18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Reaklama BMW MOTORRAD S1000RR

Brightt • 2016-06-06, 22:11

Reklama motocykla bez motocykla :D

discopartizani

2016-06-08, 09:22
@up

Wsiowy chłopiec powiadasz? Masz bardzo ciekawe teorie, chętnie posłucham więcej. Moim celem od początku były motocykle z pojemnością 1000cc i na takim właśnie od początku się uczyłem. Jak ktoś twierdzi, że od 1000 się nie zaczyna to jego sprawa niech marnuje czas na mniejszych pojemnościach. Przejechałem już 5 sezonów i nie miałem nawet jednego ślizgu ani gleby. Co do przygody to owszem zacząłem, i trwa ona po dziś dzień.

zbijok

2016-06-08, 14:01
No i taki jest problem z aktualnymi 1000cc, moc oddają liniowo, dostajesz świetne hamulce i świetne prowadzenie, ważą tyle co stara 250cc, są w pełni przewidywalne ;) jako ciekawostkę powiem, że jeżdżąc na dobrej 125 w 2t miałem więcej przygód niż 600cc(zx6r f3). Nie raz i nie dwa wyleciałem driftem z zakrętu gdy silnik wchodził w obroty mocy max a ja troche za bardzo odkręciłem manetke.
Teraz z 600 jest tylko jeden problem- przeciskanie się po mieście na niskich obrotach, bladź lubi szarpać łańcuchem jak mało który, na wtrysku silnik jest już ułożony jak szwajcarski zegarek, nie zrobi nic czego ty mu nie powiesz, a moc oddaje jeszcze łagodniej.

sprytny.k

2016-06-21, 03:18
zbijok napisał/a:

No i taki jest problem z aktualnymi 1000cc, moc oddają liniowo, dostajesz świetne hamulce i świetne prowadzenie, ważą tyle co stara 250cc, są w pełni przewidywalne ;) jako ciekawostkę powiem, że jeżdżąc na dobrej 125 w 2t miałem więcej przygód niż 600cc(zx6r f3). Nie raz i nie dwa wyleciałem driftem z zakrętu gdy silnik wchodził w obroty mocy max a ja troche za bardzo odkręciłem manetke.
Teraz z 600 jest tylko jeden problem- przeciskanie się po mieście na niskich obrotach, bladź lubi szarpać łańcuchem jak mało który, na wtrysku silnik jest już ułożony jak szwajcarski zegarek, nie zrobi nic czego ty mu nie powiesz, a moc oddaje jeszcze łagodniej.



co Ty pie**olisz???

Olsen312

2019-12-05, 12:40
Spot reklamowy krecony w afryce?? Skąd tam woda?

Wiewór

2019-12-05, 12:56
Jedyny prawdziwy motocykl BMW to R-71 z MG34.