18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Raper AK47 i jego mądrości

itzramp4ge • 2015-02-01, 19:54
Polecam oglądać całość jaka jest prawda i że jesteśmy mrówkami którymi sterują monarchie. Dla niecierpliwych od 1:30

Ambroży

2015-02-02, 15:44
k***a głupota aż kipi w tych komentarzach. Jak w ogóle można wierzyć że jest jakaś wąska grupa ludzi, która trzyma władzę nad światem. No k***a jak??? Bez dowodów, bez zastanowienia! I to piszą te same zjeby, które śmieją się z Macierewicza, że jest wariatem. A mi się wydaje, że macie dużo z nim wspólnego... .

A konkurs na najgłupszy komentarz wygrywa bezapelacyjnie diabelx_666 - " niejeden w rurkach poszedłby za kraj " .
Skąd ty możesz wiedzieć, kto by poszedł za kraj a kto nie (pomijając w ogóle czy pójście ma w danym momencie sens) ? Przecież nawet sam nie możesz być pewny czy byś poszedł walczyć - nie wiesz jakbyś się zachował, bo nigdy nie miałeś takiego doświadczenia. Więc jakim k***a prawem możesz pisać, że więcej by takich poszło niż innych- co to za pie**olenie głupot? Taki jesteś obrońca ojczyzny, taki odważny? Przeczytaj sobie chociażby "Na zachodzie bez zmian" zobaczysz co wojna robi ze zwykłymi ludźmi . Że z cywila to praktycznie zawsze p*zda a nie żołnierz.

I tak wątpię, żebyś to przeczytał, podejrzewam, że zaraz w głowie zaświta, że nie posłuchasz się mnie - "bo duma nie pozwala, bo ktoś mi ciśnie i nie będę go słuchał" , i w taki oto sposób wrócisz słuchać rapsów jakiegoś typa który pie**oli o illuminati.

Guwnojat

2015-02-02, 17:14
BlckSn napisał/a:



Ale rap jest ch*jowy. Nie wiem gdzie ty ignorancję ignorancie widzisz. :kloc:

Wiesz co, napiszę Ci coś jako dj i producent muzyczny. To, że nie lubisz danej muzyki nie oznacza, że musisz pisać, że jest ch*jowa. Zasada jest prosta, nie słuchasz jej, bo Ci się nie podoba, to nie wpie**alaj jej do worka z napisem "gówno", bo właśnie w taki sposób się zachowujesz jak ostatni ignorant. Na swoim koncie mam mnóstwo zagranych imprez, niektóre z nich były z mieszanymi gatunkami muzycznymi których nie lubię i co, z tego powodu miałem na tej imprezie może nie zagrać albo rzucać tam tekstami do kumpli po fachu "grasz ch*jową muzykę"? Nie tędy droga, ziomeczku. Każdy ma swoje gusta a jak wiadomo o gustach się nie dyskutuje więc jeżeli nie lubisz danego gatunku, to dorośnij i nie siej hejterstwa w sieci jak p*zdowaty 15 latek.
Ambroży napisał/a:

k***a głupota aż kipi w tych komentarzach. Jak w ogóle można wierzyć że jest jakaś wąska grupa ludzi, która trzyma władzę nad światem. No k***a jak???

Widać, że nie siedzisz w temacie więc milcz, ciemnoto.

BlckSn

2015-02-02, 17:18
Jesteś producentem? Podeślij mi więc na pw coś swojego o ile to nie jest jakiś ch*jowy rap, bo to średnio ogarnięta małpa potrafi zagrać

Ambroży

2015-02-02, 21:29
@Guwnojat k***a i ja jestem "ciemnotą" . Weź typie, chcesz mi powiedzieć, że jeśli ktoś nie wierzy w te brednie które ktoś nawija w jakimś chorym słowotoku jest kretynem?

Masz szansę udowodnić mi i całemu światu, że illuminati to prawda, że mamy wielki globalny spisek, że k***a ci ludzie decydują nawet o tym, czy w moim osiedlowym sklepie podniosą cenę buraków! No proszę udowadniaj. Bo najłatwiej kogoś od ciemniaków zwyzywać.

Aha i żeby nie było- to Ty twierdząc , że coś istnieje masz obowiązek to udowodnić. Ja- jako, że ciężko jest udowodnić "nieistnienie" czegokolwiek czekam aż mnie oświecisz. Choć szczerze wątpię, abyś był w stanie- nie bez powodu wybrałeś taki a nie inny nick .

diabelx_666

2015-02-02, 21:39
rurki to był głupi przykład. ale jak widac niektórzy nie skumali. BlckSn, i Ambroży, dwa najwieksze zjeby. tłumacze - ambroży któremu bóg nawet nie pomoże... jak widac Ty za kraj bys nie poszedł. o wojnie ch*ja wiesz, o iluminati tym bardziej, więc twoja wypowiedz spływa po mnie. taki jestem mocny? tak jestem. nosze rurki? tak czasem nosze bo moja piękna Kobieta lubi mnie w nich. kobieta ktorej ty pewnie nie masz. masz z tym problem? nie boje sie przypie**olic niejednemu frajerowi z dresie (nie ubliżając facetom w dresie, zaznaczam "facetom!") mam umiejętności dużo większe niż ty o czym też sie nie przekonasz. Ty za to napie**alasz codziennie na kebab z ziomeczkami i masz w ch*ju co sie bedzie działo za kilka lat. masz w ch*ju że Twój dziadek walczył za kraj. domyślam sie też gnoju że swoją edukacje skonczyłes pewnie na samochodówce wiec z kim tu dyskusja. ch*jów sto ciapackich ci w dziób. wróg kraju to mój wróg. Ty jesteś jednym z nich.

BlckSn

2015-02-02, 23:31
@diabelx_666 nagadałeś się, to teraz idź do kibla i sobie sklep bo za duże ciśnienie masz. Przechwałki typu "naj***łem temu i temu" są co najmniej żałosne. "mam umiejętności dużo większe niż ty o czym też sie nie przekonasz." i jak to chcesz udowodnić? A może on ma większe i byś srogiego zonka pajacu zaliczył. Zjebem ty jesteś padalcu bo faktycznie wypowiadasz się o rzeczach, o których nie masz pojęcia. Ty masz k***a błaźnie pojęcie o wojnie. Bo co, grałeś w CoD albo w BF? Weź wciśnij te swoje rurki i pozapie**alaj na rowerku bo tylko tyle jesteś w stanie zrobić. Tylko pilnuj żeby czapeczka ci nie spadła,

Sku3l

2015-02-03, 00:53
Za AK zawsze piwko, ch*j w dupe hejterom :)

Lewy840

2015-02-03, 10:20
ganji napisał/a:

Co on pie**oli. Niech się lepiej weźmie za jakąś robote.




pie**oli jak nasi "kochani" politycy.

diabelx_666

2015-02-03, 12:05
BlckSn, mam dużo więcej z wojskiem do czynienia gnoju niż Ci sie wydaje. a ty jak zwykle nie na temat pedale. j***ny leszczyku. pie**olić hejterów frajerów takich jak ty, co zamiast ruszyć bańką to najpierw pie**olą od rzeczy. kamienie z bruku jeszcze będą latały a ty bedziesz k***a ze strachu siedział zamkniety w piwnicy z twojego starego ch*jem w dupie!. gardze takimi kmiotami jak ty frajerzyno. gdybym był zwykłym pseudoobywatelem jak ty i spędzał codziennie dnie pod trzepakiem i nie miał porządnej pracy która wiąże sie z konsekwencjami to byśmy sie odwiedzili :) zakładam że masz 150cm wzrostu i z 50kg wagi :) a mama codziennie przynosi do komputera jedzenie i ciepłą herbatke. srał na ciebie cały wszechświat siurku. dla mnie koniec dyskucji. pie**ol Sie!

BlckSn

2015-02-03, 13:38
@diabelx_666 ojciec to może ciebie w dupsko popycha skoro tyle o tym wspominasz. Z wojskiem to masz tyle wspólnego, że przechodzisz może czasem obok koszar. Za to ty wielki wojowniku w rurkach będziesz na czele :D raczej tobą będą rzucać bo nawet kostki nie uniesiesz p*zdeczko. Jeżeli już mamy się uzewnętrzniać to od 6 lat mieszkam z dala od domu i utrzymuję się sam p*zdusiu. Poćwicz trochę polski "obywatelu".

UBcjaPOLSKA

2015-02-07, 08:55
Ja pie**olę, same pedały. Jak można nosić rurki? k***a?!
Jak twoja kobieta cię w nich lubi, to już jej problem.
A to, że jesteś p*zdą - Twój.