18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pyton birmański tuli słodkiego szczeniaczka

fantastico • 2017-02-09, 09:55
Słodziutki szczeniaczek obdarza swą miłością gada, który rewanżuje mu się przytuleniem.


Herhard

2017-02-09, 17:57
Pomyślcie jak fajnie by było widzieć takiego typa zamkniętego w klatce z głodnym tygrysem...

Belweder

2017-02-09, 18:30
Herhard napisał/a:

Pomyślcie jak fajnie by było widzieć takiego typa zamkniętego w klatce z głodnym tygrysem...



Herhard ale jakiego typa? :mrgreen:

Andre1945

2017-02-09, 19:01
Ojejku, pyton piesia wpie**olił, sadolowe p*zdy płaczą, ojejej.

Virsitaris

2017-02-09, 21:47
Fiksat napisał/a:

Tak jak piszą wyżej



Już nawet nie ukrywasz, że będziesz podpierał swoje poglądy tymi, którzy mają takie same moralne odchyły.

Fiksat napisał/a:


Gdyby dla przykładu nakarmić tego pytona małym Romem, Afgańczykiem, czy jakimś innym afrykańskim dzieckiem ludzie pialiby tutaj z zachwytu

Głupi, bezbronny i niedoj***ny pies liżący na przemian swoje jaja i facjatę swojego Pana wzbudza tu więcej emocji niż powinien



Mały cygan czy turbanjunior też są bezbronni i żyją na czyiś koszt, nieraz stając się mięsem armatnim albo instrumentem w orkiestrze antyludzkiego sp***olenia. Bardzo dobry przykład.

Fiksat napisał/a:

To typowe dla dewiantów, niech pierwszym z brzegu przykładem będzie tu seryjny morderca z milczenia owiec i jego pies (nie pamiętam jak się wabiło to białe ch*jstwo)



No k***a, proszę Cię. Nie dość, że podajesz przykład wyrwany z filmu, który jest fikcyjnym pomysłem przelanym z głowy na papier, później na taśmę, to jeszcze nie rozwijasz tego w żaden konkretny sposób. Po ch*j pisać takie farmazony?

Fiksat napisał/a:

Nie lubię zwierząt, węży też, nie popieram karmienia dusicieli przez tych pojebów jak na filmiku wyżej, bawi mnie tylko to chore podejście do Psów już nie tyle na tym portalu, co w całym dzisiejszym świecie:)



PRowa wstawka, żeby wymazać niesmak po wcześniej wstawionych tu pierdołach. Z resztą, szkoda dalej komentować, na odchodne tylko dodam, że jakakolwiek agresja wobec bezbronnych (zarówno ludzi jak i zwierząt) to p*zdowatość.

Co do węży, z autopsji wiem, że jedynym normalnym człowiekiem, który je hodował, był gość, którego rodzina prowadzi leśne pogotowie dla poszkodowanych zwierząt. Reszta to podludzie j***ni przez rówieśników i otoczenie.

Abgda

2017-02-09, 22:28
Pies to największy wróg człowieka.

skrang

2017-02-09, 23:10
banda debili

Hvsarz

2017-02-10, 00:10
Mnie też bardziej rusza taki widok niż latające ludzkie flaki ale najśmieszniejsze jest to.. że kogoś oburza to, że mnie coś "oburza". Tu chodzi po prostu o kwestię "winy". Ludzi niewinnych nie ma. Prawda jest taka, że większość, którą możemy tu oglądać zasłużyła sobie na swój los swoim stylem życia, swoją głupotą i tym, że sami byli sk***ielami. Szczeniaczek.. cóż.. jego winą było to, że się urodził.
Inna sprawa, że owszem, do zwierząt też mam bardzo wybiórcze podejście i są zwierzęta, których mi nigdy nie szkoda takich jak węże, krokodyle czy aligatory. I nieco bardziej ale wciąż mniej niż innych szkoda mi zwyczajnie zwierząt głupich - jakoś tak patrzę na to pod względem ich inteligencji. Ale i tak jakie by nie było, to każdy zasługuje na śmierć szybką. Mam nadzieję, a niestety wężyki za szybko nie duszą. Dlaczego ? Nie wiem. Jest to irracjonalne? Być może ale wolno mi, nie jestem robotem.

P.S. I owszem, człowieka, zwłaszcza sk***iela nawet i własnoręcznie nie miałbym problemów poszatkować. Być może jestem psychopatą :D Who knows.

Psych0lka

2017-02-10, 00:31
Smutne, że żyją i mają prawo do życia tacy ludzie, jak debil, który to nagrał. Równie smutne jest to, że żyją ci, co dali piwo. Zdychajcie na raka, wy odpady.

kaiwaciol1

2017-02-10, 07:31
Pocałował i przytulił, słodziak z niego.

cwelpompka

2017-02-10, 12:48
TeletubisieMowiaPapa ty k***a pie**olony smieciu zapchal bym ci ryj ch*jem wole ogladac ludzi rozprutych przez innych ludzi niz taki szajs ktory naprawde mnie rusza

Po...........ł

2017-02-10, 13:02
WeedLover napisał/a:

Poj***ni k***a. Wszystko zrozumiem na tym portalu, ale takie coś....



TB303 napisał/a:


Eh ty hipokryto. Gardzę takimi jak ty.



uthero napisał/a:

to jest sadistic p*zdy nie plakac



mazurpl napisał/a:

Tak generalnie to ch*j z wami wszystkimi.



cwe*pompka napisał/a:

TeletubisieMowiaPapa ty k***a pie**olony smieciu zapchal bym ci ryj ch*jem wole ogladac ludzi rozprutych przez innych ludzi niz taki szajs ktory naprawde mnie rusza




TB303

2017-02-10, 13:27
Cytat:

ty k***a pie**olony smieciu zapchal bym ci ryj ch*jem wole ogladac ludzi rozprutych przez innych ludzi niz taki szajs ktory naprawde mnie rusza


Kolejna sp***olina umysłowa. Który to już?