18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ratatuj

T3RMINATOR • 2023-06-18, 20:10
Koteł który dopada tłustą sztukę.


Szary_Jeleń

2023-06-18, 23:44

PabloSkills

2023-06-19, 01:55
Jak go całego wjebie na raz to szacuneczek.

feniks777

2023-06-19, 07:19
ritu4l napisał/a:

Ten szczur zjadłby w całości waszego j***nego jorka, chihuahuę czy innego buldoga francuskiego. Szacun dla prawdziwego kocura



Z buldogiem nie trafiles, bardzo mocne szczeki i nie jest strachliwy, popatrz sobie po internecie. Fajny pies ale ze wzgledu ze szuczna rasa bardzo krotko zyje.

JamPawel

2023-06-19, 10:27
Nikt_nie napisał/a:

Dobra Kotka


Dużo bardziej prawdopodobne, że kocur, bo rudy (genetyka).

skywalker75

2023-06-19, 10:50
radek225 napisał/a:

Do tego właśnie stworzony jest kot - do łapania gryzoni, które niszczyły ludzkie zbiory i które roznosiły choroby. Ludzkość w zamian odwdzięczyła się kotom tym, że urządziła im w średniowieczu to samo, co pół milenium później Hitler żydom, cyganom i innym nacjom i narodom. Koty w średniowieczu były na skraju wyginięcia w Europie ponieważ dzieciojeby i inne sk***ysyny grzmiały z ambon w kościołach, że każdego kota zamieszkuje szatan, a samo posiadanie kota mogło rzucić cień podejrzenia, że jesteś czarownicą, czarnoksiężnikiem i wysłać Cię na stos. Zabrakło kotów, szczury, myszy mnożyły się na potęgę, a na nich żerowały pchły będące wektorem dżumy. Między innymi dzięki kościółkowym hochsztaplerom, którzy prali mózgi chłopom upadło średniowiecze w Europie, ponieważ dżuma wysłała niemal całą populację Europy do piachu. A wystarczyło tylko nie niepokoić kitku i dać im biegać bez skrępowania po śmierdzących, brudnych średniowiecznych ulicach i zakamarkach.


Naciągana teoria, skąd np dżuma w starożytności, np w Egipcie, gdzie kot jest święty, albo w czasach współczesnych?

Michelangelo_skurwysyny

2023-06-19, 18:01
JamPawel napisał/a:

Dużo bardziej prawdopodobne, że kocur, bo rudy (genetyka).




Ciekawa teza. Mam rudą kotkę.

Anal_Ogórek

2023-06-19, 19:49
Michelangelo_sk***ysyny napisał/a:

Ciekawa teza. Mam rudą kotkę.



Może trans?

troon666

2023-06-19, 20:27
Patrząc na filmik mogę powiedzieć że jestem nawet zadowolony z mojego nygusa. Saszetkę co drugi dzień opierdzieli, ale coś dla mnie też przyniesie.


Nikt_nie

2023-06-20, 19:02
JamPawel napisał/a:

Dużo bardziej prawdopodobne, że kocur, bo rudy (genetyka).



No Ci powiem że nie masz racji, Kocury są rude ale w pełni, mieszane kolory, a już na pewno trikoloria to domena Kotek :)

Poczytaj sobie w necie, ciekawostka warta uwagi.

Pozdro

JamPawel

2023-06-23, 19:21
Nikt_nie napisał/a:

No Ci powiem że nie masz racji, Kocury są rude ale w pełni, mieszane kolory, a już na pewno trikoloria to domena Kotek
Poczytaj sobie w necie, ciekawostka warta uwagi.
Pozdro


Ten nie jest tricolor, tylko rudy, to go innego. O szyldkretowych kotkach to wiem, dzięki.

Michelangelo_sk***ysyny napisał/a:

Ciekawa teza. Mam rudą kotkę.


To gratulacje, trafiła Ci się dosyć rzadko spotykana wariacja genów. Z kolorem rudym.u kotów to jest tak w uproszczeniu, że aby kocur był rudy, wystarczy gen "rudości" u jednego z rodziców, a żeby kotka była - u obojga, poniewaz jest to gen recesywny. Dlatego o wiele częściej spotyka się rude kocury, ale kocice też się zdarzają, tylko znacznie rzadziej.
Za to koty o umaszczeniu tricolor lub szyldkretowe to wyłącznie kocice.

Opochito

2023-06-26, 17:16
Tymczasem mój tyson z zajączkiem xD