18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Randka

zwierzak30 • 2020-10-27, 14:38
Ostatnie szlify przed spotkaniem z kolegą.
Przy takiej higienie fortuna sprzyjającą mu będzie. :)

A może po prostu ostry na cienkim był.



Za JM.

JaTylkonaChwile

2020-10-27, 22:12
a moze poprostu kolejny idiota - uslyszal w TV,m ze COVID najczesciej atakuje przez dupe... ludzi popie**olilo z tymi maseczkami, dystansem i co jeszcze k***a? Niebawem jak w TV powiedza, ze trzeba - ludzie zaczna plynem do naczyn chleb szorowac :homer:

cesarz1982

2020-10-27, 22:25
Driver19cm napisał/a:

Co za k***a bełkot



Serio ,namocz chusteczkę spirytusem i schowaj między poślady,padniesz jak szczeniak po piwie

:lol:

marcino_zly

2020-10-27, 23:51
razak napisał/a:

a może chłop zwyczajnie znalazł patent na walke z hemoroidami a WY WSZYSCY z BÓLEM DUPY mu zazdrościcie
polecam betclick na fame mma zarobilem 43k . Tylko wypłacajcie przez skirlla by nie płacić 19% dochodówki



Nie rób sobie reklamy. Nikogo nie interesuje że masz hemoroidy.
A co zarobiłeś to tym bardziej twoja sprawa. Poważnie. Szacun.
PS: opatentuj ten sposób na hemoroidy zanim ktoś to zrobi. Trzymam zwieracze że ci się uda.

An...........ur

2020-10-28, 00:45
razak napisał/a:

a może chłop zwyczajnie znalazł patent na walke z hemoroidami a WY WSZYSCY z BÓLEM DUPY mu zazdrościcie
polecam betclick na fame mma zarobilem 43k . Tylko wypłacajcie przez skirlla by nie płacić 19% dochodówki



Mam nadzieję, że chociaż materac nie obsrany po tym śnie

cichyjanek

2020-10-29, 03:01
Powiedzcie mi idioci jak to w ogóle możliwe że gościu nawet przez chwilę nie pomyślał że nie jest sam że ktoś może go widzieć przecież takiego braku mózgu nie można mieć to nie możliwe !

TRQPL

2020-10-29, 09:34
cichyjanek napisał/a:

Powiedzcie mi idioci jak to w ogóle możliwe że gościu nawet przez chwilę nie pomyślał że nie jest sam że ktoś może go widzieć przecież takiego braku mózgu nie można mieć to nie możliwe !



Głupota ludzka nie zna granic.

TrzyDwaJeden

2020-11-02, 23:24
Dzielny członek narodowców przed spotkaniem z kumplami