18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rabin: goje żyją po to, by usługiwać Żydom

screw • 2010-10-22, 12:22
"Jeden z czołowych izraelskich duchownych porównał nie-Żydów do zwierząt pociągowych.
Rabin Owadia Josef to nie tylko powszechnie szanowany kapłan, ale także polityk. Jest duchowym przywódcą religijnej partii Szas wchodzącej w skład obecnej koalicji rządzącej.

– Goje rodzą się tylko po to, by nam służyć. Bez tego nie mieliby po co istnieć na tym świecie – powiedział Josef podczas wystąpienia w synagodze. – Po co goje są tak naprawdę potrzebni? Będą pracować, będą orać, będą zbierać plony. My zaś będziemy tylko siedzieć i jeść jak panowie – podkreślił. Potem porównał nie-Żydów do zwierząt pociągowych.
– Tak jak każda osoba goje muszą oczywiście umrzeć, ale Bóg daje im długowieczność – stwierdził 90-letni Owadia Josef. Dlaczego? – Wyobraźcie sobie, że zdechł wam osioł. Stracilibyście w ten sposób pieniądze. To jest taki sam sługa. Właśnie dlatego goj otrzymuje długie życie. By dobrze pracować dla Żyda."

artykuł w rzepie

~tip.top

2010-10-22, 12:34
Kto by tam żyda słuchał ;)

Rh...........ox

2010-10-22, 13:02

AL...........ON

2010-10-22, 13:35
Dziadek dobrze prawi. Hitler miał za małą gazownię..

Maciek93PL

2010-10-22, 16:38
Cytat:

A ja jestem murzynożydem, chodzę codziennie do synagogi i utrzymuję białasów w przeświadczeniu że muszę dostawać wszystko za darmo i trzeba mnie tolerować chociaż mam pieniążki i 20 dzieci. Czekam tylko aż wasza cholerna rasa umrze bo chcę przejąć ten wasz śmieszny kontynent. Wstąpiłem do SLD i promuję antykoncepcję na koszt państwa ale tylko u białych bo kolorowi muszą rosnąć w siłę. Za jakieś 60 lat będę panem w ten waszej Polsce bo nie umiecie wyciągać wniosków z tego co jest na zachodzie i jesteście ślepi ( zachód będzie nasz za 40 lat). hahaha wasza tolerancja to moje zwycięstwo i dobrobyt a dla was śmierć całych narodów ale gówno mnie to obchodzi.
Black Power!



I wszystko jasne. Już teraz wiem kto zesłał na nas takie przekleństwo jak Lewicę.

NR...........er

2010-10-23, 01:03
We Francji Paryż płonie raz na miesiąc, w Niemczech muzułmani tępią niemców w ich szkołach, w USA CIA zabja własnych obywateli (11 września), w Iraku USA i sojusznicy (w tym Polska) szukają enigmatycznych głowic atomowych, w Tybecie chinole budują swoje bloki i robią fabryki a w Afryce tamtejszy rząd okrada swych wyborców z pomocy humanitarnej. Ten świat jest poj***ny. Jest posrany bo istnieją na nim takie powalone kapciomorde stwory którym wydaje się że będą się rozwalać po cudzym a do tego namawia ten rabin. Nie jestem rasistą ale walić go;)

bloodwar

2010-10-23, 07:28
My też mamy takiego starego, zdziwaczałego postrzeleńca który pod płaszczykiem religijności nawołuje do rasizmu i ksenofobii, nawet własne radio dostał! :-)

rrdzony

2010-10-23, 10:23
NRiver napisał/a:

Nie jestem rasistą ale walić go;)

to ten rabin jest rasistą...

necrofallus

2010-10-24, 12:55
@NRiver

"w USA CIA zabja własnych obywateli (11 września)"

Z dupy wyjęte "fakty". Kolejny miłośnik teorii spiskowych.

oksi89

2010-10-24, 13:07
Izrael to powinno być jedno wielkie getto.
Wystarczy im odciąć pieniążki od Amerykanów, zabrać broń jądrową i Arabowie sami się nimi zajmą. Może wreszcie się do czegoś przydadzą.

Thoor

2010-10-24, 13:18
Ojć wujkowi się to nie spodoba...

buba0

2010-10-24, 14:32
Dlatego niech siedza tam gdzie ich miejsce i buduja kolejne super teorie 8-)

realus

2010-10-24, 16:08
Zydzi są po to , żeby było z czego mydło robić ;)

ivans

2010-11-01, 21:01
oksi89 napisał/a:

Izrael to powinno być jedno wielkie getto.
Wystarczy im odciąć pieniążki od Amerykanów, zabrać broń jądrową i Arabowie sami się nimi zajmą. Może wreszcie się do czegoś przydadzą.



Myślisz ze tylko USA wspomaga Izrael ? Wszelkiej maści loże masońskie , Iluminaci itp , itp. sponsorują państwo Izrael.