18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Radykalni Islamiści werbują Belgów na wojne do Syrii

jacolas • 2014-07-09, 09:02
Islamscy terroryści walczą przeciwko rządom Bashar'a al Assada spowodowane jest to mniejszością Chrzescijańską w Syrii.


ProVVe

2014-07-09, 16:10
Całe to ciapackie ścierwo z murzynami i żydami na czele pod ścianę albo wypie**olić w ogień...

Ti...........ch

2014-07-09, 16:12
jacolas, to nie chodzi o stołki tylko o gaz ziemny. Syria jako rosyjski sojusznik przeszkadza Katarczykom w pociągnięciu do Europy rury z gazem. Technologia skraplania gazu ziemnego i jego transportowania zbiornikowcami do Europy jest droższa niż gazociąg. Później jak już konflikt wygraliby islamiści to Katar dogadałby sie z nimi, że w zamian za pomoc finansową na odbudowe zniszczonego kraju chce puścić gaz przez całą Syrię do Turcji i tyle. Dlatego Ruscy tak zaciekle bronią Syrię przed interwencją ONZ i dostarczają jej sprzęt. Stracili by wtedy monopol na dostawe gazu. Tak samo jak usadzili Gruzję w 2008 roku jak tamtędy miał być puszczony gazociąg do Europy z bodajże Azerbejdżanu.

A to że Assad to tyran i w ogóle morderca niewinnych dzieci i ludzi miłujacych pokój to już tylko walka propagandowa - jak w czasie każdej wojny, mniejszej lub wiekszej.

Old.Mc.Boner

2014-07-09, 17:34
Jak z tym walczyć sie zastanawiają. To ja mam pomysł. Weźmy w przedszkolach i szkołach puszczajmy filmiki jak muslimy praktykują ch*joran. Pokażmy filmiki z egzekucji, filmiki jak szmatogłowi r*chają kozy oraz filmiki jak USA zrzuca na nich bomby. Pokażmy rozszarpane ciała i wrzaski allah akbar. Ciekaw jestem czy wtedy tak chętnie się będą przyłączać do terrorystów.