18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Radio Maryja o Harrym Poterze

Aeon • 2012-12-05, 00:22
Fantasy vs FSci-Fi
Część druga wbija w fotel





Jak było to ch...wo otagowane

sebeks

2012-12-05, 18:26
niech żyje szatan!

Do...........no

2012-12-05, 18:34
Interesuję się takimi tematami, szczególnie oryginalną wersją Biblii, oczywiście gwarancji nie ma, że na przełomach wieków także była przekształcana. Ale mimo wszystko, to co zawiera pełna wersja, to ma się nijak do wersji ogólnodostępnej, bo jednym słowy jest wykastrowana. Kościół katolicki wytyka wszystkim zło, satanizm, a sam kryje pedofilii (a dla mnie nie ma większej zbrodni na świecie od tej, co robią zboczeńcy niewinnym dzieciom). Zresztą ponad połowa obrzędów, świąt, zachowań, czczenia drewna, obrazków to są dawne pogańskie zwyczaje czy trupów zalanych woskiem, do których też mają ciągotki i wystawiają je w akwariach dla atrakcji. Nie wspominając o tym, że w tych wszystkich świętych jest sporo zbrodniarzy. Dlatego śmieszy mnie to zawsze jak kościół wojuje ze złem, a nie zaczyna od własnego podwórka... A często doszukuję się go tam, gdzie go po prostu nie ma...

ads19

2012-12-05, 18:36
dobrze mówi, polać jej, spalić czarownice Rowling trolololo

Elkameleon

2012-12-05, 18:37
niestety nie dotrwałem do końca, bo już nie mogłem wytrzymać. To jest niesamowite jak trzeba być ograniczonym lub fanatycznym aby wypowiadać takie brednie.... Nie jestem katolikiem, ale współczuję wierzącym, którzy nie popierają tych chorych poglądów, bo przez takich debili jak ta kobieta ludzi źle patrzą na wszystkich katolików.

Tw...........ir

2012-12-05, 18:50
skad wzieli takich pojebow?

wystarczy 10 stron przeczytac i widac ze pani chyba w autobusie piate po dziesiate slyszala z rozmow mlodziezy....

So...........th

2012-12-05, 19:02
Jak ja k***icznie nie lubię krzyżojebców...



Mizantrop

2012-12-05, 19:44
Jak osoba reprezentująca tak niski poziom wypowiedzi może zostać puszczona na antenę... Długa lista cytatów o magii i jeszcze dłuższa na temat morderstw, gwałtów, rytualnych poświęceń, niewolnictwa. Katolicy na każdym kroku dają znać, że są głupsi od murzynów ale wielce się obruszają jak ktoś powie to na głos.

marcino16

2012-12-05, 19:47
ta biblia postała tak samo jak i harry potter, ktos se ja napisal i jest

Fragless

2012-12-05, 19:53
Morał jest krótki i wszystkim znany - Ciężki katoliku, mózg masz do wymiany.

baton142

2012-12-05, 20:00
Co jest złego w Harrym Potterze przeczytałem wszystkie części, Władce pierścieni i Hobbita też przeczytałem, Wiedźmina też wszystkie części i nie wiem co jest złego w fantastyce. To w RM mogą się jeszcze przyczepić do książki pt. "C++ dla każdego" tam też nie ma nic o bogu szatanie, niebie i piekle. Słuchacze tego radia są chorzy psychicznie.

EternalRanger

2012-12-05, 20:02
Hmm tego się słuchać nie da, co do drugiego filmiku jak usłyszałem niech będzie pochwalony i zobaczyłem Dumbledore'a to pomyślałem, że to jakaś przeróbka jest, a tu... lipa

Muzz

2012-12-05, 20:04
Ja jestem tylko ciekawy czy ktokolwiek z was posłuchał kiedykolwiek RM. Ja czasami jestem do tego zmuszony - radio leci w tle u babci. I mimo tego, że nie wierzę, nie zgadzam się z ich zdaniem itp to muszę powiedzieć, że czasami są tam mądre wypowiedzi. Rzadko, bo rzadko - ale są (i nie jest to gadka szmatka o stajence itp, ale filozoficzne wywody czy prawda o naszym kraju, której się nie dowiecie z TVN czy innej Gówno Wartej gazety). Sam od siebie nie słucham, ale jak już coś w tle leci to każdy normalnie i logicznie myślący człowiek z tego coś sensownego wyciągnie.

Większość z was albo nie ma pojęcia o czym pisze, jest na poziomie gimnazjum albo jest tutaj służbowo. Zostawcie tych katolików, nikomu nie szkodzą. Nie zgadzasz się z nimi - nic na to nie poradzisz. Mamy wolność wyznaniową, więc ch*j ci do tego. Lepiej zacznijcie się interesować muzułmanami-fanatykami. "Walczycie" z KK, który nic nikomu nie robi, a za jakiś czas będziecie srać w gacie, bo wszędzie będą meczety. Obraź katolika - nic nie zrobi. Obraź allahopodobnego świra - jesteś martwy. Walczycie nie z tymi z którymi trzeba. No, chyba, że jesteście mocni tylko w gębie... Jedna wielka banda dzieciaków.

Vendal

2012-12-05, 21:27
Marzę k***a o dniu w którym nauka będzie na tyle rozwinięta że opowie nam dokładnie o samym początku kosmosu i obali wizję Boga i cały ten chrześcijański kram ROZJEBIE W p*zdU!!

Do...........no

2012-12-05, 22:15
Muzz napisał/a:

Ja jestem tylko ciekawy czy ktokolwiek z was posłuchał kiedykolwiek RM. Ja czasami jestem do tego zmuszony - radio leci w tle u babci. I mimo tego, że nie wierzę, nie zgadzam się z ich zdaniem itp to muszę powiedzieć, że czasami są tam mądre wypowiedzi. Rzadko, bo rzadko - ale są (i nie jest to gadka szmatka o stajence itp, ale filozoficzne wywody czy prawda o naszym kraju, której się nie dowiecie z TVN czy innej Gówno Wartej gazety). Sam od siebie nie słucham, ale jak już coś w tle leci to każdy normalnie i logicznie myślący człowiek z tego coś sensownego wyciągnie.

Większość z was albo nie ma pojęcia o czym pisze, jest na poziomie gimnazjum albo jest tutaj służbowo. Zostawcie tych katolików, nikomu nie szkodzą. Nie zgadzasz się z nimi - nic na to nie poradzisz. Mamy wolność wyznaniową, więc ch*j ci do tego. Lepiej zacznijcie się interesować muzułmanami-fanatykami. "Walczycie" z KK, który nic nikomu nie robi, a za jakiś czas będziecie srać w gacie, bo wszędzie będą meczety. Obraź katolika - nic nie zrobi. Obraź allahopodobnego świra - jesteś martwy. Walczycie nie z tymi z którymi trzeba. No, chyba, że jesteście mocni tylko w gębie... Jedna wielka banda dzieciaków.



Też często słucham, a dokładnie wtedy kiedy jestem u babci. Masz rację, czasem można usłyszeć coś tam sensownego i prawdziwego,, sam wywodzę się z rodziny mocno katolickiej, co mi słabo pasuje, bo ciężko się od tego odciąć, bo moje poglądy są zupełnie inne. A dokładniej po prostu KK jest dla mnie zakłamaną instytucją trzepiącą kasę, mająca z Biblią tyle wspólnego, co ja z fizyką jądrową. Nie szydzę z katolików, nie obrażam ich, po prostu nie trawię kościoła w wielu względach, że potrafi być tak zakłamany, a ludźmi też się zbytnio nie interesuje... Często zajmują się politykom, ale jak ludziom podwyższali wiek emerytalny to nikt się nie pofatygował. Dopiero jak rząd zaczął się dopierać do koryta kościoła, to się nagle okazało ilu mamy wielkich mistrzów w lexusach, bmw, mercedesach czy audi. Tak jakoś ich nie widać, bo dla nich liczy się tylko ich własny tyłek, a kościół jest dla mnie skreślony za to, że zamiast pomagać ofiarom pedofilii, to oni wolą trzymać zboczeńca za murami. Zamiast pokazać światu, że są prawi i wydać takiego gada. Niestety ludzie są ślepi i mają amnezję jeżeli chodzi o kościół... Ale to tylko moje zdanie i nie ma co się dziwić wielu ludziom, że podchodzą krytycznie do KK i wszystkiego co z nim związane...