18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Reakcja na mężczyzn w kobiecym wagonie

phrontch • 2018-08-10, 07:18
Reakcja kobiet w Indiach na mężczyzn wsiadających do kobiecych wagonów


Karbit83

2018-08-10, 07:23
Reakcja nie tylko kobiet, a kobiet z policja. Jakby były same to ch*ja by zrobiły.

Essent

2018-08-10, 08:29
W takich wagonach musi zajebiście walić :kawa:

jbone

2018-08-10, 08:57
popie**olony kraj.w domu dostają fiuta w każdą możliwą dziurę,po seksie zrobić obiad i jeszcze za byle co dostać po mordzie.ale wywalczyły wagony dla siebie i to co w domu to właśnie tam odreagowują-to jest ich jedyne miejsce gdzie COŚ mogą.gorzej jak mąż jednej czy drugiej zobaczy ten filmik.

Wiewór

2018-08-10, 09:03
Nie czaicie o co chodzi. Oni mają tylko wagony dla kobiet bo Indie to światowa stolica gwałtów. To są takie pie**olone dzikusy, że potrafią wyr*chać małą dziewczynkę na środku ulicy i poderżnąć jej gardło kawałkiem szkła.
Dlatego mają podział w wagonach na płeć, żeby cyganowate małpy nie mogły napaść na kobietę.
I to jest powód dla którego tak się wk***iły.
Z resztą kto by chciał jechać w jednym wagonie z pejetem srającym na środku ulicy wycierającym dupę palcem?

htp

2018-08-10, 09:40
Essent napisał/a:

W takich wagonach musi zajebiście walić :kawa:


O dziwo nie wali. Wali w ruskich i ukraińskich sypialnych.

Wiewór

2018-08-10, 09:48
@up Na Ukrainie jest bieda jak sk***ysyn ale co jak co ale nie zgadzam się, ze w pociągach śmierdzi. Jechałem na Krym ukraińskim pociągiem 26h i w porównaniu do polskiego osranego PKP to ich pociągi to jest pełen luksus. W każdym wagonie steward. Dwa CZYŚCIUTKIE sracze, czysta pościel, czysty przedział, zero kiboli, zero rzygającego pijanego bydła. Pełna kultura.

Drifter28

2018-08-10, 10:47
pociągi to gowno k***a dla biedaków usprawiedliwiających sie ze to tansze szybsze. a potem taki wysiada z wagonu i narzeka ze nie mial klimatyzacji i ze jebie gowne i ze go pobili i okradli i sie spoźnił dwa dni. masz k***a oszczednosci polskie

htp

2018-08-10, 12:38
Abraxus napisał/a:

@up Na Ukrainie jest bieda jak sk***ysyn ale co jak co ale nie zgadzam się, ze w pociągach śmierdzi. Jechałem na Krym ukraińskim pociągiem 26h i w porównaniu do polskiego osranego PKP to ich pociągi to jest pełen luksus. W każdym wagonie steward. Dwa CZYŚCIUTKIE sracze, czysta pościel, czysty przedział, zero kiboli, zero rzygającego pijanego bydła. Pełna kultura.


Jechałem podobnym pociągiem, 13g, Odessa-Symferopol (jak to była jeszcze Ukraina, do Odessy polskim poiągiem)
W wagonach sypialnych było OK (były takie 2), ale w pozostałych, typu otwarte kuszetki (takie same jak w Indiach) smród nie do opisania. Do północy pili, smażyli zakąskę, a jak poszli spać to zewsząd wystawały stopy. Musiałem przejść 2 razy, w drodze do i z powrotem wagonu restauracyjnego. Powrót był możliwy (mimo znieczulenia) na tzw. bezdechu. A wagonów było po horyzont...

Soros_Bóg

2018-08-10, 14:01
U mnie na porost dawało się w podstawówce. Najwyraźniej wzięło się to z ich kultury.

Mors_Nigra

2018-08-10, 14:45
Rebeliancik nauczył się nowego słowa i teraz rzuca nim we wszystkie strony w każdym komentarzu. :amused: Ścierwo na lewo, ścierwo na prawo, ścierwo na górze, ścierwo na dole... przejrzyj się kiedyś w lustrze, tam zobaczysz to samo.

TB303

2018-08-10, 14:46
Mors_Nigra napisał/a:

Rebeliancik nauczył się nowego słowa i teraz rzuca nim we wszystkie strony w każdym komentarzu. :amused: Ścierwo na lewo, ścierwo na prawo, ścierwo na górze, ścierwo na dole... przejrzyj się kiedyś w lustrze, tam zobaczysz to samo.


Widzę, że nie tylko mnie to bawi :lol:

Wiewór

2018-08-10, 15:10
htp napisał/a:


Jechałem podobnym pociągiem, 13g, Odessa-Symferopol (jak to była jeszcze Ukraina, do Odessy polskim poiągiem)
W wagonach sypialnych było OK (były takie 2), ale w pozostałych, typu otwarte kuszetki (takie same jak w Indiach) smród nie do opisania. Do północy pili, smażyli zakąskę, a jak poszli spać to zewsząd wystawały stopy. Musiałem przejść 2 razy, w drodze do i z powrotem wagonu restauracyjnego. Powrót był możliwy (mimo znieczulenia) na tzw. bezdechu. A wagonów było po horyzont...


A to w kuszetkach tak bo tam jeździ plebs i biedota. Ja miałem przedział dla siebie :-D

Bear93

2018-08-10, 15:18
Bydło trzeba segregować.

nano50

2018-08-10, 15:22
Bycie pośmiewiskiem na portalu nie oznacza, że ma się fanów. :kawa: