18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Radosne rozpoczęcie dnia.

Diger11 • 2014-03-04, 11:59
Stoję rano na przystanku a przystanek cały oblepiony takimi radosnymi obrazkami :D


Zdjęcie robione z cegłofonu.

kawałchuja88

2014-03-05, 00:34
Pewnie jakaś lewacka tolerancyjna sp***olina to namalowała.
Polska dla Polaków nie dla żydów, pedałów, murzynów, arabów, cyganów czy innego ch*jostwa.

Nie sądziłem, że na sadolu znajdą się osoby popierające kolorową politykę i takim osobom ch*j na czoło.

Pozdrawiam 8-)

dresimir

2014-03-05, 00:44
@TyrionLannister

Czy ty człowieku naprawdę uważasz, że alternatywą dla nazizmu/faszyzmu, czy nacjonalizmu są pedały, ciapaki i inne lewackie scierwa? Czyli wg Twojego toku rozumowania, kto nie nacjonalista ten lewak i ciota ? Ja pie**olę :homer:

bimbastah

2014-03-05, 12:37
tds1974 napisał/a:

Polak, który próbuje być nazistą lub faszystą, to mniej niż gówno. To gówno gówna. Do tego sraczka.



Doucz się czym jest faszyzm ;) de facto z nazizmem ma on bardzo niewiele cech wspólnych.

wolo1994

2014-03-05, 15:13
A co wy macie do faszyzmu? Połowa sadola zachowuje się i piszę jak faszysta a w komentach jedziecie jak gnój po kapuście po nich... Obrażacie samych siebie czy co? I popieram Pana wyżej, bo jak widać do sadola dorwały się gimby. Ach te ferie.

qrczaq

2014-03-05, 15:44
Widzę że powoli na Sadolu rozprzestrzenia się mój "ulubiony" polski podział tylko w nieco zmienionej formie. Kiedyś było: "Nie lubisz Tuska? Ty pisiorze!" (ewentualnie w drugą stronę), a teraz na Sadolu jest np.: "Nie lubisz narodowców? Ty lewaku! (ewentualnie w drugą stronę). I pomyśleć że ja naiwnie myślałem że na Sadistic przebywają raczej ludzie wolni od taki płytkich przemyśleń. O naiwności!

wolo1994

2014-03-05, 16:15
Jesteś zarejestrowany od 2009 roku i nie widziałeś, że ten portal jest dosyć faszystowski? Naprawdę nie wiem co się dzieje. Co drugi temat na sadolu ma charakter faszystowski (rasistowski itp.) a nagle jeden temat na temat czegoś i nagle zlatują tu się lewicowcy... Nie wiem kim trzeba być, żeby być za lewicą i oglądać faszystowskie żarty itp. Naprawdę weźcie się zastanówcie na jakim portalu przebywacie i co za śmieci piszecie. Chcecie to spadajcie na kwejka albo inne gówno i tam siejcie gówniane posty i tematy :thisissadistic:

EdmundKemper

2014-03-05, 17:50
Wlepka taka nawołuje do przemocy i jest takim samym gównem jak nazizm. Czym się podniecać?