18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rap we wszystkich językach słowiańskich

PortgasD.Ace • 2013-05-24, 17:55
Może kogoś zainteresuje, jak brzmi rap w innych językach :roll:
Albo jak w ogóle brzmi inny słowiański język prócz Polskiego ;-)



Są tu tacy artyści jak:
Pono (Polska), Ego (Słowacja), Vova iz Lwowa (Ukraina), Remi (Chorwacja), SAF (Macedonia), Mih (Białoruś), Sharks (Słowenia), Ill Government (Serbia), Sokół (Polska), Wladimir (Czechy), Ligalize (Rosja), Frenkie (Bośnia i Hercegowina), Koff (Słowenia), Cistychov (Słowacja), Komplex (Serbia), XL Deluxe (Ukraina), Orion (Czechy), Spens (Bułgaria), Bazyl (Białoruś), Berezin (Rosja), Martina (Polska)

Moim skromnym zdaniem, Pono i Martinę mógłby zastąpić ktoś inny, ale w końcu chodzi tu o Słowiańskie Korzenie, więc luzik :mrgreen:

zwirz13

2013-05-24, 18:32
stare ale jare :) pozdro dla każdej słowiańskiej duszy !!

Szczam_na_Zakrystii

2013-05-24, 18:35
Słowianie powinni się zjednoczyć (pomijam ruskich) i wpie**olić tym na lewo i na prawo :D

Bituminiorz

2013-05-24, 18:41
Kiedy ja tego słuchałem...piwo :D

camson

2013-05-24, 18:43
PortgasD.Ace napisał/a:


Moim skromnym zdaniem, Pono i Martinę mógłby zastąpić ktoś inny, ale w końcu chodzi tu o Słowiańskie Korzenie, więc luzik :mrgreen:



Słuchasz rapu i mówisz, że Pono nie nadaje się by reprezentować Polską rap scenę? W takim razie nie chcę wiedzieć czego słuchasz skoro nie szanujesz jednego z jego prekursorów.

Parezjasta

2013-05-24, 18:48
Słowianie, nie Słowianie, Ruscy nie Ruscy. Ludzie powinni się zjednoczyć. Wszyscy. Polityka dzieli, a nie narodowość, po to ona jest. Gdyby ludzie się zjednoczyli nikt by nawet muchy nie skrzywdził, a darmozjady z telewizji musieliby j***ć od poniedziałku do soboty podcierając dupy starcom za granicą. Swoją drogą, pedałów wykluczam... po prostu mój umysł tego nie przyjmuje- sory. Róbcie w domu co chcecie, ale bez promocji. Dziekuję.

brylant1412

2013-05-24, 18:51
słowianie są stworzeni do chlania a nie do śpiewania

Sessvisto

2013-05-24, 18:52
Parezjasta napisał/a:

Słowianie, nie Słowianie, Ruscy nie Ruscy. Ludzie powinni się zjednoczyć. Wszyscy. Polityka dzieli, a nie narodowość, po to ona jest. Gdyby ludzie się zjednoczyli nikt by nawet muchy nie skrzywdził, a darmozjady z telewizji musieliby j***ć od poniedziałku do soboty podcierając dupy starcom za granicą. Swoją drogą, pedałów wykluczam... po prostu mój umysł tego nie przyjmuje- sory. Róbcie w domu co chcecie, ale bez promocji. Dziekuję.



Temat o słowiańskim rapie, a ty o pedałach prawisz :badyl:

Jehowy_Dzieciak

2013-05-24, 18:56
Masz słowiański rap, nie radzę lekceważyć nas!

cerastes

2013-05-24, 19:00
Jak nie słucham rapu od czasów ogólniaka to ten kawałek mi wpadł w ucho.. fajnie by było widzieć wielką Unię Słowiańską

P(r)OLAND

2013-05-24, 19:08
Mam nieprzyjemność jeździć do naszych braci, przyjemnością nazwać tego nie można.
Czesi nie znoszą Polaków, na dodatek to głupie ch*je.
Pamiętam jak następnego dnia po naszej przegranej (Polska-Czechy na Euro)jechałem na rozładunek do Mlady Boleslav, tępe j***ne zjeby chodziły tak dumne, aby pizgać po mordach.
Na Słowacji dużo Rumunów, trzeba uważać, najlepiej duże, oświetlone parkingi.

KMD

2013-05-24, 19:10
Cytat:

Słowianie, nie Słowianie, Ruscy nie Ruscy. Ludzie powinni się zjednoczyć. Wszyscy. Polityka dzieli, a nie narodowość, po to ona jest. Gdyby ludzie się zjednoczyli nikt by nawet muchy nie skrzywdził, a darmozjady z telewizji musieliby j***ć od poniedziałku do soboty podcierając dupy starcom za granicą. Swoją drogą, pedałów wykluczam... po prostu mój umysł tego nie przyjmuje- sory. Róbcie w domu co chcecie, ale bez promocji. Dziekuję.



Hahaha, zjednoczcie się, świat bez wojen :) )
:idzpanwch*j:

P.S po Słowacku też mówią "sk***ysyny" :P

P.S2- k***a... Słoweńsku*

majfon

2013-05-24, 19:10
Ogólnie nie lubię tego typu "muzyki"... ale daję piwo bo idea takiej kolaboracji Słowian jest ciekawa.

krzysztof_jerzyna

2013-05-24, 19:12
stary dobry kawaleczek piwo za przypomnienie mi go :D