18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rabunek kulturalnie i bez oporu

Jesse.Pinkman • 2021-09-13, 14:10
To chyba jedyna opcja przeżycia w takiej sytuacji. Oddał grzecznie to co trzeba i poszedł w swoją stronę.

RayRobinson

2021-09-13, 14:14
Zaj***lbym mu kopa az by mu ten gownohelm spadl

Jesse.Pinkman

2021-09-13, 14:17
RayRobinson napisał/a:

Zaj***lbym mu kopa az by mu ten gownohelm spadl


Z lufą przy skroni prędzej kloca w majty byś ewakuował :mrgreen:

Payan

2021-09-13, 14:22
Tam to z atrapami po ulicy trzeba chodzić, możliwe że tak robią.

Mez

2021-09-13, 14:26
Jedyna opcja na te kraje to mięć już w ręce spluwę naładowaną i wycelowaną przed siebie. Kolejne rozwiązanie ładunek wybuchowy w improwizowanym smartfonie pułapce zdalnie odpalany co by jeszcze popatrzeć. Tak wiem nie każdy ma broń i nie każdy dostęp do ładunków. Ma ktoś jeszcze jakieś pomysły.

jjuice

2021-09-13, 15:21
przeżyć, przeżył ale za dyskusje kokosa lufa wychaczył

Zbysław

2021-09-13, 15:31
k***a jak ja nie nawidze kłamstw

Wepss

2021-09-13, 17:07
Pytanie co doprowadza do tych sytuacji - kapitalizm czy komuna.

ProVVe

2021-09-13, 18:05
Wepss napisał/a:

Pytanie co doprowadza do tych sytuacji - kapitalizm czy komuna.



Ciche przyzwolenia władzy, żeby nie robić gnoju kiedy i tak sa przy korycie Czyli korupcja, nepotyzm, egoizm

Nikt_nie

2021-09-13, 18:26
jjuice napisał/a:

przeżyć, przeżył ale za dyskusje kokosa lufa wychaczył



Takiego opamiętacza, co by nastepnym razem byl cicho xD

BrainOsw

2021-09-13, 18:34
@Mez tia, ładunek wybuchowy przy naładowanej baterii to genialny pomysł jak chcesz swoje jaja wystrzelić w kosmos, same baterie dostają samozapłonów. W sytuacji jak widzisz, że ktoś ma kopyto a ty ch*ja możesz zrobić i wiesz, że w każdej chwili może go użyć to miękną trochę giry i nie jesteś kozak, chyba że masz wyj***ne w swoje życie. Jedyny sposób chyba to gps i dojazd złodziejaszków, albo szybka "lotka" z zakaźnym syfem :D

silas78

2021-09-13, 21:43
BrainOsw napisał/a:

@Mez tia, ładunek wybuchowy przy naładowanej baterii to genialny pomysł jak chcesz swoje jaja wystrzelić w kosmos, same baterie dostają samozapłonów. W sytuacji jak widzisz, że ktoś ma kopyto a ty ch*ja możesz zrobić i wiesz, że w każdej chwili może go użyć to miękną trochę giry i nie jesteś kozak, chyba że masz wyj***ne w swoje życie. Jedyny sposób chyba to gps i dojazd złodziejaszków, albo szybka "lotka" z zakaźnym syfem



A kto tu mówił o baterii? IMO Mez miał na myśli ŁW "przebrany" za fona i drugi "przebrany" za portfel .

purunkpustunk

2021-09-13, 23:09
Bierz co chcesz, wszystko weź, i z włosów wiatr.

ActAnonymous

2021-09-14, 08:11
RayRobinson napisał/a:

Zaj***lbym mu kopa az by mu ten gownohelm spadl



Jak ja bym chciał to zobaczyć. Zobaczyć Twoje zwłoki po tym jakże "udanym" kopnięciu w ten hełm :lol:

-_-

2021-09-14, 16:32
dobry byłby pomysł z bomba w telefonie i przespacerować się tam gdzieś wieczorem żeby cie zrobili i nastepnie zdetonowac sk***ieli