18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ratowanie pupila

SlimShady • 2022-07-01, 12:16
Przed pitbullem


zwierzak30

2022-07-01, 13:25
Ja to bym sprawdził,czy czasem przy okazji nic nie zaj***ł. :)

pytolsky

2022-07-01, 13:35
czarni bardziej dbają o swoje psy niż własne potomstwo

bobro

2022-07-01, 13:39
Jak mnie wk***iają właściciele groźnych psów to masakra. Groźny czyli taki, który jest silny. ch*j czy pitbul, wilczur czy przerośnięty kundel.

stempol

2022-07-01, 15:12
cała moja uwaga skupiona na pani za kasą

d-_-bE.Prigozhin61

2022-07-01, 15:15
bobro napisał/a:

Jak mnie wk***iają właściciele groźnych psów to masakra. Groźny czyli taki, który jest silny. ch*j czy pitbul, wilczur czy przerośnięty kundel.



Ale taki wilczur czy przerośnięty kundel nie jest zazwyczaj tak poj***ny i nieobliczalny jak te zj***ne gówna typu pitbule czy amstaffy

Cipczan

2022-07-01, 15:31
Czarny, ale białego psa uratował. No dobra, miał rude plamy ale białego było więcej.

jawox

2022-07-01, 15:58
BarmanInternetu napisał/a:

Ale taki wilczur czy przerośnięty kundel nie jest zazwyczaj tak poj***ny i nieobliczalny jak te zj***ne gówna typu pitbule czy amstaffy



Wszystkie kundle są poj***ne, i jedyne co im się należy to czapa w głupi łeb

Buddaa09

2022-07-01, 16:12
jawox napisał/a:

Wszystkie kundle są poj***ne, i jedyne co im się należy to czapa w głupi łeb



dlatego wole koty, bo to sa o wiele spokojniejsze zwierzęta, szanujące swoją i innych prywatność,a do tego same potrafią się umyć

t0karev

2022-07-01, 16:33
Buddaa09 napisał/a:

dlatego wole koty, bo to sa o wiele spokojniejsze zwierzęta, szanujące swoją i innych prywatność,a do tego same potrafią się umyć



Cytując klasyka, kot cię nie sprzeda xD

Justynka99

2022-07-01, 16:36
BarmanInternetu napisał/a:

Ale taki wilczur czy przerośnięty kundel nie jest zazwyczaj tak poj***ny i nieobliczalny jak te zj***ne gówna typu pitbule czy amstaffy



Gówno prawda. Wilczur jest równie niebezpieczny, jeżeli jest źle wychowany. Różnica polega na tym, że wilczur nie jest taki "modny", więc kupują go ludzie znający się na psach, a nie dresy dla szpanu. W samym psie nie ma nic złego - niezależnie od rasy. Zj***ny może być właściciel, a pitbulle mają tego niefarta, że zwykle są wybierane przez idiotów.

amha

2022-07-01, 16:41
Dzieciak dał radę, a ten filmik powinien mieć 1kkk piw

Pred

2022-07-01, 17:55
BarmanInternetu napisał/a:

Ale taki wilczur czy przerośnięty kundel nie jest zazwyczaj tak poj***ny i nieobliczalny jak te zj***ne gówna typu pitbule czy amstaffy



Mialem amstafa ponad 12 lat. Pies do rany przyloz, mega rodzinny. Wszystko zalezy od wychowania. Z kundla tez mozna zrobic pojeba

polakwrocek

2022-07-01, 18:30
Poj***ny jamnik nie rozerwie gardła, pit bull czy inny morderca da radę.
Dlatego psy niebezpieczne powinny być mocno kontrolowane.
Nawet jak ktoś jest z psem na spacerze policja powinna sprawdzać czy koleś ma papiery na psa , a sam pies miał szkolenie u certyfikowanego behawiorysty.