18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Reakcja prezentera CNN na śmigus-dyngus

Cavaran • 2012-04-16, 10:22

Co takiego w naszej tradycji może rozśmieszyć obcokrajowca? Posłuchajcie dokładnie, jak po angielsku są "bazie" ;)

Pener

2012-04-16, 10:32
ojoj tvn pokazał cos śmiesznego, pewnie chcieli odwrócić uwagę od rządu tuska ;)
kolejny temat zastępczy, a paliwo drogie, służba zdrowia kuleje, strajki, burdel syf i w ogóle
:trollencjusz:
no, to wyczerpałem limit fanatycznych komentarzy pod tym filmem ;)
następne zostaną skasowane, bo PO mi płaci :hitler:

P@...........@C

2012-04-16, 10:40
Pener666, niestety nie masz racji, chodzilo o odwrócenie uwagi od drugiej rocznicy katastrofy smoleńskiej. Macierewicz natknął się na rosyjskie plany hodowania zabójczych drzew- tzn szybko rosnące drzewa (nawet do 5m/h), które można posadzic przy lotnisku, żeby rozj***ć samolot z polską inteligencją.

dobra wystarczy już tego trollowania :D

Pener

2012-04-16, 10:45
P@N K@C napisał/a:

dobra wystarczy już tego trollowania :D


koniec, będę usuwać, banować, karać i nakładać pokutę

niepoprawnymateo

2012-04-16, 10:45
"W odpowiedzi, dziewczyny smagaja chlopcow baziami"

Nigdy sie z tym nie spotkalem, nawet o tym nie slyszalem.

hi...........be

2012-04-16, 12:23
Bo jak się nie było w Polsce a wszystko co się wie o Polsce pochodzi z wikipedii to nie dziwne,że się pokazuje coś co miało miejsce X lat temu.Pokazałby co się dzieje teraz na nie jakieś pindzie w strojach ludowych.Poza tym to jest jakaś nasza tradycja,którą mamy a hamerykanin co ma,wpie**alanie indora i ciasto z dyni ;) u nich nie ma świąt,które by wymagały ruchu tylko żarcie i opie**alanie się.A po ropę cisną ochoczo jak po cukierki w hallowen cioty.

miedziak

2012-04-16, 14:47
Kod:
http://www.dyngusdaybuffalo.com/


ta strona chyba nie opowiada o Polsce tylko jakimś innym miejscu, gdzie mieszka jakaś mniejszość polska która pamięta tylko że dziadkowie byli z polski ale po polsku nie mówi, gdzieś w stanach.

LICH0

2012-04-16, 14:55
Śmiech jak na ciotę przystało....

Shock

2012-04-16, 15:04
Wcale mu sie nie dziwie, dyngus jest poj***ny. Obleje laske woda a ona mnie pogmera baziami.

tn...........ke

2012-04-16, 15:14
rozbawiło go smaganie chłopców przy pomocy pussy willow :D

Hesbollah

2012-04-16, 15:17
Pussy willow - bazia z wierzby (willow-wierzba),
Catkin - bazia z każdego innego drzewa.
Mowa była o wierzbowej, na nieszczeście dziennikarza.

hi...........ja

2012-04-16, 15:31
A ja się tego kolesia boję... W jego oczach widać otchłań piekielną, a śmiech ma jak psychol z horroru.

VideCulFide

2012-04-16, 15:48
Pener666 napisał/a:

ojoj tvn pokazał cos śmiesznego, pewnie chcieli odwrócić uwagę od rządu tuska ;)
kolejny temat zastępczy, a paliwo drogie, służba zdrowia kuleje, strajki, burdel syf i w ogóle
:trollencjusz:
no, to wyczerpałem limit fanatycznych komentarzy pod tym filmem ;)
następne zostaną skasowane, bo PO mi płaci :hitler:


O ja Cie, ale jesteś super. Ironiczny i prześmiewczy i w ogóle fajny "trolling lvl hard lol". Tylko nie wiem po ch*j ta socjotechnika skoro wiadomo, że prędzej ktoś by sie przypie**olił o stronniczość przy prognozie pogody niż przy programie dyngusie. :roll:
Co do filmu to mnie jakoś słowo "pussy" nie śmieszy. :shock: nawet w tym kontekscie :kawa:

Azzazel

2012-04-16, 15:57
Macie paranoję z tymi tematami zastępczymi. Każde info w tv poza takim, że w kraju jest źle, traktujecie jako próbę odwrócenia waszej uwagi. Ogarnijcie się nieogary.