18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Radio

ASAKKU • 2013-12-24, 10:11
Ostatnio trafiłem w radiu na IX Symfonię Beethovena, po której puścili jakiś nowy kawałek Pitbulla.



Przypomnijcie mi proszę, który z nich ogłuchł?

BongMan

2013-12-24, 13:27
Beethoven ogłuchł podobno dlatego, że go ojciec napie**alał. Patrząc po poziomie muzyki, te nowe gwiazdki muszą być regularnie napie**alane bejsbolami, rażone prądem i r*chane w ucho...

kidi1

2013-12-25, 02:08
Te nowe gwiazdki nie tworzą muzyki tylko skaczą na scenie jak pajacyki na sznurkach, nie porównujmy więc wirtuozów z pajacami, dziękuję dobranoc.

BongMan

2013-12-25, 02:18
@up
Dobrze mówisz. Wesołych świąt :)

Machol

2013-12-25, 02:18
BongMan, ciekawe że ogłuchł dopiero na starość, myślisz że wtedy go jeszcze ojciec napie**alał? Przyczyna jest bardziej przyziemna, zatruł się ołowiem. W jego czasach nie istniały badania potwierdzające jego szkodliwość, chociaż powikłania po ołowiu mieli już starożytni rzymianie.

656183

2013-12-25, 02:31
Że tak napiszę... Kto pierwszy, ten lepszy ;]

me...........wa

2013-12-25, 05:24
Nie ma radia, na którym leciały by dwa te utwory. Albo włączasz eske i słuchasz gówna, albo rmf classic i nie słuchasz gówna

KrisCFC

2013-12-25, 09:18
memengwa napisał/a:

Nie ma radia, na którym leciały by dwa te utwory. Albo włączasz eske i słuchasz gówna, albo rmf classic i nie słuchasz gówna



Ale on załączył dwa odbiorniki radiowe i ustawił na różne stacje... :amused:

Plecionkarz

2013-12-25, 11:48
na każdą epokę przypada garstka muzyków wybitnych i tysiące ch*jowych, za czasów Beethovena też były tysiące trubadurów jeżdżących od miasta do miasta wciskając swoją ch*jnię. A poza tym kompozytorzy i gwiazdeczki to zupełnie inny kaliber i jedni nijak mają się do drugich.

newschoolrider

2013-12-25, 12:47
Plecionkarz, muzyka to muzyka i powinno się dbać o jej 'naturalność' czyt. robic ją tak jak robiono się kiedyś dokladając co nie co np wokal. pitbull moze konkurowac z betowenem wzgledem mojego ucha pod warunkiem, że potocznie mowiąc 'podkład' kundla bedzie bogaty w żywe, prawdziwe i ztonowane instrumenty ;)

Rockmen

2013-12-25, 13:50
beethoven ogłuchł od tego, że napie**alał podczas koncertów i prób na najniższym rejestrze fortepianu, a napie**alał mocno, bo lubił te brzmienie(czyżby pierwszy w historii metal?). Anyway, bongman, twój argument jest inwalidą.

Tak, jestem, k***a, ekspertem, pokończyłem szkoły muzyczne.

Kooneer

2013-12-26, 17:11
Rockmen napisał/a:

Tak, jestem, k***a, ekspertem, pokończyłem szkoły muzyczne.


A gimnazjalny z polskiego jak Ci poszedł? :roll: