18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Raper dostaje lodzika na scenie

Silnoręki • 2013-05-01, 12:38



Niejaki Danny Brown, czarny, amerykański raper (więcej info o nim znajdziecie sobie sami) zagrał koncert w piątkową noc w Triple Rock Social Club w mieście Minneapolis ( Kraj Hamburgerów ).


Podczas koncertu, kazał swoim fankom zbliżyć się do sceny. Jednak jedna z jego fanek wzięła tę prośbę zbyt dosłownie i przy całej widowni uraczyła naszego delikwenta lodzikiem. I tu ciekawostka: w trakcie tego "aktu miłosnego" Danyy Brown nie przestał rapować 8-) Obrzydzenia dodaje fakt,że fanka była..biała :oops:

Na twitterze rozgorzała istna wojna, wielu fanów było zdegustowanych. Inni popularni raperzy odnieśli się do tych wydarzeń prześmiewczo, a sam Danny o samej sytuacji żartował (jak to murzyn, biała laska oj***ła mu gałe to nic tylko się cieszyć)


Fotka z twittera od jednego z fanów




Co o tym myślicie sadole? Czy takie białe kobiety zasługują na szacunek?


Tekst pochodzi z angielskiej strony, przetłumaczone przeze mnie, nie żadne kopiuj-wklej 8-)

omgłomatkobosko

2013-05-01, 16:43
Widocznie była głodna więc opie**oliła kaszankę.

LadyCarminqa

2013-05-01, 18:09
Ten temat mnie zdegustował do tego stopnia, że aż zostawię komentarz... Może dlatego, że wizja czegokolwiek seksualnego z murzynem wywołuje u mnie mdłości :rzyga: Ale k***a! Tak publicznie? Na koncercie? Jeszcze do tego raperowi, co pewnie nawet śpiewać jakoś specjalnie nie umie, tylko recytuje beznadziejne wierszyki? (nie mówię, ze żaden raper śpiewać nie umie, ale nie oszukujmy się, większość)
Wybaczcie mój wybuch, wiele rzeczy na hardzie widuję, ale to mnie naprawdę obrzydziło.

en...........an

2013-05-01, 18:45
Mdłości. Tyle w temacie. Zwykła biała k***a.

LadyCarminqa ja jestem 100% biały. :D

El Caudillo

2013-05-01, 18:51
Przebijam :P

mam blond włosy niebieskie włosy i wyglądam jak z nazistowskiego plakatu (zasłyszana opinia :P )

No i nie lubię brudasów.

Ezoteryk

2013-05-01, 18:54
LadyCarminqa, I tak byś brała do buzi ;)

Plecionkarz

2013-05-01, 19:02
Jak się kochają to ch*j im w dupę.

donwasyle

2013-05-01, 19:03
a gdzie masz film?

drzymek1906

2013-05-01, 19:10
El Caudillo napisał/a:

Przebijam :P

mam blond włosy niebieskie włosy i wyglądam jak z nazistowskiego plakatu (zasłyszana opinia :P )

No i nie lubię brudasów.



To blond masz te włosy czy niebieskie? bo sam nie wiem .

rusofil

2013-05-01, 19:15
Żadna kobieta, która posuwa się do kurewstwa, nie powinna zasługiwać na szacunek. Biała, czarna, żółta, nieważne. k***a? Brak szacunku.

carOla

2013-05-01, 19:20
@joker195, naprawdę istnieją jeszcze na tym świecie kobiety, które NIC co czarne nie wezmą do ust.

barbituran

2013-05-01, 19:23
ciężko być kobietą w czasach gdzie liczy się tylko golizna i sex

Plecionkarz

2013-05-01, 19:25
@up ciężko być grubą kobietą. Szczupłe i ładne mają lekko ;)

Koniec Świata

2013-05-01, 19:32
@barbituran

Po prostu obracasz się w złym towarzystwie. Gdyby normalny facet zaprosił cię do restauracji, do kina i traktowałby cię jak dżentelmen to po któtkim czasie napisałabyś mu SMSa, albo na GG, że "nic z tego nie będzie" bo jest nudziarzem. Takie życie.

de_vasto

2013-05-01, 19:34
Wiarygodne źródła podają, że przstał rapować i zamiast tego zaczął cytować Goethego w oryginale. true story.

Elanez

2013-05-01, 19:43
Za przeproszeniem ch*ja widzę na tym zdjęciu :[