18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Reakcja na widok zapowiedzi Xboxa

Ha...........ng • 2013-05-22, 23:57
Ta reakcja to mu się udała :D

astmuus

2013-05-24, 14:11
Ten xbox nowy to jednak ch*jowy dekoder do polsatu jest :C.

Zl...........ny

2013-05-24, 14:15
dobić obcasem tę zębatą poczware

Eliot Imperio

2013-05-24, 15:03
Robione pod publiczke, chciał być fajny a nie wyszło. Nie będzie piwa, i blagam, kto k***a wspiera takie gówno na sadolu?

Susano

2013-05-24, 15:26
Na ch*j się przypie**ala do tego xboxa, nie chce niech nie kupuje, zresztą pewnie i tak go nie stać, na pewno w życiu stworzył coś w ch*j lepszego.

methos23

2013-05-24, 15:39
Eliot Imperio napisał/a:

Robione pod publiczke, chciał być fajny a nie wyszło. Nie będzie piwa, i blagam, kto k***a wspiera takie gówno na sadolu?


No jak to kto?
Autor: Hacerking i również Ci, którzy postawili piwka :)

T0B1

2013-05-24, 18:50
Po ch*j tutaj wrzucać cokolwiek od tych ch*jowych lets plajerów?

switelolo124

2013-05-24, 19:29
Velture napisał/a:

Jezu na ch*j pedała dajecie na sadola?



żebyś miał na co się popatrzeć :amused:

rockface123

2013-05-24, 20:21
nazywanie każdego pedałem jest ostatnio modne wśród pedałów z tego ci widze :amused: ja nic do goscia nie mam, nie podoba mi sie i k***a nie oglądam.

Maxved

2013-05-24, 22:08
Velture napisał/a:

Jezu na ch*j pedała dajecie na sadola?



Oho, ktoś ty komuś zazdrości i nie ma co zrobić ze swoim bezsensownym życiem.
Pokaż swoją morde, pośmiejemy sie wszyscy ;)

Jak mnie denerwują takie debile bez konstruktywnej opini którzy pierwszy raz widzą typa, nie wiedzą czym sie zajmuje, i jebną taki komentarz, a kolejna banda debili bez własnego zdania daje za to piwa..

T0B1

2013-05-25, 14:58
Maxved napisał/a:



Oho, ktoś ty komuś zazdrości i nie ma co zrobić ze swoim bezsensownym życiem.
Pokaż swoją morde, pośmiejemy sie wszyscy ;)

Jak mnie denerwują takie debile bez konstruktywnej opini którzy pierwszy raz widzą typa, nie wiedzą czym sie zajmuje, i jebną taki komentarz, a kolejna banda debili bez własnego zdania daje za to piwa..


A jak mnie wk***iają takie debile, którzy myślą, że wiedzą lepiej co ja wiem. Skąd wiesz, że on go wcześniej nie widział i nie wie czym się zajmuje?

I nie o mordę tu chodzi. BTW czego można zazdrościć takiemu nerdowi, który myśli, że jest fajny bo - uwaga - gra w gry i wrzuca to do neta. . .? No chyba gromady gimbów, którzy sobie w domu robią ołtarzyk do takiego pedałka bo nie stać ich na kupno konsoli i wolą marnować godziny oglądając jak ktoś gra za nich :emo: . To jest tak smutne jak pójście na imprezę, na której wszyscy piją tylko z Tobą nikt wódą nie chcę się podzielić i siedzisz o suchym pysku.