18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Reakcja na odbijanie Twojej laski.

Sliski • 2014-11-13, 15:10
Trafiłem wtej pośredniej części youtuba na filmik ukazujący właściwe oblicze "walki o kobietę"



Rozumiem że przeciętnemu sadolowi nie trzeba tego tłumaczyć (bo ręka prawdziwego sadola nie jest zainteresowana innymi) ale mam nieodparte wrażenie że to jest odpowiednie miejsce na ten filmik.

Witam. Jeżeli ktoś zgłosił że było to można by tak zastanowić się nad otagowaniem tamtego tematu. Pozdrawiam!

stacu5

2014-11-13, 16:05
Ten fioletowy to pedał udający laske!
HAH GAY!

KrisCFC

2014-11-13, 16:41
Jeśli dziołcha się da odbić, to pie**olić taką szmatę... ;)

Jebus_Chytrus

2014-11-13, 21:49
Ze szmaty jedwabiu nie zrobisz, bo to tak jakby z sedesu zrobić umywalkę :amused: .

Michael_Myers

2014-11-13, 23:32
KrisCFC napisał/a:

Jeśli dziołcha się da odbić, to pie**olić taką szmatę... ;)



święte słowa :aniol:

Ęriko De Skuczas Palabras

2014-11-14, 00:52
Poprawa napisał/a:

Trafiłem wtej pośredniej części youtuba na filmik



W jakiej części youtube'a? Jaka to jest "pośrednia" część youtube'a? :shock:

Może chciałeś napisać "w tej pośledniej części"? Ale to też takie... jakieś nietrafione by było... chyba...

WIEWIORa

2014-11-14, 01:26
Tak to gejowski serial. Autor postu mógł zaznaczyć że to cześć większej animowanej serii.
https://u18chan.com/gc/topic/1009033 a wszystko zaczęło się od tych komiksów.
Nie. Nie jestem pedałem. Po prostu mają ciekawe podejście do tematu. Można się uśmiać,

qwachu

2014-11-14, 02:04
@WIEWIORa: Jesteś pedałem.

WIEWIORa

2014-11-14, 02:31
qwachu napisał/a:

@WIEWIORa: Jesteś pedałem.


A wiesz co? pie**ol się. To że ty czegoś nie znasz, to nie musisz wyzywać od pedałów. Określiłem się jasno, a ty się przypie**alasz jak by ktoś cię nie dosmarował gównem.
Ani ten twój komentarz lukratywny ani nic konstruktywnego nie wnosi do tematu. Proste buc chce wywołać gówno burzę. Z gimby wyniosłeś takie zachowanie, zaczepki? śmieszne komentarze? podśmiech*jkki? Zacznij papierkami rzucać, możliwe że będzie śpieszniej i załapiesz parę piwek. Będziesz wtedy taki cool i trendy na topie i ohh ahh.
Wkórwiają mnie takie prostackie komentarze, niby nic a musi napisać troll jeden.
:homer:

Sliski

2014-11-14, 09:45
Nie zagłębiałem się w temat tego filmiku ale wiedziałem że jest to część serii z tym że nie obejrzałem jej to i nie będę polecał, z komentarzy wyżej wnioskuję że raczej na dobre mi to wyszło.

Pośrednia to jeszcze nie ta część gdzie żółtki gotują się parę minut na rusztowaniu pod trakcją ale jednak daleko temu do tej całkiem jasnej części typu nagrania meksykanów którzy wykorzystują całą zręczność do obrócenia ciasta.

qwachu

2014-11-14, 10:23
@WIEWIORa: Poproś swojego chłopaka, żeby zluzował ci wora. Oglądasz pedalskie kreskówki, ergo jesteś pedałem. W dodatku się przyznajesz do tego i chwalisz tym :facepalm: .. To w sumie nie jesteś pedałem, jesteś (tfu) gejem.

Wnieść coś konstruktywnego do tematu z gejowską kreskówką... Hmmm.. nie, nie będę kazał ci coś robić za co z automatu warna bym miał (ale gorąco o tym myślę), bo w regulaminie nie wiadomo czemu zabronili, pewnie przez naciski twojego lobby..

// Ed: A, gimby nie miałem, a jak wrzucasz pedalstwo na Sadolka, to raczej ty specjalnie chcesz taką gówno-burzę (nawet tutaj dajesz odniesienia do anusa, gej jak nic!) wywołać.
// Jebią mnie wirtualne piwka, to jak sex z laską w jpg.

Sliski

2014-11-14, 12:16
@up Dla ścisłości trafiłem na to z któregoś odcinka Deep Space 69 czyli popie**olonego serialu który niemal na pewno na tym forum wylądował.
Do rozpoczęcia gówno-burzy nie miałem pojęcia że coś z tym jest nie tak.
Osobną kwestią jest że widać masz z tą gówno-burzą problem a i tak ją ciągniesz.

ocwpzw

2014-11-14, 12:25
Dla sadoli lepszy byłby odcinek "Gary" ewentualnie "Mother's day part deuce"

analoffe

2014-11-14, 12:27
bo to szmata była...

Cz...........ka

2014-11-14, 15:13
mimo że prawdziwe to ch*jowe jak sam ch*j. Pozdrawiam