18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Real Drum + andoid

danio1991me • 2013-12-15, 13:44
Witajcie. Ostatnio pojawił się tu ciekawy filmik jak to pewien azjata wywijał palcami na Ipadzie. Tutaj przykład,że android nie ścina i tez sie da fajnie pograć :ok:






Aplikacja za free do pobrania z 'sklep play' - polecam podłączenie pod kolumny telefonu i można się fajnie pobawić, dudni prawie jakl perkusja :D



jak sie nie podobna to do pieca razem z żydami

Gordon

2013-12-16, 08:25
Cytat:

Wersja Dylana bije Guns'n'ch*jos na głowę sto razy



Bo to nie WERSJA Dylana, ale oryginał :homer:

MrTijomono

2013-12-16, 13:05
@Nadir1 to wpisz "perkusja" chociaż mi normalnie wyskoczyło jak wpisałem "real drum". Nie wiem co macie za problemy z adkiem, mi na SIII śmiga elegancko, bez opóźnień ani zacięć

danio1991me

2013-12-16, 14:29
chciwy_typ napisał/a:

Po komentarzach można rzec jedno. Na Androidzie jest opóźnienie = MULI. Więc niech autor nie pie**oli, że android swoją szybkością dorównuje iOSowi




autor nie "pie**oli" tylko mówie jak jest bo mam to na swojej gównianej xperii U i śmiga, trzeba powyłaczać aplikacje w tle i śmiga. Więc pie**olisz Ty mimo,że sam nie sprawdziłeś jak działa...

artiee

2013-12-16, 23:26
Ja tam mam HTC Evo 3D i nic mi tam nie muli. Tanie androidy mulą bo mulą. Wystarczą 2 rdzenie nawet po 800Mhz i z 768 MB ram i nic już nie muli.

MrBednar

2013-12-17, 11:43
"Real drum" - powinno szybko Ci odnaleźć to, czego szukasz. Co do rzekomego mulenia: temu wyżej to mózg trochę muli skoro twierdzi, że na Androidzie muli, ale co tam.

ooobi

2013-12-21, 19:34
Level Master- Seputura "Arise" :)