18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Realia obozów koncentracyjnych

Donencjusz • 2013-12-30, 19:02
Prawda o propagandzie izraela, która skutecznie ustawiła cały świat.


Pozdrawiam kretynów którzy wyznają hitlera
Szukałem po tagach, nie było

Zaj***ne z wypoku

Loq14

2013-12-30, 19:12
Donencjusz napisał/a:


Zaj***ne z wypoku



Co to jest wypok?

SalvaCzoko

2013-12-30, 19:14
Hitler? Ty możesz mu buty lizać, pomijając że wyj***ł na wczasy parę milonów ludzi to możesz mu possać. Nie wyznaję jego poglądów. Jednakże czas k***a się nauczyć, że zajęcie prawie całej Europy to nie pie**olnik z gównem.

Donencjusz

2013-12-30, 19:35
To stalin też według ciebie był zajebisty?
Hitler był kurduplem z przerośniętym ego, wymyślił sobie ideologiczne zasady których sam na prawdę nie spełniał - po pierwsze żydowskie pochodzenie, po drugie chyba nie był wysokim, smukłym blondynem o niebieskich oczach. Pomijam nawet fakt że propaganda "rasy panów" ma ch*ja wspólnego z prawdą, ale coś trzeba ludowi wmawiać.

Wiadomo że gebelsom się to podobało, bo jego planem było zrobienie z Niemiec kraju nr.1 ale jak widzę polakczków (bo Polakami ich nazwać nie można) którzy zachwalają hitlera "bo zabił rzyduw kuwa, choć andżej ogolimy sie na 0" to mi się nóż w kieszeni otwiera, większość z nich nawet nie wie że ich wielki wódz ich też by zaj***ł, bo mają Polskie pochodzie.

kamuha

2013-12-30, 19:45
SalvaCzoko napisał/a:

Hitler? Ty możesz mu buty lizać, pomijając że wyj***ł na wczasy parę milonów ludzi to możesz mu possać. Nie wyznaję jego poglądów. Jednakże czas k***a się nauczyć, że zajęcie prawie całej Europy to nie pie**olnik z gównem.


cyt.
-"o czym ty do mnie rozmawiasz?"

podniecanie się hitlerem ( i na tej samej zasadzie stalinem) to pedalstwo i h*j.

PogromcaDziewic

2013-12-30, 19:50
W końcu. Coś o czym NIKT nie odważy się napisać. To był SŁOWIAŃSKI holocaust a nie Żydowski.
Według danych, Słowian zginęło w obozach oraz w walkach jakieś 25mln co czyni odrobinkę więcej niż jakieś 500 tys Żydów.

Donencjusz

2013-12-30, 19:55
@PogromcaDziewic
Ludzie którzy wiedzą jak jest na prawdę nie chcą o tym pisać (np. publicyści itp.) bo spotkają się z nagonką ze strony praktycznie wszystkich mediów, potem jakieś niepotrzebne procesy i inne historie. Już pomijam że wtedy żydzi zaczynają pie**olenie "jesteśmy najbardziej poszkodowani i jak już o tym mówimy to czas na jakieś odszkodowanie bo kaski nigdy mało"...

Antysemitą nie jest ten kto nie lubi żydów, tylko ten którego żydzi nie lubią.

Skyperian

2013-12-30, 20:01
Taka jest ta historia, figle lubi płatać. Holokaust i cała ta nagonka pokazuje jak zajebiście sprytnym narodem są żydzi, oraz to że istnieje jakiś odpowiednik ewolucyjnej poprawności politycznej - chodzi mi o to że teraz nikt nie mówi prawdy o żydowskim plugastwie właśnie przez holokaust, każdy taki typowy progresywny nowy człowiek ma jedną myśl na temat obecnych żydów: ile oni wycierpieli w holokauście i teraz im się to i to należy

Suka_Blyat

2013-12-30, 20:03
Nikt normalny nie wyznaje poglądów Hitlera, ale jedno jest pewne: był mniejszym zbrodniarzem niż Stalin i jego bolszewiccy koledzy.
A mordowanie milionów Słowian nie jest w cenie i nie jest bardzo medialne. Natomiast wymordowanie żydów jest jak najbardziej chodliwe i zawsze warte do dyskusji, oczywiście na korzyść żydostwa

bania8

2013-12-30, 20:05
Ojciec Stalina krótko go trzymał
napie**alał bez końca, karma boląca
Ojciec Stalina wykonał olbrzyma
kata milionów, upiora domów

Ojciec Hitlera ciągle go napierdzielał
Pasem go ćwiczył, a mały razy liczył
Ojciec Hitlera stworzył fuhrera
Co skończył na grobie idei chorej swojej


Kod:
http://www.youtube.com/watch?v=Ra39p9c6N6k

Dobrutro

2013-12-30, 20:11
"Jaranie się Hitlerem do pedalstwo, a Goebbels i Göring to ciota i ch*j."

Należy za to podziwiać Żydów, nie za to, że wyrobili sobie markę holokaustu. Gdzie cały świat uznaje równorzędne holocaust równe mordowaniu tylko Żydów. Co sam fakt, że ten naród mimo życia na wygnaniu wiele pokoleń na całej planecie potrafi trzymać się razem i działać razem. Porównaj to np do takich Polaków, co jeden drugiego by podpie**olił na zasadach które przypisują Żydom, za przysłowiową miskę ryżu. Albo tym bardziej cieszyli się z nieszczęścia drugiego, lub rzucali innym kłody pod nogi. Brak nam solidarności społecznej to nie ma marki "holokaust = mordowanie Polaków i całujcie nas w dupę i dawajcie forsę". Nasza niezgoda i brak konkretnego zdania tworzy tylko "polskie obozy zagłady dla Żydów".

enjoy7

2013-12-30, 20:14
Tu chyba nie chodzi o wyznawanie Hitlera, tylko o to, że gość dobrze wiedział jakim sk***ysyństwem jest szerzące się żydostwo. Mordował ich i cyganów, co wcale nikomu na dzień dzisiejszy by nie zaszkodziło. Wyobraźcie sobie, co by było na świecie, gdyby jeszcze żydzi mieli złoża naturalne, w tym ropę i gaz. Porozmawiajcie sobie z dziadkami jak żydzi traktowali Polaków po wojnie. To co robili i to co robią nadal to sk***ysyństwo, mają władzę nad wielką częścią majątku na świecie (poprzez banki), ale o tym się nie mówi bo tvny i inne polsaty nas karmią gównem i tematami zastępczymi, a nie tym co się na prawdę dzieje w państwie i na świecie.

Ps. nikt nie musi się ze mną zgadzać, to tylko moje zdanie

Dobrutro

2013-12-30, 20:20
Mają władzę i mają pieniądze bo reszta ludzi na świecie jest takimi pierdołami, że nie potrafi tego osiągnąć proste. Żydzi mieli całe swoje życie pod górkę, ciągłe najazdy, przesiedlenia, niszczenie ich państwowości, pogromy, w średniowieczu mieli zakaz posiadania ziemi np i nauczyli się zarabiać na lichwie jak mistrzowie. Więc skończcie bredzić, że wszystkiemu winni są Żydzi - włączając w to gdy macie biegunkę. Żydzi właśnie na takim zaszczuciu społecznie ewoluowali stając się zręcznymi szarymi eminencjami na każdym szczeblu ponad Wami. Wasze użalanie się i zwalanie na Żydów wskazuje tylko, że jesteście pierdołami życiowymi, zamiast wziąć się do roboty i zmieniać świat sprytem to dalej tkwicie na etapie pie**olenia smutów. Robicie z siebie ofiary losu, jeżeli bym był neonazistą i mówił, że Żydzi wszędzie mnie gnębią bo mają pieniądze i władzę to bym czuł się jak frajer, a nie jak "rasa panów". :D

Sorrow

2013-12-30, 20:24
Pogromco Dziewic, "według danych"? Podaj źródło :D A najlepiej wróć do szkoły albo spróbuj zgłębić temat bo "wiedzę" masz fragmentaryczną nieuku.

rockface123

2013-12-30, 20:34
Do polityki to wypie**olić jak macie pisać o hitlerze, ja nie popieram nic choć stalin był większym sk***ielem od hitlera to hitlera nawet popieram, zaj***ł miliony istnień nie bez powodu, mase badań przeprowadzili na żydach i ludziach ( :krejzi: ) oczywiście po wojnie przyszli j***ni amerykanie i zniszczyli dokumenty... całe prace naukowców podczas całą wojnę trafił ch*j masę z tego wykorzystali np już za hitlera chcieli wysłać ludzi w kosmos. Reszte dokumentów zniszczono niszcząc i bezczeszcząc śmierc milionów ludzi... Pisze po paru piwach w tym po dwóch grzańach wiec k***a ch*j mnie błedy obchodza ch*j wam w dupe i ch*jowego roku