18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rasizm rozjebany w minute

Despe • 2016-11-12, 14:03
Dobrze mówi… Skończyć z tym!!
też mnie wk***ia fakt, że rasizm jest tylko wtedy gdy dzieje się krzywda wszystkim innym rasom poza białą!


KrisCFC

2016-11-12, 14:08
Despe napisał/a:

Dobrze mówi… Skończyć z tym!!
też mnie wk***ia fakt, że rasizm jest tylko wtedy gdy dzieje się krzywda wszystkim innym rasom poza białą!



W tym filmie nikt nie mówi o tym, że jak biją białych to nie ma rasizmu wiesz? ;) Mówi ogólnie, że rasizm jest be, itp. itd.

DzidaZawodnik

2016-11-12, 14:14
Może i ma rację, ALE na negatywne zachowania murzynów i arabów mają wpływ inne czynniki. Kolor skóry TYLKO daje nam sygnał alarmowy, że jest zwiększona szansa na zachowania antyspołeczne ze strony danej osoby.

Też około minuty mi to zajęło. Dziękuję za uwagę.

Despe

2016-11-12, 14:28
KrisCFC napisał/a:



W tym filmie nikt nie mówi o tym, że jak biją białych to nie ma rasizmu wiesz? ;) Mówi ogólnie, że rasizm jest be, itp. itd.



Co ty nie powiesz ??

martinkane

2016-11-12, 14:43
Bo z z czarnym jest jak z pederastą lub Żydem - pozwól mu na trochę więcej, to zaraz cię opluje, nazwie rasistą/homofobem/antysemitą* i zażąda przywilejów

* niepotrzebne skreślić

Magik2501

2016-11-12, 15:19
Ahh lewicowy świat utopii. "Skończymy z nienawiścią!" - ok!! Ale przed zniesieniem ubóstwa ustawą czy może później? Aaa i trzeba tez pozbyć się chorób - nie bądźmy chorzy! Niech wszyscy ludzie będą zdrowi!

Ni...........ny

2016-11-12, 15:26
martinkane napisał/a:

Bo z z czarnym jest jak z pederastą lub Żydem - pozwól mu na trochę więcej, to zaraz cię opluje, nazwie rasistą/homofobem/antysemitą* i zażąda przywilejów

* niepotrzebne skreślić


To tak samo jak z polaczkiem, pozwól mu na trochę więcej, to zaraz cię opluje, nazwie lewakiem/żydem/komuchem/pedałem* i zażąda przywilejów.

* niepotrzebne skreślić ;-)

mazurpl

2016-11-12, 16:01
Ja tam rasistą nie jestem. Nienawidzę tak samo wszystkich. Nie ma dla mnie znaczenia czy biały, czarny, żyd, gej, feministka. Wszyscy gówno warci.