18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pytanie o coś, co nie pracuje

W............R. • 2016-02-20, 12:21
Dziennikarz znanego portalu pyta feministkę na marszu przeciwko nienawiści:

- Przepraszam, niech mi pani powie, co to jest: całe czarne, nie pracuje i cały czas wymaga kasy?
- Pan jest rasistą!
- Alfa Romeo, ale pani pierwsze skojarzenie jest bardzo wymowne.

SolarisN1

2016-02-20, 12:37
Wszyscy wiedzą, że Alfy są czerwone.

spiepszaj_dzbanie

2016-02-20, 12:47
@SolarisN1
Nie prawda, bo są różne. Te czerwone są najszybsze.
To działa tak: żółte auto jest szybsze od pozostałych - ale nie od czerwonego które jest najszybsze.

Moby_Dick

2016-02-20, 14:18
Wszystkie Alfy są szybkie. Prędkość jest tylko zależna od prędkości lawety na której alfa popirdala.

bleblebator1

2016-02-20, 15:10
@up
No, rzeczywiście
Ostatnio widziałem dwie ścigające się lawety w nowymi wieśwagenami passerati

gorczański

2016-02-20, 17:28
Jako szczęśliwy właściciel Alfy 147 powiem tak... Możecie sobie jeździć tymi golfami, leonami, passatami, focusami i innym gównem którego jest po dziurki w uszach na ulicach. Ja będę dalej jeździł alfą która się prowadzi o niebo lepiej niż wszystkie te auta razem wzięte, ma styl, temperament, urok i charakter.
A na koniec zarzucę dowcipem: Co ma wspólnego elektronika w Alfie i promocje w lidlu ? Co tydzień coś nowego !

Wiochmen

2016-02-20, 17:48
Cytat:

Jako szczęśliwy właściciel Alfy 147 powiem tak... Możecie sobie jeździć tymi golfami, leonami, passatami, focusami i innym gównem którego jest po dziurki w uszach na ulicach. Ja będę dalej jeździł alfą która się prowadzi o niebo lepiej niż wszystkie te auta razem wzięte, ma styl, temperament, urok i charakter.
A na koniec zarzucę dowcipem: Co ma wspólnego elektronika w Alfie i promocje w lidlu ? Co tydzień coś nowego !




A wiesz co? wiekszosc z nas ma w dupie czy jezdzisz alfa porshe czy ferrari,kazdy jezdzi tym na co go stac i co mu odpowiada

spiepszaj_dzbanie

2016-02-20, 19:03
@Wiochmen
Dokładnie to. Dodam jeszcze, że jak dla mnie (jak i wielu innych) samochód służy do przewiezienia dupska z jednego miejsca w drugie, a nie sztucznego przedłużania sobie fujary przed sąsiadem.
__________
Uprzedzę pytanie gimbów: Jeżdżę "Żółtym Szerszeniem" - to jest kapkę obitym siedemnastoletnim combi, marki Sałat Cordupa 1.9TDI. Mam na wyposażeniu aż kierownicę :mrgreen: i nie muszę się obawiać, że mi ją ukradną jak zapomnę zamknąć drzwi.

Falcao

2016-02-20, 22:50
a ja mam pytanie do alfiarzy , co wy k***a w tych autach widzicie ? Uprzedzę nie jeżdżę i nie lubie vw skód fordów i innych takich parchów. Obecnie Qashqai a w planach na najbliższy rok merc cla.

jerry280

2016-02-21, 03:56
No nie jezdzisz parchami, a chwalisz sie złomem qasqai, ktory nawet z najmocniejszym silnikiem zbiera sie jak taczka ze sterta cegiel.

Rappar

2016-02-21, 15:35
Mam pytanie - to fake/dowcip czy faktycznie była taka sytuacja?

lukaszq15

2016-02-21, 23:29
W zależności od tego jaki silnik jest w sadzony w alfe. Silniki twin spark to najwieksze gowno i jak zobaczycie alfe na lawecie to na 99% pod maską ma ten silnik. Silniki JTD z common railem sa zajebiste i niewadliwe, a silniki Busso to majstersztyk.