18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rajd

~Sunday • 2023-03-30, 20:20

Całka poszła :-D

Krak

2023-03-31, 09:15
AbdulWisiMiLacha napisał/a:

I to sie nazywa sport a nie p*zdy z włoskami na żel biegające za piłką.



Sport to se można samemu uprawiać a to jest poj***na pasja nak***iania i przeszkadzania innym w uprawianiu sportu.

ArkSa

2023-03-31, 11:14
mit2 napisał/a:

Rajdy są zak***iście fajne


Dzwon wygląda groźnie, ale zapewne skończyło się na stłuczeniach. W profesjonalnie zrobionej rajdówce (tutaj chyba R5 albo N5) trzeba się postarać, żeby zrobić sobie większą krzywdę.



I tu możesz się mylić. Te zabezpieczenie nie pomogą Ci przy takich przeciążeniach. Co z tego, że głowa, ręka zostaną na miejscu, jak z racji przeciążeń będą uszkodzenia wewnętrzne. Nie twierdzę, że tak było. Ale jakieś ryzyko jest.

Rick83

2023-03-31, 11:30
AbdulWisiMiLacha napisał/a:

I to sie nazywa sport a nie p*zdy z włoskami na żel biegające za piłką.



Wypie**olenie się jełopa na prostej drodze nazywasz „sportem”, no chyba że się boksował z pasażerem. Kolejny polaczek zazdrosny że ktoś ma lepiej, trzeba było w piłke grac a nie teraz w Biedrze za ochroniarza 1200 życiowy przegrywie

:-o

marcziello123

2023-03-31, 13:18
AbdulWisiMiLacha napisał/a:

I to sie nazywa sport a nie p*zdy z włoskami na żel biegające za piłką.



zamknij p*zde znawco



Szary_Jeleń

2023-03-31, 15:23
Spokojnie, mają klatkę i inne zabezpieczenia.

AbdulWisiMiLacha

2023-03-31, 16:33
Widzę łatwo można uruchomic lawinę sp***olenia umysłowego głupim komentarzem :mrgreen:

Jarosławkaczyński napisał/a:

Tylko ze ci z tymi włoskami na Żel mają cie p*zdo, niedorajdo życiowa która potrafi tylko zazdrościć bo sama do niczego w życiu nie doszła w dupie bo i tak nigdy nic nie osiągniesz bo siedzisz na sadisticu. Hahahah ja sam nie lepszy bo gówno mam i w dupie byłem ale chociaż nie pluje jadem a tych co się im udało swoją ciężka praca.



Normalnie nawet trochę się uśmiałem że wytężyłeś/łaś resztki pozostałości po czymś co u normalnych ludzi nazywa się mózgiem

:-D

wochu

2023-03-31, 16:37
AbdulWisiMiLacha napisał/a:

I to sie nazywa sport a nie p*zdy z włoskami na żel biegające za piłką.




razak

2023-04-01, 11:21
AbdulWisiMiLacha napisał/a:

I to sie nazywa sport a nie p*zdy z włoskami na żel biegające za piłką.



dokładnie, tu nawet gruby może być szybki :D :D