18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Radna Gdyni na rurze

evon • 2016-02-29, 17:47
Pani radna miasta Gdyni tanczy/cwiczy na rurze. Juz w wyborczej się znalazła. Filmik który zamieściła na swoim prywatnym fb wywołał małą gównoburze w internecie. Jakie jest wasze zdanie o tym? Moim to taka radna to jak najbardziej :lol: :mrgreen:


Link do wyborczej: http://trojmiasto.wyborcza.pl/trojmiasto/1,35636,19686870,gdynska-radna-tanczy-na-rurze-i-pokazuje-to-na-fb-ekspert.html?disableRedirects=true

bartoszbarto

2016-02-29, 21:29
To u nich niezły burdel w tej radzie miasta..

Nutzz

2016-02-29, 21:31
Jaki burdel? Gdzie wy mieszkacie, ciemna maso z dupy podkarpackiej... To jest taki sam sport z takimi samymi mistrzostwami jak kolarstwo czy narciarstwo. Wy niedoj***ne wsioki mentalne z cebulandu.

kelahcim6

2016-02-29, 21:34
Wielkie halo jakby nago na tej rurze tanczyla. W wielu silowniach sa z tego zajecia, czyli jakby dodala filmik jak podnosi sztangi to tez by o tym w mediach trąbili? Zalosne.

kierownikmasarni

2016-02-29, 21:34
Ale ja starzy ukarali - taka ciekawostka:
Laska ma na imie Marika a w jezyku hiszpanskim Marika to skrot od Marcone tzn Pedal, ciota itd. Ale tak to jest jak zachciewa sie egzotyki.

evon

2016-02-29, 21:35
kelahcim6 napisał/a:

Wielkie halo jakby nago na tej rurze tanczyla. W wielu silowniach sa z tego zajecia, czyli jakby dodala filmik jak podnosi sztangi to tez by o tym w mediach trąbili? Zalosne.


No trąbią jak poj***ni jakby niewiadomo co zrobiła.

maksym_gorki

2016-02-29, 21:55
eunstachy napisał/a:

Serdecznie mnie pie**oli co kto wstawia na swój PRYWATNY profil na fb i co kto sobie robi w domu.


Ktoś Cię oszukał, nie istnieje coś takiego, jak "PRYWATNY profil na fb".

pytolsky

2016-02-29, 21:58
rura pewnie jebie śledziem :amused:

evon

2016-02-29, 22:01
maksym_gorki napisał/a:


Ktoś Cię oszukał, nie istnieje coś takiego, jak "PRYWATNY profil na fb".


a wiesz co to jest telefon prywatny/osobisty i slużbowy? chyba że też cos takiego nie istnieje?

eunstachy

2016-02-29, 22:27
dokładnie cwe*uchu @maksym_gorki możesz mieć prywatny profil, gdzie informacje i zdjęcia pojawiają się tylko tym których masz znajomych, a jako działacz polityczny czy inny ch*j możesz założyć "fan page" publiczy profil który może odwiedzić każdy. Więc morda szmato, nie masz o czymś pojęcia, nie wypowiadaj się.

id...........an

2016-03-01, 00:17
no fajna radna, mogłaby mi loda robić ale jest radną

maksym_gorki

2016-03-01, 00:40
eunstachy napisał/a:

dokładnie cwe*uchu @maksym_gorki możesz mieć prywatny profil, gdzie informacje i zdjęcia pojawiają się tylko tym których masz znajomych, a jako działacz polityczny czy inny ch*j możesz założyć "fan page" publiczy profil który może odwiedzić każdy. Więc morda szmato, nie masz o czymś pojęcia, nie wypowiadaj się.


Nagranie radna umieściła na swoim profilu na fb, który jest dostępny dla wszystkich. Głupi ch*ju.

tranzystor

2016-03-01, 01:53
Daedra napisał/a:

Attention whore detected.



in your house.