18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rasyja a islamiści

Din • 2014-09-28, 12:31
Mam dziwne uczucie, że typowy użytkownik sadistica ma przeświadczenie, że w Rosji nie godzą się na dawanie dupy muslimom jak na zachodzie. Dziś chciałbym obalić tą tezę. O ile Tatarzy i Baszkirowie z rejonu Wołgi są bezkonfliktowi i zasymilowani z lokalną ludnością, to Czeczeni emigrujący do dużych miast jak St. Petersburg lub Moskwy są bardzo agresywni i nawet nie myślą o asymilacji. Są kiepsko wykształceni, przez co głównie łączą się w klany o charakterze kryminalnym. Religijny fanatyzm dodaje im takiego uporu, że nawet ruski OMOH wysiada. A tutaj mamy przykład na filmie, jak grupa Czeczenów siłą perswazji uwalnia aresztowanego swojego.

Dla jasności dodaję wyjaśnienia co dokładnie się dzieje
Kod:
1. OMOH przyjeżdza pod lokalny meczet i aresztował jednego z czeczenów
2. Wszyscy w meczecie wypełzli z budynku i otoczyli pojazd którym przyjechały służby mundurowe uniemożliwiając odjazd.
3. Muzułmanie domagają się oddania ich "brata"
4. OMOH odmawia
5. TAKBIRRR ALLAH AKBAR
6. ???
7. Muzułmanie siłą pakują się do autobusu i siłą uwalniają aresztowanego
8. OMOH nic nie robi

Playboy223

2014-09-29, 13:58
W takim furgonie mogło być paru funkcjonariuszy, mieli ich w takim ścisku rozpędzić? Mieli za mało czasu żeby wezwać posiłki. Pomyślcie trochę, na filmie są twarze tych czeczeńców, ruska policja i berety się nimi zajmą odpowiednio.

zdzich

2014-09-29, 14:52
oj chyba czuję masową fale samobójstw,spokojnie zauważmy że z OMOH było max 2-3 osoby jak by tam wpadli całą ekipą to te ciapki nie wiedziały by gdzie sp***alać

ch...........ox

2014-09-29, 17:53
Niby tacy tępi, a wiedzą jak nagrywać telefonem :D

apanas

2014-09-29, 20:05
Najbardziej mi się podobał moment, w którym słychać "k***a mać" :P