18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

~tip.top

2011-03-25, 12:41
Ten krytyk to jednak skończony idiota :facepalm:

zombiegrinder

2011-03-25, 13:38
jakoś nie znalazłem nitrogliceryny w układnie okresowym

Wendo

2011-03-25, 13:45
Może Krytyk reprezentuje nieco niski poziom, ale w porównaniu do odpowiedzi MTB to i tak nadal wysoko :)

kalwi89

2011-03-25, 13:55
Ten gościu - pożywia się na MTB, lansuje się na Wojewódzkiego, a poziomem swoich wypowiedzi dorównuje kolegom z pod monopola ...

AngelusNL

2011-03-25, 14:18
@ zombiegrinder a wode znalazłeś? :|

wilczekone

2011-03-25, 14:21
Ładnie pojechał po Jankowskim a ten próbuje się bronic... hehe:)

dziaduuu

2011-03-25, 14:46
tip.top napisał/a:

Ten krytyk to jednak skończony idiota :facepalm:



dokladnie

wilczekone napisał/a:

Ładnie pojechał po Jankowskim a ten próbuje się bronic... hehe:)




no nie sądze ...w jakims filmiku tego krytyka byla akcja jak Kuba rozmawial z jakims typem a za nimi jakies dupy przechodzily, no i krytyk powiedzial ze on tutaj rozmawia o czyms tam a za nim takie pieknosci...A sam krzywy ryj siedzi w domu i nagrywa poj***ne filmiki na h*j komu potrzebna...wiec nie wiem zabardzo gdzie on tak po nim pojechal raczej po sobie... Kubie za to placą i ogolnie ma ciekawa robote,a ten Krytyk to tylko jakis przyjeb

Voland

2011-03-25, 15:45
Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść.. a jeśli już kurczowo się na tej scenie trzymać za wszelką cenę to chociaż dać te pytania do przeczytania komuś kto się zna i nie powtarzać kilka razy że nitrogliceryna to pierwiastek, lub twierdzić że w powietrzu nie ma wody. Widzę że szopka wokół programiku coraz większa a poziom niski. Panie Jakubie skoro dał się pan podpuścić Niekrytemu Kretynowi i na dodatek ten pana ewidentnie pokonał w tym "epickim" starciu, to naprawdę już jest źle.

myklas

2011-03-25, 15:46
Czy tylko mi się wydaje, że nitrogliceryna to nie pierwiastek.....

nietoperek22

2011-03-25, 15:49
Od kiedy jest taki pierwiastek jak nitrogliceryna, pan prowadzący chyba do serca wziął sobie tytuł cyklu i sam poprzestał na wiedzy z podstawówki ;)

sombrero

2011-03-25, 15:58
Dziaduuu, Niekryty ma sklep z koszulkami, tymi filmikami reklamuje swoja wlasna firme wiec nie wiem czy jest takim frajerem :P

jak dla mnie pocisk na Macka byl mega zalosny :lodowka:

te bledy Kuby sa juz wk***iajace cwaniak j***ny :idzwch*j:

dziaduuu

2011-03-25, 16:24
Cytat:

Dziaduuu, Niekryty ma sklep z koszulkami, tymi filmikami reklamuje swoja wlasna firme wiec nie wiem czy jest takim frajerem




to ze ktos ma lumpeks nie wyklucza go z bycia frajerem...a po za tym dla mnie jest on zj***ny i ma krzywy ryj

henrythe8th

2011-03-25, 17:09
Dno i wodorosty. Te całe mtb stacza się jak pijany rusek z górki. Robią z ludzi debili a sami przy realizacji odcinków robią tyle błędów że głowa boli... Od kiedy k***a nitrogliceryna to pierwiastek...

ra...........90

2011-03-25, 17:48
Nie lubie tego krytyka ale fajnie, że mu pojechał bo kuba, żeby się nie przygotował wcześniej do programu to sam by nie znał odpowiedzi na większość pytań hahaha

dwakilo

2011-03-25, 17:49
Który to już sezon?