18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Racja.

FakeMan • 2013-01-22, 16:22
Z racją jest jak z penisem: każdy ma swoją. I właśnie dlatego kobiety racji nie mają.

Wkurwiacz Dwa Tysiące

2013-01-23, 16:04
sk***ysyn666 napisał/a:

Gimnazjum to ja juz 2 lata temu skończyłem, więc jaki gimbus ja sie k***a pytam. Czarny rudy to może i był, ale u twojej starej w cipce. Tak się składa, że robiłem testy na IQ i wyszło mi coś koło 120~, ch*j mnie obchodzi, że twoja dziewczyna urodziła się 10 lutego, mogłaby się urodzić nawet 32 grudnia, byle bez ku*asa. Tak, pięknie mi pojechałeś, nawet 2 piwa zdobyłeś :)

P.S nie jestem świeżak, sadistic juz od dawna przeglądam, tylko mam to konto by móc na harda wejść.
Pozdrawiam



Skoro gimnazjum skończyłeś 2 lata temu, jesteś rocznikiem 1995 i masz 17/18 lat. Na profilu masz napisane, że urodziłeś się w 1993. Przyznaj się, kiblowałeś te 2 lata?

jeziorekpl

2013-01-23, 17:48
@up wkopał się j***ny :beka: piwo za spostrzegawczość, za młot .
Ale to widać, że gimbus jak na matkę wjeżdża .
Gdybyś stał na przeciw mnie i powiedział zdanie obrażające moją matkę to uwierz mi, że wyrwał bym Ci jaja, wsadził ku*asa do gardła i Ci napluł w ryj bo jak dorośniesz to być może nauczysz się, że tak robić nie wolno bo wjazdy na matkę robią tylko p*zdy wirtualne i ludzie którzy nie mają za grosz rozumu .

Wkurwiacz Dwa Tysiące

2013-01-23, 19:14
jeziorekpl napisał/a:

@up wkopał się j***ny :beka: piwo za spostrzegawczość, za młot .
Ale to widać, że gimbus jak na matkę wjeżdża .
Gdybyś stał na przeciw mnie i powiedział zdanie obrażające moją matkę to uwierz mi, że wyrwał bym Ci jaja, wsadził ku*asa do gardła i Ci napluł w ryj bo jak dorośniesz to być może nauczysz się, że tak robić nie wolno bo wjazdy na matkę robią tylko p*zdy wirtualne i ludzie którzy nie mają za grosz rozumu .


Kolega niepotrzebnie się produkuje, bo tłumaczyć coś gimbusowi to jak rzucać grochem o ścianę :roll:
KONIEC TEMATU.