topic

.:.

2
2009-07-07, 15:14 [link]
To nie polski znak, ale bardzo pasuje do polskich drogowców:

urtel 

2012-10-12, 16:53 [link]
słyszałem od znajomego który dowodzi takimi własnie osobami. mieli za zadanie porozstawiać znaki, al enie wiedzieli po której stronie sie stawia wiec ten mój znajomy zapytał się ich: po której stronie stoją znaki jak jedziecie samochodem? odpowiedź: po prawej. Wiec porozstawiali znaki po prawej stronie jedne z tabliczka w strone kierowcy inne w druga strone dla kierowców jadących z przeciwnej strony:D :D

normale 

2012-10-15, 23:55 [link]
Co do drugiego obrazka, to nie wiem co w nim dziwnego. Przecież na pierwszy rzut oka widać, że zakaz dotyczy rowerów z pedałami... :zakrecony:

kulos 

2
2012-10-17, 20:24 [link]
zdjecia 3, 4, 5 prawidłowe... zdjęcie 6 błąd w godzinie zakaz zamiast od 22 winien byc od 23, pierwsze zdjęcie tez absurdem nie jestem, poprostu nasrane o jeden za dużo

Elanez 

2012-10-19, 19:28 [link]
Gdzieś na osiedlowej zatoczce do parkowania było po jednej stronie dla dni parzystych a po drugiej dla nieparzystych. Ładny korek po północy musiał się tam robić.

alan10

2012-10-21, 23:40 [link]
Ktoś na siłę chciał być zabawny, a wyszło gówno. Absurd jest na zdjęciu nr 2 i to tyle.

DonMiguel 

1
2012-10-23, 22:37 [link]
@alan10 zdjęcie nr 2 akurat oznacza zakaz ruchu rowerów, nie dotyczy rowerów jednośladowych (czyli nie wjedziesz np. rowerem z dwoma kołami i koszem z tyłu, albo rykszą). także nawet to nie jest absurdem

hayadechi94 

2012-10-28, 10:46 [link]
od dwóch lat jeżdże na tirach po całej Polsce, i musze wam z przykrością stwierdzić że nie spotkałem się jeszcze z taką głupotą, także uważam to za ewidentny fake.

matjus 

2012-11-01, 11:41 [link]
spoko, dobrze, że czasem remontują drogi, ale jak już skończą to wypadałoby k***a zabrać te znaki.
dobra, wyremontowana, dwupasmowa droga i ograniczenie do 30.

matol 

1
2012-11-06, 11:04 [link]
@kulos jak to pierwsze zdjęcie nie jest absurdem? Normalnie jest ograniczenie do 30, bo są skrzyżowania równorzędne i trzeba odpowiednio ustępować pierwszeństwa, a robotnicy wj***li 40 i pewnie się dodatkowo plątali pod kołami.
Zdjęcie 6 jest za małe, żeby coś stwierdzić. Wydaje się, że to droga gdzie jest zakaz postoju, a parking płatny raczej nie dotyczy drogi tylko osobnego parkingu.

@up gdzie ty tam masz drogę dwupasmową? :-P

.Piotrek 

2012-11-19, 19:32 [link]
Połowa tego wynika z faktu "cofania" znaków przez skrzyżowania...

ssij mi 

2012-11-28, 13:22 [link]
To działa tak - nie ważne jakie znaki i gdzie , liczy się ilość. Idą debilne przetargi na układziku i każdy ze stron jest zadowolony, a my jako podatnicy za to płacimy- to tylko Polska :)

P5ychol 

2012-12-14, 13:37 [link]
Część z tych zdjęć to celowo obrócone znaki na słupach, dostawione przez robiąc zdjęcia ew. niewiedza na temat przepisów ruchu drogowego co skutkuje uznaniem za absurd. Krotko mówiąc 70% to fake.

Mam nadzieje że twórca tego tematu nie ma prawa jazdy. Jeżeli uważa że to są absurdy to powinien pozostać przy prowadzeniu tylko wózka w supermarkecie.
   Popularne tagi
idiota  komórka  cmentarz  burzenie  profesor  jan  babcie  czajnik  miska  arab  plantacja  machanie  osiem  harmonijka  wyprzedzanie  dzwięk  judo  alfons  powitanie  usterka  arabski  kaloryfer  poczekalnia  koza  dance  ziemia  richard  opera  anus  grabarz  porshe  inżynieria  rowerek  backflip  sypialnia  prześcieradło  ratunek  zioło  sweet  wojownik  fotomontaż  ucięcie  wodogłowie  służba  duchy
[ KWEJK ] [ JEB Z DZIDY ] [ WĄCHAM KSIĄŻKI ]