18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

RapeX

siwy_oscar • 2009-10-28, 18:34
WIKI

Rapex – akcesorium mające chronić kobiety przed gwałtem dopochwowym wynalezione w 2005 przez Sonette Ehlers z Południowej Afryki.[1]



Rapex to najeżone haczykami od wewnątrz urządzenie, noszone w pochwie niczym tampon, które chwyta penisa podczas próby penetracji, sprawiając silny ból obezwładniający sprawcę. Urządzenie to może być usunięte z członka tylko chirurgicznie, więc gdy gwałciciel zgłosi się do szpitala może zostać powiadomiona policja. Rapex jest całkowicie bezpieczny dla kobiet i nie powoduje poważniejszych obrażeń u gwałciciela.



Inspiracją dla Ehlers do wynalezienia Rapexu było zdanie wypowiedziane przez pewną zgwałconą kobietę: "Gdybym tylko miała zęby tam na dole".










LOl Ciekawe ilu ludzi uzywa tego do zaspokojania sie;D

.:...........:.

2009-10-28, 20:44
Foka, denat nie patrzy w lustro.

Ag...........pt

2009-10-28, 20:47
Modliszka napisał/a:

Może i skuteczne ale czy praktyczne? raczej nie spodziewamy sie gwałtu ;)




Modliszka

2009-10-28, 20:48
~Agaliarept ja się tego nie obawiam, to raczej moje zadanie ;)

Ag...........pt

2009-10-28, 20:54
Modliszka, znaczy vaginę dentatę masz na wyposażeniu?

Gondone

2009-10-28, 21:28
Foka napisał/a:

Świetny wynalazek, gwałciciel który na to się złapie na pewno nie wpadnie w szał i nie wpie**oli ofierze tak że do końca życia nie pozna się w lustrze




mysle, ze ból jest tak zajebisty, ze daje lasce tą chwilę potrzebna, zeby spieprzać.

w afryce z tego korzystaja i tam dziewczyny cały czas spodziewaja sie gwałtów.


a jesli chodzi o gwałt na facecie, to owszem zdarza się.
czytałam kiedyś spory artykuł na ten temat. penis ma to do siebie, ze o ile działa prawidłowo, dość łatwo go uruchomić choćby ręką.
czytałam o chłopaku, ktorego przeleciała sprzątaczka w w jakimś biurowcu i kolesiu, który sie obudził, jak szwagierka była juz w trakcie...

gwałt z założenia jest ch*jowy i nawet jak sie zdarzy jakas fizyczna przyjemnosc w tym to zazwyczaj wywołuje tylko dodatkowe wyrzuty sumienia.

juz nie wspomnę o gwałcie analnym na facecie ;P

Modliszka

2009-10-28, 21:35
Gondone napisał/a:




mysle, ze ból jest tak zajebisty, ze daje lasce tą chwilę potrzebna, zeby spieprzać.



Po warunkiem że szybko się tego pozbędzie.

alexdelarge

2009-10-28, 21:50
tego sprzętu chyba nie trudno się pozbyc, a podejrzewam że ból członka jest tak obezwładniający, że potencjalny gwałciciel nawet nie myśli o biciu laski tylko pozbyciu się tych haczyków.

Gondone

2009-10-28, 21:57
no jak sie wbija w pracie to chyba łatwo sie pozbyć.

balcerro

2009-10-29, 10:11
ja tu widzę początki nowego romansu xD :P konio167 Ty na siebie lepiej uważaj bo rach ciach i sam będziesz jechał na pogotowie z tym rapexem :P

Do...........io

2009-10-29, 12:40
sprawdzać palcami

el...........un

2009-10-29, 17:17
Teraz gwałt będzie się zaczynać kijem od szczotki...

pozeracz_kotow

2010-04-19, 19:31
czyli kolejny wynalazek dla prawdziwych sadystów


Rh...........ox

2010-04-20, 06:41
kicolek napisał/a:

czyli kolejny wynalazek dla prawdziwych sadystów



Bezsens, można dalej r*chać.

.:...........:.

2010-04-20, 08:38
Rhox napisał/a:

Bezsens, można dalej r*chać.


Ta, a na gwałt to najlepiej wybrać się z kilkoma znajomymi.