18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Pytanie nooba

uzalezniony • 2015-01-24, 11:47
Mam jedno zajebiste pytanie. Dlaczego lewica brata sie z pedalami, a prawica nie? Jaki wplyw ma na ekonomie kraju to czy ktos lubi w dupe czy tez nie. Czy istanieje prawicowiec ktory uwaza sie za geja. Moze mi ktos to racjonalnie wytlumaczyc?



Pierwszy temat

ps. Tak, nie uwazalem na WOSie :P
ps2. Z psychologii wiem, ze elektorat jest raczej staly w uczuciach do jakiejs opcji politycznej ponieważ glos oddaje sie poprzez pryzmat wychowania.

el...........wy

2015-01-24, 11:52
Największy pedał to jesteś ty. Ja pie**olę, 27 lat(o ile na prawdę) i tak dziwić się światu :amused:

PS na wosie to ty siedziałeś na labie pod swoim "mechanikiem" i chlałeś tanie wino
PS2 to taka konsola

maderfakermen

2015-01-24, 11:53
Homo - to normalny człowiek, który się z tym nie obnosi. Możesz z nim gadać, pić wódę i nawet nie wiesz, że jest homo. Podaję rękę jak normalny facet i to tak w skrócie.

Pedał - Na dzień dobry oznajmia, że jest innej orientacji. Podaje rękę jak zniewieściała k***a i ma umalowane usta szminką.

Sushy

2015-01-24, 11:57
Zacznijmy od początku.
Zamiast słowa "noob" użyłbym słowa laik.

Dlaczego lewica brata się z pedałami?
- Odpowiedź jest prosta. Lewicowcy są liberalistami, czyli dążą do "wolności" człowieka, przez co rozumieją związki jednopłciowe. Z drugiej strony zaś, prawicowcy są konserwatystami, czyli cenią sobie tradycje, czyli m.in. tradycyjne związek kobiety z mężczyzną. (to takie ekspresowe wyjaśnienie, jak ktoś ma ochotę niech mnie poprawi/rozwinie myśl).

Nie znam żadnego takiego prawicowca, choć stawiam na to, że tacy pewnie są.

hello_world

2015-01-24, 12:46
Sushy napisał/a:

Zacznijmy od początku.
Zamiast słowa "noob" użyłbym słowa laik.

Dlaczego lewica brata się z pedałami?
- Odpowiedź jest prosta. Lewicowcy są liberalistami, czyli dążą do "wolności" człowieka, przez co rozumieją związki jednopłciowe. Z drugiej strony zaś, prawicowcy są konserwatystami, czyli cenią sobie tradycje, czyli m.in. tradycyjne związek kobiety z mężczyzną. (to takie ekspresowe wyjaśnienie, jak ktoś ma ochotę niech mnie poprawi/rozwinie myśl).

Nie znam żadnego takiego prawicowca, choć stawiam na to, że tacy pewnie są.



Do wolności jednych za cenę wolności drugich...

PlenerPłocki

2015-01-24, 15:05
Na to pytanie można odpowiedzieć na dwóch poziomach abstrakcji: politycznym i ideologicznym.
Na poziomie politycznym odpowiedź jest prosta: bo im się to opłaca - utrzymywać taki elektorat; promować takie idee; dzielić w ten sposób ludzi.
Na poziomie ideologicznym należy wpierw zadać pytanie o to czym jest lewica a czym prawica, bo to wcale nie jest takie oczywiste, po czym stwierdzić, że tak naprawdę nie ma żadnego powodu dla którego to akurat lewica lubi pedałów a prawica nienawidzi.