18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Realia polskich dresów

Escove • 2013-03-06, 11:22
Polskie cwaniako-dresy i ich zachowania w życiu codziennym :szczerbaty:

De...........ct

2013-03-06, 15:11
Co do użytkownika rockface. Mnie w metalach najbardziej śmieszy to, że wydaje im się, że są postrzegani jak jakiś książe mroku, że każdy wygląda jak pan ciemności a ludzie się ich zwyczajnie boją. A tu popatrz, taki trik, że suspens - jesteście j***nymi brudasami :-P

lobominator

2013-03-06, 15:54
W Wordzie bym zrobił lepszą oprawę graficzną.

marzyn

2013-03-06, 16:22
ha zajebiste dawac wincyj k***a

sarkazm

2013-03-06, 16:53
k***a, ale z ciebie analfabeta :shock: A słownictwo masz równie bogate, co Klocuch12

theormore

2013-03-06, 17:11
Cytat:

Tak jak nie każdy słuchacz rapu jest dresem-kibolem i nie każdy słuchacz muzyki elektronicznej nażelowanym pedałem.

Jak bardzo czasy się zmieniły, kiedyś fana The Prodigy trudno było odróżnić od metalowca, a teraz faktycznie, większość fanów elektroniki to różowe, srające tęczą ci*ty.

Pokazałem ten filmik koledze który jest dresem, wyobraźcie sobie jego minę po obejrzeniu.

kapuq

2013-03-06, 17:45
niezła patolka ten film robila!!! napewno jakis brudas to wymyslił.......

MichaU

2013-03-06, 18:20
wiesiors4 napisał/a:

rockface123
I współczuję ludziom, którzy słuchają metalu, bo właśnie takie osobniki jak rockface robią z was brudasów. A przecież nie każdy słuchający metalu jest nietolerancyjnym brudasem z długimi kłakami. Tak jak nie każdy słuchacz rapu jest dresem-kibolem i nie każdy słuchacz muzyki elektronicznej nażelowanym pedałem. Ludzie, bądźmy ponad takimi stereotypowymi podziałami...



Popieram, przez takich lamusów jak rockface123 ludzie słuchający metalu nie są zbyt dobrze postrzegani.

Franczi

2013-03-06, 19:20
haha zakiś zakompleksiony wydyganiec to nagrał!

GWJ

2013-03-06, 19:45
theormore napisał/a:

Pokazałem ten filmik koledze który jest dresem, wyobraźcie sobie jego minę po obejrzeniu


Zależy od poczucia humoru :P

Swoją drogą, ja doginam na codzień w dresie i butach reeboka (aczkolwiek bez nieśmiertelnych białych skarpetek), a spośród gatunków muzyki której słucham, zdecydowanie najwięcej jest rocka, metalu, oraz pokrewnych :P Pozory mylą :)

Amplifa

2013-03-06, 20:07
Ta dokladnie, ja caly czas bujam sie w dresiku adidasach i bluzie dresowej a rap czy czegos tam nawet nie moge przelknac. istnieja ludzie ktorym po prostu jest wygodniej w dresie.

ZodiacGFX

2013-03-07, 08:42
poczatek i koniec ch*jowy ale ten maly rozje­bal