18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rafał Pacześ - Warszawska korporacja

Samudaripen • 2015-06-09, 14:37
opis k***a

To chyba pierwszy Stand-Up z Polski, który sprawił, że kąciki moich ust uniosły się w górę.

omgłomatkobosko

2015-06-10, 10:13
Jakby opisywał firmę , w której pracowała moja żona. Nie powiem jaka to firma, bo byście mnie ostro zhejcili.

Toblerone

2015-06-10, 10:33
morfeusz_123 napisał/a:

Są 2 opcje:
- albo z wiekiem poczucie humoru siada
- albo IQ polaków spada i przez to te gagi są zabawne tylko dla debili.


Czemu ma poczucie humoru na starość spadać albo jakieś IQ. Byłem ostatnio na Stand-up Bez Cenzury
z: Abelard Giza, Katarzyna Piasecka i Kacper Ruciński. Powiem Ci mieli żarty na topie o polityce/celebrytach/miejscu w którym występują a nawet o sobie. I ludzie rechotali jak żaby co najlepsze nie było alkoholu a średnia wieku to 27-30lat. Tak więc wątpię żeby IQ Polaków spadało czy też na starość humor siadał. Chyba że jest się sp***oliną która ma poziom IQ 0 i była tłukiem przez całe życie to już takiej osoby nic nie rozbawi no może to:
spoiler

Corlo90

2015-06-10, 13:10
A mnie tam się podobało, nawet się uśmiechnąłem parę razy.

Ri...........ki

2015-06-10, 13:18
kto nie skacze ten z warszawy

banasinski.jbt

2015-06-10, 13:37
DzikaSkarpetka napisał/a:

pie**olicie, dobrze typ opowiada. Na koniec nawet śmiechłem...



Co zrobiłeś k***a? :shock:
spłoń.

TRQPL

2015-06-10, 14:36
androgenius napisał/a:

ch*jowe. Pozdrawiam mojego psa Frycusia.



Koledze z Żyrardowa już dziękujemy.

Gambi

2015-06-11, 01:17
A ja mam w dziurce od ch*ja to co piszecie. Dla mnie było zajebiste. Ziomek wyluzowany.

@omgłomatkobosko

Ta "firma" to ZUS? ;)

Gizmolka

2015-06-11, 01:37
qwachu napisał/a:

@Gizmolka: Ja robię i nie kminię co w tym śmiesznego. On chyba na oczy nie widział corpo, tylko od znajomych usłyszał.

Misia, Barei to ogląda się w niedzielę wieczorem, żeby przygotować się na poniedziałek. Ludzie, którzy robią w corpo dłużej jak 3 miesiące stażu nie mówią jak jest, bo po prostu nie chcą myśleć o robocie i się nie wk***iać. Poza tym to nie jest zabawne (robota w corpo), tylko debilne i nie ma nad czym się spuszczać.



Może kiedyś Ci to wytłumaczę ;)

Mi się podobało.