18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pytanie na temat corona wirusa

ziko234 • 2020-03-05, 10:46
Ciekawe pytanie odnośnie wirusa :maryska:

NafazowanyKoleś

2020-03-05, 13:01
Juzwa napisał/a:

Jeśli o mnie chodzi, to w Polsce może być całkowita prohibicja. Alkohol, papierosy itp mogą nie istnieć dla mnie. Ale ty zapewne MUSISZ coś przyćpać, bo bez tego łapki chodzą jak przy parkinsonie.



Japie**ole.. Herkules mówiłem ci już ogarnij tę obniżoną serotoninę bo pod każdym tematem dzień w dzień napie**alasz te agresywne komentarze. Codziennie masowe komenty a pulę cały czas masz tę samą, to znaczy że ktoś ci je na bieżąco usuwa :krejzi:

Nie chcesz używek to zacznij jeść czekoladę, podobno działa pobudzająco na wydzielanie serotoniny.

wilkoala

2020-03-05, 13:04
Juzwa napisał/a:

Ale ty zapewne MUSISZ coś przyćpać, bo bez tego łapki chodzą jak przy parkinsonie.



Wiadomo, jak rano nie przyjmę szczura gałki muszkatowej i nie przegryzę korzeniem marihuaen to się nie wysram.

ProVVe

2020-03-05, 13:36
Jak zawsze komenty najlepsze

Juzwa

2020-03-05, 17:07
NafazowanyKoleś napisał/a:

Nie chcesz używek to zacznij jeść czekoladę



A ch*j cię obchodzi moja serotonina. Co ty k***a z CIA jesteś czy z GRU że mnie obserwujesz? pooglądaj sobie gówno jak je zrobisz i zrób zdjęcia, żebyś nie zapomniał jak wygląda twoje danie główne.


Coordinator napisał/a:

Pewnie dlatego jesteś takim sfrustrowanym pedrylem, a w ramach rozrywki obciągasz kitę staremu. Zajaraj sobie czasem to dasz odpocząć szczęce



Coś za często o tych pedrylach piszesz. Zabolało,że ktoś nie jest uj***ny w uzależnienie od tego gówna? Dla mnie możesz zdychać pod płotem, ch*j mnie to obejdzie!


UWAGA KRYPTOPEDAŁ!!!

wilkoala

2020-03-05, 17:35
Juzwa napisał/a:

A ch*j cię obchodzi moja serotonina. Co ty k***a z CIA jesteś czy z GRU że mnie obserwujesz? pooglądaj sobie gówno jak je zrobisz i zrób zdjęcia, żebyś nie zapomniał jak wygląda twoje danie główne.



Janek k***a było mówione!
Nie mieszaj alkoholu z lekami na paranoje bo ci szkodzi, znowu zaczną cię śledzić agenci mosadu.

ws...........33

2020-03-05, 20:02
Jak dla mnie też mogłaby być całkowita prohibicja, k***a już bym gorzelnie otwierał ale bym se zarobił.

Barnellini

2020-03-05, 20:36
Juzwa napisał/a:

Takich naćpanych śmieci trzeba się pozbywać i to koniecznie zanim kogoś zabiją na drodze, albo siekierą w narkotycznym oszołomieniu.



Po pierwsze :

Ale z Ciebie k***a leszcz to aż mi słów brakuje.

Po drugie:

Jesteś takim k***a leszczem, że aż mi słów brakuje.

Po trzecie:

j.w.

Maras0803

2020-03-05, 21:53
Juzwa napisał/a:

A ch*j cię obchodzi moja serotonina. Co ty k***a z CIA jesteś czy z GRU że mnie obserwujesz? pooglądaj sobie gówno jak je zrobisz i zrób zdjęcia, żebyś nie zapomniał jak wygląda twoje danie główne.
Coś za często o tych pedrylach piszesz. Zabolało,że ktoś nie jest uj***ny w uzależnienie od tego gówna? Dla mnie możesz zdychać pod płotem, ch*j mnie to obejdzie!
UWAGA KRYPTOPEDAŁ!!!



Nie musisz się podpisywać pod postem.

Juzwa

2020-03-05, 22:07
Maras0803 napisał/a:

Nie musisz



Uderz w stół...
No i co pedałku?

Lyskacz247

2020-03-05, 22:10
Juzwa napisał/a:

Takich naćpanych śmieci trzeba się pozbywać i to koniecznie zanim kogoś zabiją na drodze, albo siekierą w narkotycznym oszołomieniu.



Nie pierrdol jak nie palisz. Najarany o wiele bardziej uważnie jeżdżę niż normalnie, wszystko zalezy od człowieka. I trawka nie jest dla każdego.

gumismdma

2020-03-06, 20:55
wilkoala napisał/a:

Oho...
Alkoholic detected.



Albo gej

BansujDziffko

2020-03-08, 13:52
Gosciu jest usmażony jak ryba w Sopocie xDDD.