18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ratunek koteła z drzewa :D

~Velture • 2023-04-26, 16:38
Można? MOŻNA! 8-)


to...........10

2023-04-26, 16:40
Kot żyw!

Kacap na drzewie póki co też.
No, ale to stan przejściowy.
T-54 pod Bachmutem już czeka na nową załogę :D

Kriski

2023-04-26, 16:50
I kot cały i światła więcej.

KremufkowyPotwor

2023-04-26, 17:36
Kiedyś dzwoniłem na straż jak jeden kot sp***alał przed psem i wlazł na 20 metrową sosnę z której nie schodził i miałczał, to mnie wyśmiali i powiedzieli że jak wszedł to i zejdzie jak zgłodnieje XD

~Velture

2023-04-26, 17:41
KremufkowyPotwor napisał/a:

Kiedyś dzwoniłem na straż jak jeden kot sp***alał przed psem i wlazł na 20 metrową sosnę z której nie schodził i miałczał, to mnie wyśmiali i powiedzieli że jak wszedł to i zejdzie jak zgłodnieje XD



Jak miałem ok 19-20 lat i jechałem samochodem w warszawie po ursynowie w nocy to mi wyj***ły dziki przed maskę na środku drogi. zadzwoniłem na straż aby o tym powiedzieć bo może coś się stać a gośc przez tel do mnie bez pie**olenia się w konwenanse "nigdy panie nie widziałeś dzika w mieście wcześniej?"
heh.

aurora

2023-04-26, 17:46
Kocie pazury są zagięte do środka łapy. Świetnie sprawdzają się jako haki przy wspinaczce. Ciężar ciała kota dodatkowo mocniej zahacza pazury w korze drzewa. By tak samo działały w drodze powrotnej, kot powinien schodzić głową do góry, a większość mruczków woli poruszać się „do przodu”, a nie cofając się. Łatwiej jest im wspiąć się jeszcze wyżej, niż zejść na ziemię.

koty.pl

Mój staruszek miał problem- pazur wrastający w opuszkę. U weta stres i bez rękawic, ale jak obcy to atak. Antybiotyk i ekstrakcja.


mazga50

2023-04-26, 18:19



Główny bohater nayebany w trzy dupy oczywiście.

Jarema_W

2023-04-26, 19:32
KremufkowyPotwor napisał/a:

Kiedyś dzwoniłem na straż jak jeden kot sp***alał przed psem i wlazł na 20 metrową sosnę z której nie schodził i miałczał, to mnie wyśmiali i powiedzieli że jak wszedł to i zejdzie jak zgłodnieje XD



Jak widzisz ryby w stawie to też dzwonisz do straży aby je ratowali przed utopieniem?

britishcomedy

2023-04-26, 19:44
Jarema_W napisał/a:

Jak widzisz ryby w stawie to też dzwonisz do straży aby je ratowali przed utopieniem?



Widzieliście kiedyś szkielet kota na drzewie? Ja też nie, więc schodzą same

:-P

Geraldinio

2023-04-26, 20:17
KremufkowyPotwor napisał/a:

Kiedyś dzwoniłem na straż jak jeden kot sp***alał przed psem i wlazł na 20 metrową sosnę z której nie schodził i miałczał, to mnie wyśmiali i powiedzieli że jak wszedł to i zejdzie jak zgłodnieje XD




Dokładnie. Mamy w domu kota, nie wypuszczamy go, ale często lubi sp***olić. Ostatnio stwierdziliśmy że ch*j, nie gonimy go, zgłodnieje to wróci. Po 2 godzinach słyszymy skakanie na klamkę od drzwi. Otwieram, a on pierwsze co, to sprintem do kuwety :D

Duczki1234

2023-04-26, 21:11
mazga50 napisał/a:

Główny bohater nayebany w trzy dupy oczywiście.



Ja pie**ole cccp w pełnej krasie

:-?

arasosoft

2023-04-27, 13:47
Ma jeszcze 8 żyć.