18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Reakcja na cenę biletów na KSW 30

dav3d • 2015-01-22, 02:35
Jak w temacie. Wejściówki od 270 zł, więc tanio w ch*j.


voidinfinity

2015-01-22, 15:07
Fajnie dowiedziałem się, że KSW to jakiś wrestling - cały czas myślałem że jest to katolickie stowarzyszenie wychowawców.
Dzięki sadolu! :krejzi:

Imperator napisał/a:

Jak sie chodzi do mopsu po zasiłek alebo jest się na utrzymaniu mamusi to w ch*j drogo... :hitler:



Przyznaj lepiej, że walisz do PPV :krejzi:

pkh

2015-01-22, 15:25
Nie będzie piewerka, to było śmieszne za pierwszym razem z wymaganiami wiedźmina, a kolejne wcielenia tego samego filmiku z innymi napisami już nie bawią.

ProVVe

2015-01-22, 15:43
Chyba ich poj***ło... Dla porównania UFC najtanszy bilet chyba był za 40 dolcow... UFC z zajebista karta, a nie k***a freak fighty jakies...

panchamityle

2015-01-22, 15:43
Nie płacz, darmowe mordobicia co tydzień są pod dyskotekami, klubami a i na zwykłej ulicy możesz podpatrzeć. A jak ci się nie uda, to sprowokuj kogoś - to nie jest trudne i będziesz miał nawet widok POV, po co przepłacać?!

T0B1

2015-01-22, 16:04
Pater patriae napisał/a:

Ciekawe za ile przeróbek ten filmik będzie już przestarzały i nudny, ale jak na razie rozpie**ala :) .


W końcu jakiś gimbus nie wytrzyma po gorszym dniu i obrzuci błotem kolejną przeróbkę :D

byzyn

2015-01-22, 16:05
Dla porównania wrzucam ceny biletów najlepszych organizacji na świecie

Bellator 133 bilety od 31 do 148 dolarow
Bellator 134 bilety od 34 do 214 dolarow
UFC 184 bilety od 50, pozniej 93 do 600 dolarów. (Numerowany Event z walką o pas, czyli górna półka na Fight Night'ach jest taniej)
WSOF 18 bilety po 60 na trybunach, na płycie po 106 dolarów, najdroższe po 190 dolarów.



Widac panów z KSW do reszty popie**olilo.

BlameYou

2015-01-22, 17:06
No z tej nerki to się zaśmiałem :amused:

Kkwwm

2015-01-22, 18:33
Ludzie, łykacie wszystko jak młode pelikany. Owszem, bilety są po 270 ale.. NAJDROŻSZE... patrz -> ebilet

bury22

2015-01-22, 18:38
Ja pie**ole , banda dzieciaków która nigdy nie wstaje od kompa hejtuje KSW ... Nigdy nie byliście na żadnym treningu , ani nie stoczyliście żadnej walki , ale k***a pierwsi się drą że ustawką , że frajerzy ... Przyjdzie jeden z drugim na jakikolwiek trening i pogadamy cienkie parówy ...

Szatan_Piekielny

2015-01-22, 19:29
Organizator ustala cenę na takim poziomie, aby bilet był jak najdroższy, ale nie na tyle drogi, aby zostały niesprzedane bilety. Tak działa kapitalizm, ale jak widać młodzi Polacy pozarażali się komunistyczną mentalnością od poprzedniego pokolenia.

deeepeee

2015-01-22, 19:51
żadne k***a przegięcie, prawa rynku, bilety puszcza się za maksymalną cenę która pozwoli w 100% wypełnić halę, w Pozku nie będzie gdzie szpileczki wetknąć jak znam życie - dobre walki poznaniaków w karcie głównej, dobre miasto pod względem MMA, będzie komplet i myslę że nawet za 350 by był.

k***a lepiej pewnie jakby były za 75zeta i JP by gnoiło blanty i mefedron na lożach

kydeM

2015-01-22, 21:30
270 zeta za bilet? To 1/5 najniższej krajowej, czyli gdzieś tak strzelam w ciemno ok. 80% zarobków wszystkich Polaków (zaraz jakiś ekspert pewnie mnie poprawi)

Lenart

2015-01-22, 22:35
Kubacz napisał/a:

Nigdy nie myślałem że Polacy dojdą do tak skretyniałego poziomu (poziomu amerykańskich fanów wrestlingu) żeby płacić choćby PPV 40 zł, a już nie mówie 270 za oglądanie ustawionej walki. A wszystko dla takiego wspaniałego "polaka" Solorza czy innych Machometów Cumlidowów

270 zł :] Czyli jak chcesz iść w dwie osoby to jako konkurenta masz 15 filmów w kinie. A lepsze sceny walki niż na KSW można w produkcjach Bollywood oglądnąć



Niestety tak wyglądają "standardowe" ceny na tego typu eventy w Europie i na Świecie. My mamy problem bo h*ja zarabiamy, dlatego 200-300 PLN za bilet to astronomiczna suma.

Czuję, że gdyby doszło do gali UFC w Polsce, cenowo wyglądałoby to podobnie, albo jeszcze drożej. A Polsat korzysta, w Polsce jest boom na MMA, mimo że zawodników którzy coś sobą reprezentują jest garstka, Ci lepsi w KSW już od dawna nie walczą, poza tym farbowanym arabem.

Ku...........cz

2015-01-22, 23:42
Lenart bez przesady. Mówisz o UFC mówisz o prawdziwych galach tego sportu czy "sportu". A z UFC ma niewiele widok napalonego Borka przeprowadzającego wywiad z neandertalczykiem IQ50 który przez 10 minut składa zdanie pod tytułem dlaczego go "kur%a" pokonał. Walki emerytów, rencistów i ciapatych. A takie ustawiane wyniki jak Pudzianowski - Butterbean. Prosze was

@bury22 tak tak zlej mnie. Nigdy od kompa nie wstaje :lol: . A ty dalej bij brawo na galach Polsatu. Tak samo jak Adamek przegrał ze Szpilką... tak samo jak wczesniej Gołota z Adamkiem. Tyle są warte te wszystkie USTAWKI w polskim boksie czy "mma"