18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Quake Speedrun - rekord przejścia gry

Ja...........ro • 2012-10-02, 17:53
Niby miałem nie wrzucać, ale co tam - to demo jest na tyle kozackie, że warto przypomnieć: Cały Quake część pierwsza na najwyższym poziomie trudności Nightmare w 11 minut i 29 sekund. Granade jumpy przez pół mapy, super precyzja, mega prędkość. Klasyk w wielkim stylu!

Prokurator

2012-10-02, 22:32
Ile godzin to sie przegrało w quake ja jebie :D

HotSzot

2012-10-02, 22:51
Od razu powiem cos, czego zapewne nie zauwazyliscie. To jest zlepek najlepszych czasow z kazdego poziomu w Quake'u. Nie jeden speedrun, od jednego goscia. Autor tematu sieje ferment. Filmik jest tylko zmontowany, naprawde prawie kazdy poziom przechodzil go inny gosc.

ffuunnkkyy

2012-10-02, 22:54
a mi się łza w oku zakręciła

boska gra

jest piwo

cinoslav

2012-10-02, 22:56
SoLUffka napisał/a:

kurcze mam 2 tematy na stornie golwnej nie jak ty jaszcuro hehe



rimogyz

2012-10-02, 23:17
@ramzei, co Ty dajesz? Że niby S3 Savage nie wystarczała do Q1? Toż to nawet na najgorszej, chyba 4 lub 8 megowej S3 quake 1 śmigał jak złoto ;d

Sadoll

2012-10-02, 23:26
ciekawi mnie tylko ile ten kolo spędził czasu żeby tak poznać gierkę :)

inf3kkted

2012-10-03, 00:44
xts napisał/a:

ok czas na wspomnienia:

wg mnie jeden z fajniejszych fragmovie q3





coś tam grałem na początku ql w ca, nie było gadki w polsce ;)


to odpal ql teraz ca jest teraz głównym modem na ql , mamy Polska lige która trzyma sie świetnie i jest super organizowana, poziom na pl serverach rośnie, więc zakładać konta na ql i nie pie**olić o wspominkach tylko grac grac grac:D

batmanPL

2012-10-03, 01:18
Brakuje tylko glosu pilota.... "Lewy 90, prawy 180 granat..." hehe

1337wanker

2012-10-03, 11:28
Pisząc o Quake 1 nie mozna zapomniec o legendarnej kontynuacji ktora moim zdaniem miazdzy system a porownanywanie do niej q3 badz quakelive to zniewaga, mianowicie QUAKE 2

Wrzucam filmik z gry multiplayer (efekty bryzgajacej krwi sa podkrecone)

Quake 2 to gierka ponadczasowa a o jej zaletach mozna byc gadac i gadac ale przedstawie tylko kilka najwazniejszych atutow
Mocny teamplay czyli esencja q2, chcac ugrac cokolwiek musisz byc cholernie zgrany ze swoja druzyna.
najczesciej gra sie 4/4, kazdy gracz ma swoja pozycje, odlicza bronie do respawna itp. Kiedy jeden padnie pozostali gracze z druzyny daja mu jedna z broni ktore maja zeby mogl szybko wrocic na swoja pozycje.
Cos co wzbogacilo niesamowicie quake'a 2 to JUMPY. Sa ich setki kombinacji a ich opanowanie to z kolei dziesiątki godzin ale sa rewelka a quakelive pozbawiony tych wlasnie jumpow jest po prostu biedny.

xts

2012-10-03, 12:40
inf3kkted napisał/a:


to odpal ql teraz ca jest teraz głównym modem na ql , mamy Polska lige która trzyma sie świetnie i jest super organizowana, poziom na pl serverach rośnie, więc zakładać konta na ql i nie pie**olić o wspominkach tylko grac grac grac:D



grałem na początku z ta1kunem i szamanem, były jajca

SoLUffka

2012-10-03, 12:50
Kakajetto napisał/a:



że niby mamy Ci brawo bić?



nie trzeba ale mozesz mi gale possac rozumiesz

ojojoj

2012-10-03, 17:33
kurna a ja sie tyle meczylem z Q

BulletTime

2012-10-03, 19:21
Albo używał jakiegoś spowalniacza i przyspieszył film albo zapamiętał całą grę, którą pewnie przeszedł pierdyliard razy, szacun.

Ale Quake 4 już tak się nie przejdzie. Może i dobrze, niektóre gry nie są robione po to, żeby je przebiegać.