18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rasizm w Szwecji

Macx83wwww • 2020-07-21, 00:45
Nastolatkowie w Szwecji są prześladowani, zastraszani i bici przez muzułmańskie gangi młodocianych. Zmuszają swoje ofiary do rozbierania się, następnie je biją, kopią i każą całować swoje buty.




fikuswdoniczce

2020-07-21, 13:59
Gdyby to pokazali w TVN: biedne muzułmańskie ofiary mszczą się na białych rasistach .

Pablo221 napisał/a:

Ale po co te emocje ?? Sami sobie zgotowali ten los j***ć ich !



Mało brakowało a PO też by ich wpusciła do Polski. Wtedy byś mówił "Polacy sami sobie zgotowali ten los"? Nie każdy Szwed popiera te całe multi-kulti.

Henryk_Kwinto

2020-07-21, 14:05
ch*j mnie interesuje. Sami sobie ich ściągnęli... a co gorsza widzą na codzień takie akcje i nadal zero refleksji.

szaman1991

2020-07-21, 14:09
Eknen napisał/a:

Zanim przyjęli emigrantów, Szwedzi mieli najniższą przestępczość i najwyższy odsetek udanej resocjalizacji więźniów na świecie . Ten naród nie jest zdolny do przemocy, chyba ostatnio jak przejawiali jakąś agresję to jak najechali Polskę w XVII w. A tak na marginesie , jeśli nie wiecie o co chodzi z migrantami to chodzi o kasę . Szwecji opłaca się wypłacanie zasiłków migrantom, bo t o napędza konsumpcję . Dzięki migrantom Szwecja odnotowała bezprecedensowy boom na rynku nieruchomości , a ich gospodarka rośnie o 4.5 % rocznie. Podobnie w Niemczech, Merkel przyjęła 2 miliony azylantów. Połowa z nich podejmie pracę i uratuje niemiecki system emerytalny przed zapaścią za 30 lat . Ja pie**ole Niemcy sobie obliczyli , że wpływ 2 milionów obcych kulturowo ludzi nie może mieć większego wpływu na 70 milionową biała populację rasy panów. Ale będzie mieć ogromny wpływ na ekonomię . I tak dzięki taniej sile roboczej niemieccy i szwedzcy emeryci za 30 lat będą bawić się na Wyspach Kanaryjskich., podczas gdy polski emeryt będzie zdychać z głodu po zapaści systemu emerytalnego., spowodowanego niską stopą zatrudnienia. Więc może przestańcie tak bezkrytycznie napie**alać , bo Niemcy i Szwedzi są w trakcie tworzenia rasy niewolników co będzie tyrać na ich wakacje na Karaibach. A Polska ....... za 50 lat 41% populacji będzie się składać z ludzi powyżej 60 roku życia , z czego większość będą stanowić kobiety . .. na 3 emerytów będzie przypadał jeden pracujący .....



chyba w kuchni było dzisiaj mało pracy, że Ci tak odj***ło

luja27

2020-07-21, 14:41
Taki piękny postępowy kraj ta Szwecja :mrgreen:

St...........on

2020-07-21, 15:54
Macx83wwww napisał/a:

Są takie grupy samoobrony w Szwecji, jedną z nich kierował Polak, niestety go skazali, a gwałciciele religii pokoju tam dostają prace społeczne...



To k***om przewrót zrobić w rządzie, broń od braci Rosjan łatwo przewozić do Szwecji drogą lądową. I zrobić kolonie Polski z gubernatorem. Z jednej strony trochę mi ich szkoda bo są naiwni ( wizja utopi z ciapusami), z drugiej mały rewanżyk za potop by się przydał.

fikuswdoniczce napisał/a:

Gdyby to pokazali w TVN: biedne muzułmańskie ofiary mszczą się na białych rasistach .
Mało brakowało a PO też by ich wpusciła do Polski. Wtedy byś mówił "Polacy sami sobie zgotowali ten los"? Nie każdy Szwed popiera te całe multi-kulti.



A Tak wpuszczają ukrow bez opamiętania, też mi wybawienie.

Eknen napisał/a:

Zanim przyjęli emigrantów, Szwedzi mieli najniższą przestępczość i najwyższy odsetek udanej resocjalizacji więźniów na świecie . Ten naród nie jest zdolny do przemocy, chyba ostatnio jak przejawiali jakąś agresję to jak najechali Polskę w XVII w. A tak na marginesie , jeśli nie wiecie o co chodzi z migrantami to chodzi o kasę . Szwecji opłaca się wypłacanie zasiłków migrantom, bo t o napędza konsumpcję . Dzięki migrantom Szwecja odnotowała bezprecedensowy boom na rynku nieruchomości , a ich gospodarka rośnie o 4.5 % rocznie. Podobnie w Niemczech, Merkel przyjęła 2 miliony azylantów. Połowa z nich podejmie pracę i uratuje niemiecki system emerytalny przed zapaścią za 30 lat . Ja pie**ole Niemcy sobie obliczyli , że wpływ 2 milionów obcych kulturowo ludzi nie może mieć większego wpływu na 70 milionową biała populację rasy panów. Ale będzie mieć ogromny wpływ na ekonomię . I tak dzięki taniej sile roboczej niemieccy i szwedzcy emeryci za 30 lat będą bawić się na Wyspach Kanaryjskich., podczas gdy polski emeryt będzie zdychać z głodu po zapaści systemu emerytalnego., spowodowanego niską stopą zatrudnienia. Więc może przestańcie tak bezkrytycznie napie**alać , bo Niemcy i Szwedzi są w trakcie tworzenia rasy niewolników co będzie tyrać na ich wakacje na Karaibach. A Polska ....... za 50 lat 41% populacji będzie się składać z ludzi powyżej 60 roku życia , z czego większość będą stanowić kobiety . .. na 3 emerytów będzie przypadał jeden pracujący .....



Ty tak k***a na poważnie? System cię przemielił że takie bzdury piszesz? Po pierwsze ciapaki rozmnażają się lawinowo, jak karaluchy, gdzie Niemcy ,Szwedzi mają 1,2,3 dzieci w rodzinie, po drugie ciapaty i praca??? Cyś ty łoch*joł do resty?

:mrgreen:



:mrgreen:

j***ne pchły piaskowe

Ludobojstw0

2020-07-21, 15:58
Taki mamy klimat, jaki kraj taki filmik

Policeman

2020-07-21, 16:58
Konsekwencje, to jeszcze nawet nie jest kryzys tylko symptomy, zwiastuny ich końca. Bo ich koniec już jest pewny, nie chodzi tylko o dzietność, ale o to, że nawet pod samo koniec oni dalej pie**olą te swoje utopijne bzdury i wierzą, że np. 2-krotny gwałciciel może się zresocjalizować jako trener żeńskiej juniorskiej drużyny w siatkówkę. O nich już wszystko zostało powiedziane, 15 lat temu debatowałem ze znajomym, który uważał, że Szwecja to się szybko obudzi i zrobi się tam nieprzyjemnie, będą obrazki jak policjanci strzelają do imigrantów. Tosz k***a jednak ja miałem rację, że to są słabe piczki, które będą lizać dupy najeźdźcom, no akurat okazało się, że na razie buty. Troszkę mi żal niektórych ludzi bo zostali kompletnie ogłupieni, poddano ich praniu mózgów, dokładnie tego samego o jakim marzy lewica w Polsce. Tęczowe dni, tolerancja, miłość, witamy wszystkich, wszystkim wszystko wolno, adopcje dla dzieci, parytety wszędzie, zero tożsamości, historii. Tak jak kiedyś tak i teraz trwa podbój słabych, zawsze będą najeźdźcy.