18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rabi Kogucik

Nejm • 2017-06-01, 16:25
Rabi kogucik polemizuje z kolegami :mrgreen:

Krak

2017-06-02, 09:19
Duże dziecko i towarzyska "twarda" hołota - tyle w temacie.

FralTral

2017-06-02, 10:27
Po pierwszych winach piwka czy wodka, kazdemu takie akcjie sie zdazaly jedny gorszy przypal innym mniejszy, ale kazdy pajacowal.

I tak zalosnie to wyglad

Pa...........or

2017-06-02, 10:31
Pobłądziłeś, oto drogowskaz:


człowiek_zły

2017-06-02, 11:26
Po ch*j to gówno tu jest i dlaczego to gówno dostało aż tyle piw? Wypie**alać z tym!!!

MaGisTeer

2017-06-02, 11:41
Koleś wyrobił za mnie normę wulgarności na cały tydzień,może dwa.

DickSet

2017-06-02, 13:31
Pytanie.. po co zatrzymywali tego co chciał mu wj***ć? Zgasiłby mu światło i byłby spokój..

TB303

2017-06-02, 14:59
FralTral napisał/a:

Po pierwszych winach piwka czy wodka, kazdemu takie akcjie sie zdazaly jedny gorszy przypal innym mniejszy, ale kazdy pajacowal.


W moim przypadku nie. Szkoda, że nie wspomniałeś o kamieniu, bo bym Ci chętnie jakimś przypie**olił :amused:

~Velture

2017-06-02, 16:22
DickSet napisał/a:

Pytanie.. po co zatrzymywali tego co chciał mu wj***ć? Zgasiłby mu światło i byłby spokój..


No taki ludzki odruch chyba. Też za młodych czasów trafiało się na takiego kumpla pokroju tego z filmiku co pruł p*zdę na prawo i lewo mając predyspozycje fizyczne bardziej pokroju Małysza niż arnolda a potem musiałeś stawać w jego obronie aby go nie nieść pół kilometra jak go uśpi ktoś.
Zawsze w takiej sytuacji byliśmy bardzo mili do kogoś kto się wk***ił i grzecznie prosiliśmy aby dał spokój. Koniec końców przestaliśmy lamusa zapraszać bo albo by skończył w szpitalu albo my na policji, że komuś ryja obijemy bo się słusznie wk***ił.

mr-dupa

2017-06-02, 23:08
No cóż... mamy to co mamy, pijany gość dostał mandat ( nie jeden juz pewnie)... a zapłacić nie zamierza...Będzie darł mordę bo zawsze tak robi i nikt mu nic nie zrobi.....

UtnijReke

2017-06-03, 00:00
Hahahaahahahahahahahahahaahaha ja pie**ole

piotrekt1976

2017-06-03, 01:59
A na koniec szloch i lzy w oczach. Najlepsze jest to ze jest obsrany na maxa, ale jego " ziomkowa dusza " nie pozwala mu zamknac ryja wiec mimo ze sie boi dalej klapie paszcza. A pozniej placz bo ktos mu wyj***l kilka zebow w porywie wk***a...
Ogolnie typowa p*zda ktora tylko potrafi skakac jak ten maly pajacyk na druciku. Szkoda na takiego ciecia nerwow bo pierdoniesz gnojowi a bedziesz odpowiadac jak za czlowieka. Po prostu nie warto...

qwerq221

2017-06-04, 12:06
Fajny gówniak :D kiego ch*ja go podk***iają jak im nie pasuje chłopaczek naj***ny to po ch*j z nim gadają? Być naj***nym to jedno, ale być k***ą która tylko chce się wyżyć na młodszym czy słabszym to zwykłe moralne ścierwo.