18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

reakcja na wyrok

~Griszon • 2014-01-28, 21:27
zupełnie jak na aukcji ;-)

macleod

2014-01-28, 21:41
Bym nie znał "hamerykańskiego" to bym pomyślał, ze chce ja kupić... :-P

:jezdziec:

chlop

2014-01-28, 21:49
czarni zawsze umieli się licytować jak h*j

RockyWood

2014-01-28, 22:00
uwielbiam sądy w USA :D w PL taki system to dopiero byłyby jaja :D :D :D no ale niestety..

NieWiemZeWiem

2014-01-28, 23:44
300dni....lol za fuck you. Ja wiem ze ona jest zj***na itp. ale zoabczcie jak ktos ma władze, jak ma w dupie wszystko i wszystkich. Ok w tym wypadku dobrze jej tak ale potem taki sędzia może sądzić jakaś sprawe z młodym kolesiem ktory zrobił naprawde coś małego albo nawet został wrobiony a ten bezmrugnięcia okiem 10 lat ch*ju

Virens

2014-01-29, 03:32
@NieWiemZeWiem:

W USA nie chodzi o to kto ma władzę, tylko o przestrzeganie zasad życia społecznego. W USA mają ponad 300 milionów ludzi i gdyby tolerowali takie zachowania u jednej osoby, to po niedługim czasie reszta by to podchwyciła i zapanowałaby totalna anarchia. U nas też to działa, sędzia może wyznaczać kary porządkowe, w tym areszt.

I nie, taki sędzia nie może dowalić nikomu 10 lat. To co widać na filmie to oryginał tego co u nas chciano wprowadzić jako "sądy 24 godzinne". Na takim posiedzeniu osoba przebywa w areszcie i za pomocą wideokonferencji sędzia przedstawia jej zarzuty, informuje o opcjach do obrony i ustala wysokość kaucji. Właściwe posiedzenie sądu który mógłby kogoś skazać odbywa się na ogół około miesiąc później. Wtedy to też nie sędzia decyduje o czyjejś winie tylko ława przysięgłych (w sprawach karnych). Sędzia tylko ustala jaka będzie forma i wysokość kary. Władzy taki sędzia wcale nie ma dużej, tam każdy mu patrzy na ręce i można bardzo łatwo stanowisko stracić, w naszym kraju, dla kontrastu, sędziowie mają władzę absolutną (decydują o winie oraz formie i wysokości kary) a do tego są całkowicie bezkarni.

dnb

2014-01-29, 07:06
Do samego końca byłem pewien że to licytacja, a czarny protestuje bo ma alergię na bawełnę :amused:

BrainSeeker

2014-01-29, 16:43
mam nadzieję, że to pomieszczenie to komora gazowa.

Symbian

2014-01-29, 16:46
No i o co chodzi . dostała 300 dni darmowego wyżywienie dostępu do siłowni , książek , opieki medycznej, ciepłego miejsca spoczynku . Mówiąc krótko obywatele zapłacą za jej 300 dni kupe pieniędzy . To samo dotyczy Polaków . Te wszystkie k***y nieroby w wiezieniach powinny pracować (zapie**alać fizycznie za 30 % rzeczywistego zarobku normalnego obywatela na wolności) na swoje utrzymanie + alimenty jeżeli mieli rodziny . Nie pracujesz nie masz jedzenie i zdychasz . Proste jak pie**olenie + . Gdyby taki stosunek rzeczy miał miejsce nie jeden złodziej , zabójca , gwałciciel by sie zastanowił .

Blizzard93

2014-01-29, 17:25
Nauka szacunku i trzymania języka za zębami - kurs ekspresowy :D

PS: swoją drogą rozpie**ala mnie fundowanie więźniom w USA siłowni. Wiadomo aktywność fizyczna jest ważna, ale akurat siłownia. Ktoś musiał pomyśleć "hmm, w naszym więzieniu o zaostrzonym rygorze, gdzie trzymamy jednych z najbardziej agresywnych ludzi w kraju przydałaby się jakaś aktywność fizyczna. Wiem ! Dajmy największym pojebom i zwyrolom do dyspozycji siłkę, niech będą jeszcze więksi, jeszcze silniejsi, jeszcze bardziej niebezpieczni" :D Bardzo mądry pomysł, naprawdę ;)

Nic tylko czekać, aż w ramach aktywności fizycznej więźniów zacznie się prowadzić treningi boksu/mma, albo najlepiej od razu kursy walki bronią białą :amused:

Roman393

2014-01-29, 17:59
Jedyne co mi sie nie podoba to to ze za byle co jak np picie alkoholu w miejscu publicznym nie daja mandatu, tylko tzw summons z ktorym to wlasnie musisz isc do takiego sadu, dostajesz $25 mandatu jesli jestes winny plus do tego nie idziesz do pracy i tracisz dniowke...

~Velture

2014-01-29, 18:10
Wy zj***ni jesteście czy co? Ona nie dostała kary za przestępstwo którego się dopuściła tylko za znieważenie sądu.
U nas jest podobnie i sędzia podczas rozprawy jak ktoś zaczyna odpie**alać też może doj***ć karę grzywny albo aresztu. Jak będziecie na sali sądowej nawet jako publiczność i wydrzecie ryja "JEBIĘ CIEBIĘ W DUPĘ SĘDZINO ZAj***nA" to musicie się liczyć z tym ,że możecie dostać karę aresztu za znieważenie sądu i może to być nawet kara aresztu.

kieriii

2014-01-29, 18:39
co oni tam wyrok wydają przez skype? prawy górny róg Oo :shock: