18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rafał Pacześ, BANG...

~DMT • 2018-05-14, 19:23
Tak, tak, wiem, ale jego poczucie humoru akurat lubię...


qwe1994

2018-05-15, 10:30
"k***a" hahaha... no śmieszne

gieno1

2018-05-15, 10:38
Kaszysz" O k***a, sadistic, loża krytyków standupów. Czekam na zakładkę "Recenzje" by dowiedzieć się, że wszystko jest ch*jowe." Nie wszystko tylko te ch*jowe

100Burned

2018-05-15, 10:52
Na sadolu jest właśnie dobra loża krytyków bo nikt nie pie**oli się w tańcu i przekazie. :kawa:

józekdeluxe

2018-05-15, 12:49
robak123123 napisał/a:

zwykły cwe* baran itp, tylko umie klnąć, ch*j mu w dupe



Ty nawet pisać po polsku nie potrafisz, a wytykasz coś 30 razy inteligentniejszej formie życia. :-)

~DMT

2018-05-15, 14:38
Wyciągnijcie Sadole te dilda z dupska, bo was za bardzo chyba uwierają...

Sosna84

2018-05-15, 16:34
Akurat Syrek-Dąbrowski to najgorsze gówno polskiego stand-upu. Koleś jak rzuci jakiś tekst, to zawsze czeka 3 sekundy na reakcję publiczności. A teksty ta sp***olina ma na poziomie Familiady...

Ale dla "sadolowych znawców tematu" oczywiście polski stand-up to ch*j, gówno i kaszana. Tylko ten z juesej! Szkoda tylko ciule że tematy są takie same.

100Burned

2018-05-15, 16:41
Dobrze że jest ten Stand Up bo polski kabaret to takie gówno że jebie szambem z telewizora jak się ogląda.

maciek1108

2018-05-15, 17:36
Byłem online , zajebiste , choć " Zaczynam Rozumieć " wydaje się być lepszy

raistpol

2018-05-15, 20:03
ale z was smutne p*zdy.
Smucikonie j***ne

kamillo16

2018-05-15, 22:28
Odnoszę pewne wrażenie, że te negatywne opinie są jak "Marik1234" z Kapitana Bomby :D

YoogiGoogi

2018-05-15, 23:12
mesjans napisał/a:

Zaśmiałem się dopiero gdy wyłączałem, bo puściłem bąka o fikuśnym tonie.



Dzięki sadistic!!! :idea: Myślałem, że to ja jestem nienormalny, że to mi się nie podoba. Dzięki tej stronie chociaż nie mam wyrzutów sumienia, że nie ja jestem bezguściem, tylko Ci co to oglądają.

Niestety "polaczkowy" humor zaczyna się wtedy kiedy zaczyna się przekleństwo.. cóż, pierwsi Polscy stand-uperzy chcieli to zmienić i jak zwykle chłam się dorwał do mikrofonu. :roll:

Dannybow

2018-05-16, 15:33
Zamknąć ryje k***a. Pacześ jest zajebisty i ma specyficzne poczucie humoru. Chociaż nie ukrywam, że ten program ma gorszy od "Zaczynam rozumieć".

sandal007

2018-05-16, 22:18
Ja pierdo.. jaka banda smutasow. juz nie mozna powiedziec "k***a" bo to ich delikatne uszy rani.

Akurat Paczes jest zajebisty, fajne poczucie humoru. A ze nie wszystkie zarty sa smieszne, no nie ma osoby idelanej u ktorej wszystko jest cacy.

Ale jak widze bande jelopow placzacych , ze kawal z k***a jakie to Polskie. To wypie**alaj i nie sluchaj. Niektorym sie podoba taki humor, innym wyrafinowane zarty dla pseudointeligencji, na tym polega piekno roznorodnosci.

wciazszukam

2018-05-18, 23:13
Jacy wrażliwi na przekleństwa się tu znaleźli. Domniemam, że państwo profesorowie, albo co najmniej pracownicy placówki dyplomatycznej, że tak was oburza brzydkie słownictwo.

Otóż człowiek inteligentny, potrafi używać wyrazów niecenzuralnych w sposób właściwy, nieobraźliwy, ale jednocześnie zabawny. Właściwie używać, znaczy nie nadużywać, ale stosować tylko w celu humorystycznego podkreślenia sytuacji skrajnie emocjonujących.

Być może Pacześ trochę przesadził z wulgaryzmami w tym występie, jednak on zawsze mocno angażuje emocje w swoich występach, co według mnie jest na plus, bo wciągają one emocjonalnie również publiczność.

Przypuszczam, że Ci, którym się nie podobało, śmieją się do rozpuku z Monty Pythona i "komedii" Woody'ego Allena. Polecam wam w zatem Wojciecha Fiedorczuka. Powinien zaspokoić wasze abstrakcyjne gusta.