100 chętnych.

Juzwa

2022-04-04, 18:39
TomRar napisał/a:

Wy tacy głupi na poważnie?
Poduszka zadziałała dokładnie tak jak powinna. W pierwszym bocznym uderzeniu ma się nie otworzyć choćby dlatego, że czujniki zderzeniowe są z przodu, więc poduszka wybuchła dopiero kiedy osobówka uderzyła w jakąś przeszkodę przodem. Gdyby samochód był wyposażony w kurtyny boczne to wtedy montuje się czujniki boczne i wszystko gra.



A to, że ta poduszka się otworzyła pod kierownicą to dobrze, czy źle?

slupczanin

2022-04-04, 19:30
Mają tak wąskie szparki w oczach że gówno widzą.


marcino_zly

2022-04-04, 22:11
M_A napisał/a:

Ta poduszka go doj***ła na koniec Dobre



Uratowała go przed zostaniem warzywem...

epening

2022-04-04, 23:28
kierowca miał pasy a zginął pasażer nie miał i żyje jaki tego morał ?

miedzianek

2022-04-05, 03:18
Smokw napisał/a:

No pięknie "obróciłeś kota ogonem". Jakby miał sprawne to by wyszedł bez szwanku. Tak samo poduszki zadziałały z opóźnieniem. Więc jak coś to masz tu przykład co się dzieje z człowiekiem bez zapiętych pasów., a nie na odwrót. Ale u wiadomo, Ci brak pasów na pewno uratuje zdrowie i życie.



Mnie brak pasow kiedys uratowal przy dachowaniu-dach auta wgniotl sie mniej wiecej do polowy mojej glowy. A podczas dachowania z tego co pamietam wygialem sie i zlapalem fotela pasazera, przez co 'usiadlem' na slupklu bocznym

kulawiec

2022-04-05, 16:57
Fajne pasy mają w autach.

Kałdi

2022-04-06, 09:01
baronturbina napisał/a:

Cześć. Jestem akrobata w cyrku korona. Następnym razem usuń konto i idź węże w osp myć.



Pewnie w tym cyrku zajmujesz się wężami kolegów. Stąd to zamiłowanie

sebix3

2022-04-10, 11:07
skywalker75 napisał/a:

Poduszka wyj***ła z opóźnieniem i na dodatek z drugiej strony kierownicy chyba



nie chyba tylko na pewno wyj***ła razem z kołem kierownicy. można powiedzieć, że chińczyki skopiowali poduszkę powietrzną, ale działa inaczej.
definicja słowa chińszczyzna.