18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

alfons61

2013-03-26, 22:35
-skąd jest ta lista jak nie z piczy ?
-yyy, ta lista jest z głowy
rozj***ło mnie to :mrgreen:

Spajdi666

2013-03-26, 23:58
Mam taką alergię na lewactwo, pedalstwo i feministki, że po obejrzeniu tego odcinka mam ochotę zwrócić światu niedawną kolację.

Prof._Kot_Budd

2013-03-27, 01:39
No, chłopaki trochę zrehabilitowali się po kilku głupich filmikach z imprez dla rbl i lizaniu uszatemu urbanowi dupy w tok fm. Moja skromna persona wybacza, choćby za momenty jak feminiści biją kobiety i polew z lewackich napinaczy, no i reakcje Kozy - Antyestablishmentowy Komando, :cycuszki: dla niego.

Eliot Imperio

2013-03-27, 12:31
Zly_wrecz_okropny napisał/a:



A czemu by nie, jesteś aż taką p*zdą, że ktoś pluje ci prosto w ryja a ty udajesz, że wszystko wporządku?



Cwaniak świecie, p*zda w świecie. Pluje? A gdzie oni kogoś opluli matole? Jeśli bijesz każdego, kto jest mądrzejszy od Ciebie, to dziwne że jeszcze nie mamy masowych morderstw w TV ;S

Kaprys

2013-03-28, 06:47
Z całym szacunkiem, nie wiem, skąd tyle piw. Ja takie pie**olenie zwyczajnie omijam. i tylko po to napisałem, by to oznajmić. Ludzie już naprawdę nie mają co robić.

O, popatrzcie sobie niżej blondynkę na uwięzi. Riposta.

alterego

2013-03-28, 11:07
Zajebiaszczy odcinek....

brx

2013-03-28, 18:25
Black271 napisał/a:







---------------------------------------------------------------------

Drogi @brx zakładam, że to skrót od słowa "brick", bo prezentujesz dosyć ciężkie, ceglane podejście :) .

Nie piekl się, nie odgryzaj innym, tylko jak dorosły chłopczyk, jakim się mienisz miej dystans, wyluzuj i zrozum, że Pyta.pl to trolling, mają podstawowe założenie: irytować i naśmiewać się z ludzi. Poziom!? Jedyny jaki u nich jest istotny to poziom wyprowadzenia z równowagi trolowanych ludzi.
Pozdrawiam. :D




Drogi przyjacielu ;) nie piekle sie lecz stwierdzam ze kiedys pyta miala wyzszy poziom a obecnie zarty na pozimie podstawowki...czyzby grupa docelowa sie zmienila ?

Eliot Imperio

2013-03-28, 20:52
Docelowa grupa się nie zmieniła, tylko przychodzi inna i stara się na siłe przekonac ludzi, że słabi, że gówno i że ogólnie nic. sp***alać i jak sie nie podoba to w ogóle po co to komentować? Scroll down i keep quiet

Rumcajs94

2013-03-30, 19:20
Przez to co Pyta.pl zrobiła na Pyrkonie, według mnie poziom pyty zdecydowanie spadł, to co robią jest bardziej żenujące niż śmieszne.