18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pyton

CrazyChocolate • 2012-06-06, 22:38
Duszenie :dead:


groch777

2012-06-07, 10:56
widzę całą galerię Mameda Khalidova :)

rhytmus

2012-06-07, 12:26
To nie kwiczał królik tylko słychać było jak gumę palił pod stopami podczas uciekania ...

Janusz~

2012-06-07, 12:38
zdjęcia właściciela "Terra-pomorze". Chcieliście filmik z połykania, macie na pocieszenie kilka fotek:






















Na fotkach macie identycznego węża jak na filmiku - dorosłego Pytona Tygrysiego Albino. Nie wdaję się w dyskusje na temat karmienia, humanitaryzmu itp.

Su...........cz

2012-06-07, 13:07
Musi lubić tego węża, skoro podrzuca mu rasowego królika (to chyba baranek z pierwszego filmiku).

dreamair

2012-06-07, 14:12


Coś dla sadoli to i coś dla obrońców królików.

alternight

2012-06-07, 21:29
powiem szczerze. rozumie ze te węże jedzą myszki i szczury.. Ale królika domowego mu dawać?? to juz przesada. nie wiem chyba reszta z was wali se przy tym konia ale dla mnie jest to chore. tego węża pociął bym tasakiem a temu właścicielowi bym nakopał porządnie w mordę. Pozdrawiam hejterów którzy mnie zjada "jak sie nie podoba nie wchodź" Ale większość powinna isc do porządnego psychiatry

PanHT

2012-06-07, 23:01
Kolega wyżej napisał, że pociął by węża tasakiem. Ale to nie wina węża, że wpie**olił słodkiego króliczka. Równie dobrze mógł to być mały piesek. To jest bezwzględny drapieżca. Jego sposób zabijana jest bardzo wyrafinowany. Wąż potrafi wyczuć tętno i z każdym uderzeniem serca coraz mocniej zaciskać. W praktyce zamyka to ściany naczyń krwionośnych.
Ciśnienie rośnie, dochodzi do wylewów i niedotlenień itp.
W każdym bądź razie o ile można powiedzieć, że pies (albo jakieś inne zwierze domowe) ma jakiś tam rozumek. To wąż ma instynkt ----> zabójcy. I nie można od niego wymagać uczuć czy przywiązania.

Psychopatyczny to jest ten co kręci tego typu filmy. Rozkoszuje się widokiem śmierci....
Rozumiem jeszcze tych co wrzucają jakąś mysz do klatki czy coś i idą w p*zdu. Ale to?
No ale każdy z nas obejrzał te filmy więc każdy był ciekawy. Poza tym to sadistic ;p

BTW: Ten wąż na zdjęciu ma ryj jak rozj***na pipka :D


radoslav

2012-06-08, 00:24
Mógł odklepać

Ko...........ci

2012-06-08, 04:31
SiostraGrety napisał/a:

Co to za kreatura nagrywała te filmy :-x



a lekcje odrobione?

Janusz~

2012-06-08, 10:15
MrHT napisał/a:

Kolega wyżej napisał, że pociął by węża tasakiem. Ale to nie wina węża, że wpie**olił słodkiego króliczka. Równie dobrze mógł to być mały piesek. To jest bezwzględny drapieżca. Jego sposób zabijana jest bardzo wyrafinowany. Wąż potrafi wyczuć tętno i z każdym uderzeniem serca coraz mocniej zaciskać. W praktyce zamyka to ściany naczyń krwionośnych.
Ciśnienie rośnie, dochodzi do wylewów i niedotlenień itp.
W każdym bądź razie o ile można powiedzieć, że pies (albo jakieś inne zwierze domowe) ma jakiś tam rozumek. To wąż ma instynkt ----> zabójcy. I nie można od niego wymagać uczuć czy przywiązania.

Psychopatyczny to jest ten co kręci tego typu filmy. Rozkoszuje się widokiem śmierci....
Rozumiem jeszcze tych co wrzucają jakąś mysz do klatki czy coś i idą w p*zdu. Ale to?
No ale każdy z nas obejrzał te filmy więc każdy był ciekawy. Poza tym to sadistic ;p

BTW: Ten wąż na zdjęciu ma ryj jak rozj***na pipka :D



Nie do końca ;) wąż nie powinien zaatakować nic, czego nie zjadłbym w naturze (tak długo, jak nie sprawi mu to zagrożenia). Słyszałem jak np. próbowano dać wężowi kota (staruszka, który zaczynał już chorować) i wąż go nawet nie ruszył. A co do tego króliczka to hmm... może był nietrafionym prezentem? Zresztą nie dziwcie się, że węże dostają do jedzenie hodowlane króliki. A jakie mają kuźwa dostawać, dzikie?

SiostraGrety

2012-06-08, 11:08
Party_Boy napisał/a:



a lekcje odrobione?



Nie będę odrabiać Twoich lekcji - trzeba uczyć się samodzielności ^^

Ko...........ci

2012-06-08, 13:17
SiostraGrety napisał/a:



Nie będę odrabiać Twoich lekcji - trzeba uczyć się samodzielności ^^



mama wie, że na takich stronkach siedzisz i takie rzeczy oglądasz??

SiostraGrety

2012-06-08, 15:25
Party_Boy napisał/a:



mama wie, że na takich stronkach siedzisz i takie rzeczy oglądasz??



Zbyt prywatne.

Parzo

2012-06-09, 00:47
moderator dał dupy, na harda z tym!

Asfalt

2012-06-09, 14:43
@up

No bez jaj. Na harda? Bardziej brutalne sceny są w filmach dokumentalnych puszczanych w niedziele na tvp 1 :roll: Ale do kogo ja to piszę... widzowie nastoletnich ciąż from mtv.