18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Radość kibica

~Angel • 2018-07-02, 14:29
Rosyjska policja nie podziela tej radości ale też się dobrze bawią.


Wiewór

2018-07-03, 07:22
HiHtitmamnan napisał/a:

Kara niewspółmierna do czynu, poza tym nie stwarzał żadnego zagrożenia, tylko pajacował. Zresztą policjanci nie są od wymierzania kary, tylko sąd. Ich obowiązkiem jest tylko skuć pajaca. Szkoda, że policjanci też za głupotę nie płacą.


Policjanci owszem. W Rosji są milicjanci. Oni mają inne zasady :-)

Nibzor

2018-07-03, 11:17
HiHtitmamnan napisał/a:

Kara niewspółmierna do czynu, poza tym nie stwarzał żadnego zagrożenia, tylko pajacował. Zresztą policjanci nie są od wymierzania kary, tylko sąd. Ich obowiązkiem jest tylko skuć pajaca. Szkoda, że policjanci też za głupotę nie płacą.



pie**olenie, zachowywał się jak j***na małpa to go usadzili. Na przyszłość 10x się zastanowi zanim zacznie niszczyć mienie publiczne, a w tym przypadku mienie Wujka Wlada. Mam nadzieję że na komendzie mu poprawili

szoferzdz

2018-07-03, 11:32
M@recki napisał/a:

"Zróbcie mu Syzyfa..."

Świetny film, genialna rola pana Zbigniewa... I idealnie dorobiona muzyka pod film, oglądałem chyba z 20 razy i mógłbym znowu... "Śmierć jak kromka chleba" też dobry.

MaVskY

2018-07-03, 13:34
HiHtitmamnan napisał/a:

Kara niewspółmierna do czynu, poza tym nie stwarzał żadnego zagrożenia, tylko pajacował. Zresztą policjanci nie są od wymierzania kary, tylko sąd. Ich obowiązkiem jest tylko skuć pajaca. Szkoda, że policjanci też za głupotę nie płacą.



Zniszczył im samochód oni zniszczyli mu nogę :hitler: bardzo dobrze zrobili. Jak Ci się nie podoba to zabieraj się za uzyskanie szwedzkiego albo niemieckiego paszportu. Tam jeszcze by przeprosili że tutaj stali.

M@recki

2018-07-03, 13:57
szoferzdz, Ja już nie wiem ile razy oglądałem film "Zawrócony", ale niektóre sceny są już legendarne. Oprócz Zamachowskiego to Marek Kondrat też wczuł się rolę: "A ja dałbym ci w mordę ćwoku zaj***ny..." :)

maddog77

2018-07-03, 19:08
Napie**alają go jakby ich z OMONu wyrzucili.

Devorious

2018-07-05, 08:36
kiedy w Polsce policja zacznie tak traktować sebixów...

Howie

2018-07-16, 14:15
Piwo za pałowanie :) takich rozwydrzonych debili trzeba karać w odpowiedni sposób