18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Reakcja na zdradę

8broda8 • 2015-12-07, 17:16
Koles dowiaduje się, że lachon go zdradza i postanawia z nią porozmawiać
:lol:

_poison_

2015-12-07, 19:37
dobra sucz, szkoda ze ma p*zde łajdaczke :P

DioraBaird

2015-12-07, 19:41
k***a i te gacie do polowy dupy ja jebie... :homer: :ja_pie**ole: :erniepalm:

saves

2015-12-07, 19:44
Oj tam, oj tam... I tak wszystko zostaje w stadzie.

zbaq666

2015-12-07, 20:26
Dwa liście wiosny nie czynią.

wolu93

2015-12-07, 20:35
jaki bitch slap xD

waloos

2015-12-07, 21:02
To raczej nie policjant a ochroniarz na bramce w klubie.

~kotka_w_piwnicy

2015-12-07, 22:05
DevilSee napisał/a:

Mimo wszystko to baba, powinien lać fagasa który ją posuwał.




I ch*j z tym fagasem? To ona była jego dupą i miała wobec niego zobowiązania takie jak wierność, tamten tylko por*chał, bo co mu szkodzi :) Nie musiał się przejmować tym kolesiem xD

tomity

2015-12-07, 22:48
to czarni się zdradzają ??? ja myślałem ze tam każdy z każdym i wszystkim co się rusza. Zawiodłem sie...

idymy

2015-12-07, 23:06
Dziobek44 napisał/a:

policjant ma zły kolor skóry, ale reaguje prawidłowo



myślę, że ten w prawidłowym kolorze zastrzelił by oboje za nie wykonywanie poleceń :amused:

th...........ng

2015-12-08, 01:03
Jak MaratHS nawinął nie wiem na ch*j ludzie robią potem takie akcje czy jakieś inne szopki. Na ch*j jej przyj***ł, co to da ? Ona i tak ma go w dupie, i tak nie będą już razem, a pokazał jedynie że go to dotknęło a jeszcze może sobie biedy napykać. Bo zdrada nie jest zabroniona a bicie już tak. Zakończyć to definitywnie ze stoickim spokojem.

A jak ktoś koniecznie chce się bawić w jakieś zemsty itp to najlepszym sposobem wg mnie jest udanie że się wybaczyło i uśpienie czujności. Potem podkręcenie atmosfery, zaaranżowanie jakiegoś niby romantycznego wieczoru we dwoje. Nastepnie sprowadzenie sobie wczesniej jakieś innej dupy i bzyknięcie jej tak żeby tamta mogła to nakryć. Najlepiej wogóle jakąś jej przyjaciółkę czy siostrę.

I taki milusio psikus powinien na długo wryć się w beret.

VabankO

2015-12-08, 01:13
Nie bije się fagasa k***a, bo co on jest winny? Z reguły te zdradliwe szmaty nawet nie wspomną, że mają chłopaka i typ jest Bogu ducha winny.

Lu...........ia

2015-12-08, 09:52
Ale mnie k***a rozbawiło zachowanie policjanta (ja nic nie widze) :krejzi:

kosiara92

2015-12-08, 20:14
DevilSee napisał/a:

Mimo wszystko to baba, powinien lać fagasa który ją posuwał.



Czemu niby? faceta to najmniejsza wina, ona chciała to dała, to jej wina w 97%

Belweder

2015-12-08, 22:12
Jak cudownie, że ludzie zaczynają myśleć. No pewnie, że jej wina. k***a, czy kobieta nie ma mózgu i jakiś wartości którymi się kieruje? Czy kobieta będąc z kimś nie zobowiązuje się do uczciwości ? Bo zawsze w zdradzie to kolesie/kobiety skaczą sobie do gardeł i złość jest wylewana na tą osobę która odbiła. Czemu dostać ma ten typek ( który pewnie jest nieświadomy jej chłopaka ) za to, że ona jest szmatą ? A jeszcze lepiej podejść do tego ze spokojem i podziękować za wspólnie spędzony czas, jak takiej szmacie nie wypali i się przejedzie na swoim "nowym" to potem będzie ją gryzło, że odj***ła skok... :-P