18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

raport o islamizacji francji

Wa...........is • 2010-09-06, 19:13
Tak wygląda początek islamizacji francji a przy tym europy?

Karenz88

2010-09-07, 14:45
Ha tak plujecie na narodowców
a dzięki nim u nas nie ma takich brudasów
wole debili pod krzyżem niż kebaby na każdej ulicy

isotop

2010-09-07, 17:25
Z dwojga złego, wolę już ten psychodeliczny tłumek pseudokatolików pod Pałacem Prezydenckim, niż agresywnych i ultrareligijnych arabów, którzy panoszą się po Europie jak u siebie. Jak na ironię, katolicka ciemnota uratuje nasz kraj przez islamską ciemnotą :) jeszcze gorszym złem.

muchospray

2010-09-07, 17:57
Karenz napisał/a:

Ha tak plujecie na narodowców
a dzięki nim u nas nie ma takich brudasów
wole debili pod krzyżem niż kebaby na każdej ulicy



nie myl koloru skóry z narodowością a katolców trzeba wybić.

Czarny Polak to to samo co Biały Polak

Tu chodzi o imigrantów a że masz zapewne 15 latek to gówno rozumiesz ;)

Między innymi dlatego nie lubię katolców - większość z tego motłochu to rasiści.

groocha76

2010-09-07, 18:29
mogę chodzić boso byle moje buty zostały w ich dupach

therko

2010-09-07, 18:42
ale fajny flash mob ^^ tylko musza popracowac nad synchronizacja...

dugi

2010-09-07, 20:34
@muchospray od kiedy rodowity Polak może byc czarny? Nie ma innej możliwośći jak zrażenie sie innym kolorem od imigranta...Nigdy nie uznam czarnego za Polaka.
ps. pod krzyżem byli debile nie katolicy.

muchospray

2010-09-07, 22:20
dugi napisał/a:

@muchospray od kiedy rodowity Polak może byc czarny? Nie ma innej możliwośći jak zrażenie sie innym kolorem od imigranta...Nigdy nie uznam czarnego za Polaka.
ps. pod krzyżem byli debile nie katolicy.



Ale katolicy to debile - Popatrz na siebie ;) Jesteś dowodem na to jak głupi jesteście i na to że jesteście rasistami ale na szczęście w dobie internetu cała wasza religia bardzo szybko odchodzi do lamusa :D Uważasz się za polaka? a co zrobiłeś dla Polski? Arboleda jest większym polakiem od ciebie :D i dlaczego biali tak bardzo próbują upodobnić się do czarnych? próbują się ubierać jak oni, chodzić jak oni baa nawet muzyki słuchają tej samej żeby być cool :lol:

Smile0n

2010-09-09, 00:52
muslims, GTFO my Europe!

miedziak

2010-09-09, 14:40
Mam niejasne wrażenie że chrześcijanie z rąk muzułmanów skończą tak jak żydzi z rąk chrześcijan.

Według mnie najlepiej by było wprowadzić w Polsce przepisy imigracyjne taki jakie są w największych rajach dla imigrantów czyli Australii i Nowej Zelandii(są kurewsko trudne do spełnienia), z tą różnicą, że zamiast języka angielskiego potrzebny by był język polski, jak ktoś spełni takie wymogi to na pewno będzie wartościowym obywatelem który nie będzie odpie**alał jakichś szopek. Tyle tylko że na chwilę dzisiejszą nikt specjalnie nie ma ochoty aby do polski emigrować poza ewentualnymi repatriantami i obywatelami zza Bugu, którzy według mnie nie specjalnie mogą mieć jakiś negatywny wpływ na Polskę.

dugi

2010-09-10, 17:35
muchospray napisał/a:



Ale katolicy to debile - Popatrz na siebie ;) Jesteś dowodem na to jak głupi jesteście i na to że jesteście rasistami ale na szczęście w dobie internetu cała wasza religia bardzo szybko odchodzi do lamusa :D Uważasz się za polaka? a co zrobiłeś dla Polski? Arboleda jest większym polakiem od ciebie :D i dlaczego biali tak bardzo próbują upodobnić się do czarnych? próbują się ubierać jak oni, chodzić jak oni baa nawet muzyki słuchają tej samej żeby być cool :lol:



Nigdy nie powiedziałem, że nie jestem rasistą :mrgreen: . Każda rasa ma swoje specyficzne cechy, nie zawsze pozytwywne(sa ludzie wyjątki, ale to tylko wyjątki). Urodziłem się w Polsce i tu wiodę żywot szarego człowieka - myślę że wystarczy by być zwykłym Polakiem. Arboleda nigdy nie będzie Polakiem, może dużo dobrego zrobić dla Polski ale Polakiem nie będzie, ma swój kraj. A to że biali debile przjmują bananowe cechy to już nie do mnie.

ps. nie uogólniaj katolików do debili bo tam też byli oraz są zapewne wielcy ludzie i Polacy